نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

Ouroboros نوشته: خدا به داد بچه‌هایتان برسد که با این سلیقه قرار است چه مادری برایشان انتخاب بکنی :e108:
خودم یک فکری می‌کنم.
اشکال نداره میزارم مادرشون رو تو انتخاب کنی:))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: والا ترجیح شخصی من این هست که فاصله ایدولوژیکم رو با دیگران حفظ کنم،هیچ چیز نفرت اورتر از این نیست که دیگران هم مثل من فکر کنند
بقیه‌یِ چپی‌ها هم همین باور را دارند و برخلاف شعارهایی که می‌دهند بر همین اساس رفتار می‌کنند. من گمان می‌کنم همین احساسات جوانانه باعث شده
به این باور برسی که چپ و نهیلیست نیستی.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: بقیه‌یِ چپی‌ها هم همین باور را دارند و برخلاف شعارهایی که می‌دهند بر همین اساس رفتار می‌کنند. من گمان می‌کنم همین احساسات جوانانه باعث شده
به این باور برسی که چپ و نهیلیست نیستی.
خب البته،تفاوت من با اونها اینه که اهل ظاهر سازی نیستم:))
ولی باور کنید من نهیلیست نیستم:))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: خب البته،تفاوت من با اونها اینه که اهل ظاهر سازی نیستم:))
انکار یا افتخار به تناقض تغییری در متناقض بودن آن یا هر جنبه‌یِ دیگری از در آن می‌دهد؟

این:"ولی باور کنید من نهیلیست نیستم" را باور کنیم، یا این:":))" را؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

خب دوستان منم بعد از یک ماه دوری برگشتم . این مدت حسابی گرفتار بودم و حسن ختام جالبی هم داشت E404 !! من عمدا اطلاع ندادم این مدت غیبت دارم و میخواستم به طور ناگهانی یکی از علائقم رو بذارم کنار تا تمرینی باشه برای این ذهن نازک نارنجی خودم E417 ...

الان هم مدتی طول میکشه تا بتونم دفترچه رو درون ذهنم جا بدم به عنوان علاقه E409 ...از دوستانی که این مدت جویای احوال من بودن هم تشکر و عذرخواهی میکنم .

راستی دیدم امیر هم برگشته ... بی معرفت حداقل میپرسیدی آنارشی کجاست :e408: !! البته شایدم پرسیدیو من ندیدم :e405: .
پاسخ

Russell نوشته: انکار یا افتخار به تناقض تغییری در متناقض بودن آن یا هر جنبه‌یِ دیگری از در آن می‌دهد؟

این:"ولی باور کنید من نهیلیست نیستم" را باور کنیم، یا این:":))" را؟
تناقضی نداره،من یک سری علائق شخصی دارم و یک سری باور که لزومی نداره همراستا باشند(مثال لازم داره؟)
نهیلیسم همراه با معنا ارزش ذاتی رو هم نفی میکنه.کسی که به ارزش ذاتی باور داشته باشه نمیتونه نهیلیست باشه.
":))" این هم که بای دیفالته :))

Tacitus-
پاسخ

Anarchy نوشته: راستی دیدم امیر هم برگشته ... بی معرفت حداقل میپرسیدی آنارشی کجاست !! البته شایدم پرسیدیو من ندیدم .
خوش‌آمدی آنارشی جان، نپرسیدمE414
دلیلش این بود که می‌دانستم جای بهتری هستی و دیگر به اینجا نیازی نداری. :e405:

undead_knight نوشته: خب البته،تفاوت من با اونها اینه که اهل ظاهر سازی نیستم:))
بله تمام نظرات متظاهرانه‌ی آنها را در جدلی سقراطی که می‌دانیم بهترین راه برای کشف حقیقت است خودت بصورت دست اول پیدا کرده‌ایE411
بی‌خیال پسرجان، واقعا نظر ما اینقدر برایت مهم است؟

زنده باد زندگی!
پاسخ

Ouroboros نوشته: بی‌خیال پسرجان، واقعا نظر ما اینقدر برایت مهم است؟
درسته من به برابری حقوق معتقد هست ولی دلیلی نداره که به برابری در سایر چیزها هم اعتقاد داشته باشم.
هر چیز برای هر کس به اندازه ای مهم هست که برای اثباتش وقت میزاره،پس اینجا هم به اندازه پست هایی که باهاتون بحث کردم اهمیت داشتید :))

Tacitus-
پاسخ

بحث کردن هم دیگه اونطور ارضام نمیکنه،فکر کنم وقتشه به کتاب نوشتن فکر کنم،البته اکر گشادی بزاره:))
امیر تلاش و کوشش رو هم به اون ویژگی ها اضافه کن:))

Tacitus-
پاسخ

Ouroboros نوشته: خوش‌آمدی آنارشی جان، نپرسیدمE414
دلیلش این بود که می‌دانستم جای بهتری هستی و دیگر به اینجا نیازی نداری. :e405:

E032

حسابی گرفتار درس بودم : در واقع بلغور کردن آزمون و خطا های بقیه ... حالا نمی دونم این اسمش جای بهتر هست یا بدتر E412 !!
پاسخ