دفترچه

نسخه‌ی کامل: کاربرآزاری!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
در این جستار با توجه به شناختی که از کاربران داریم، هر بار یکی از آنهایی که می‌دانیم تابِ شوخی‌های بی‌مرز را دارند، را در سناریویی که می‌دانیم تصورِ آن کاربرِ مربوطه را به حالِ انزجار، وحشت، رعشه، ارضا(!) یا هر حالتِ حسیِ شدیدی می‌برد سوژه کرده و به با هم کمی خوش می‌گذارنیمE056.
در لیستِ حاضر هم فعلا دوستانِ زیر کاندید هستند، اگر تمایل به این بازی ندارند می‌توانند انصراف دهند وگرنه هر کاربری از این لیست می‌تواند کاربرانِ دیگر لیست را سوژه کند:
خودم
مهربد
میلاد
آندد
راسل
امیر
شهریار

فعلا همین‌ها هستند. اگر هم کسی داوطلب است می‌تواند اعلام کند تا نام‌اش را به لیست اضافه کنیم.
حاضرE14c
من هم از همین تریبون موافقت خود را اعلام می دارم.E105
منم که خسته ی کل کل E00e
غایب ! [عکس: 9.png]
احسنت بر شما!
در موردِ امیر:
تصور کنید هر روز مجبور باشد که طبقِ این برنامه روزش را با این دلبرکان بگذراند: صبح‌ها، بعد از یک صبحانه با اینها و لقمه در دهانِ هم گذاشتن، سه نفری با هم در استخری روباز در ملاء عام شنا کنند. سپس نهارشان چنان غذای پرچربی باشد که روغن از دهانِ این بانوان بچکد. مطمئن هستم امیر خواب بعد از نهار را دوست دارد و احتمالا نغمه‌های خرُ خُرِ این دلبران، خواب‌اش را سنگین‌تر و لذتبخش‌تر هم خواهد کرد. قبل از آنکه در یک بارِ شلوغ با هم می زده و به رقص و پایکوبی بپردازند، گلف بازی کنند و برای هم اشعارِ مریم حیدرزاده بخوانند. و در نهایت روزِ پر از هیجان‌شان را با یک تری‌سامِ جانانه و رومانتیک به پایان برسانند! لیسیدنِ کُسِ پرموی ایشان هم امتیازِ ویژه خواهد داشت!
[ATTACH=CONFIG]3897[/ATTACH]
پیشنهاد من برای نفر نخست بانو [MENTION=338]Fiona[/MENTION] است،بلکه هم ایشان از روزه ی سکوت در آیند.E421
E105E40c
هم تمایلات سادیسمی و هم تمایلات مازوخیسمی در شماها دیده میشود. E056
shirin نوشته: هم تمایلات سادیسمی و هم تمایلات مازوخیسمی در شماها دیده میشود. E056
با فرض وجودش در حد اینترنتی اونقدرا مشکل حادی نیست:))
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19