نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی : گفتگو

دوستان بیخیال، داشتیم به شوخی‌های شما می‌خندیدیم‌ها...

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Parisa نوشته: دوستِ محترم، من به چه زبانی باید بگم که از اول قصدم اصلا کل کل و جار و جنجال نبود و بحث خودش به اینجا کشیده شد. من حتی جنابِ اوروبوس رو هم برای رسیدن بحث به اینجا مقصر نمیدونم ولی شما اصرار داری که انگشت اشاره رو به سمت من بگیری و هر چی هم که من میگم حداقل بیخیال نمیشید.

Jesus Christ, what a drama queen! E40e

کافی‌ست دیگر، اندک‌اندک ملال‌زده می‌شوم.

Anarchy نوشته: کلیه پست به زودی به جستار مناسب منتقل میشه !!
عنوان پیشنهادی آن جستار : «۳۰۰: لشگرکشی به دفترچه!».

زنده باد زندگی!
پاسخ

بسیار خب، من دیگه اینجا هیچی نمیگم.
پاسخ

Dariush نوشته: دوستان بیخیال، داشتیم به شوخی‌های شما می‌خندیدیم‌ها...

ما دیگر عادت کرده‌ایم داریوش جان.. چقدر از این داستان‌ها خوانده‌ایم؟

> زن مستقل قوی (lol) به گوش مرد رهگذر بی‌آزار سیلی می‌زند.
> مرد با یک آپرکات جواب می‌دهد.
> «آی وای، کمک، تجاوز!».

زنده باد زندگی!
پاسخ

سلام
امیر جان اکثر توضیحات شما مثل گه تست و نگ و لنگراندازی و ... زمانی کاربرد داره که اول با یه دختر آشنا شده باشیم ولی در مورد شروع آشنایی زیاد صحبت نکردید مثلا اگه میشه در مورد اینکه چه مکان هایی به نظر شما برای اینکار مناسب تره ( به جز دانشگاه) و یا چطور جلو بریم، از چه جملاتی استفاده کنیم و چطور سر صحبت رو باز کنیم و... یه توضیحی بدید
ممنون
پاسخ

A3pik نوشته: سلام
امیر جان اکثر توضیحات شما مثل گه تست و نگ و لنگراندازی و ... زمانی کاربرد داره که اول با یه دختر آشنا شده باشیم ولی در مورد شروع آشنایی زیاد صحبت نکردید مثلا اگه میشه در مورد اینکه چه مکان هایی به نظر شما برای اینکار مناسب تره ( به جز دانشگاه) و یا چطور جلو بریم، از چه جملاتی استفاده کنیم و چطور سر صحبت رو باز کنیم و... یه توضیحی بدید
ممنون
درود. خوش آمدید.
برای گشایش زیاد راه‌حلهای پیچیده‌ای وجود ندارد. من خودم در خیابان، پارک‌ها و ... کار می‌کنم و از بازی مستقیم بهره می‌برم. ببینید تنها راه رسیدن به سکس اینست که بر شرم خود غلبه بکنید اگرنه تا ابد باید کف‌دستی بروید! راه‌های زیادی برای بالا بردن موفقیت به هنگام گشایش وجود ندارد، یا بهتر است بگویم راه‌های خیلی زیادی وجود دارد ولی آنهایی که من امتحان کرده‌ام، اینها موثر بوده، شما هم آنها را به وقت مخ‌زنی مورد استفاده قرار بدهید و نتایج را با قبل از آن مقایسه بکنید:
- زبان بدن مسلط ، بی‌تفاوت، آرام و مغرور : پرهیز از بازی کردن با دستان، این‌پا آن‌پا شدن، ارتباط چشمی ضعیف، برقرار نکردن کینو بلافاصله بعد از شروع به صحبت کردن، لحن و تن صدای ضعیف، خش‌دار، با صدای کم یا تند‌تند. قورت دادن آب دهان. لیسیدن لبها. نگاه کردن به ممه‌ها(دست زدن به ممه‌ها). یک چیزی که من اثر آنرا خیلی قوی دریافته‌ام اینست که بدن خود را کمی به سمت مخالف دختر بچرخانید انگار هر لحظه قصد رفتن دارید.
- دوتا یکی کردن مراحل مخ‌زنی : «سلام، شمارتو بده» را اگر به صد دختر بگویید ده تا قبول می‌کنند، ولی مراحل ِ «گشایش > نگ > کینوی آغازین > اولین تعریف > شل کن > دست انداختن > سفت کن > کینوی بیشتر > شماره» را من از همه موثرتر دریافته‌ام. آن بیرون واقعا هیچ پسری اینطور رفتار نمی‌کند و دختر حتی برای رفع کنجکاوی هم که شده شماره را به شما می‌دهد.
- چاپلوسی نکردن، تعریف نکردن(حداکثر یک تعریف آنهم بلافاصله با یک نگ همراه شده!)، نگاه ملتمس نداشتن(مثل بچه‌گربه‌ی گم شده)، جدی نگرفتن کل پروسه، دلقک‌بازی در نیاوردن، زیر بار گه‌تست نرفتن(برای هر گه‌تستی جواب آماده داشتن) و ...

در پایان روز ولی هر بازی موفقی بازی اعداد است. شما به خودتان قول بدهید که روزی ۳ تا پیشنهاد به دختران بدهید(با رعایت نکات بالا)، و من به شما قول می‌دهم هیچوقت بی‌سکس نخواهید ماند!

زنده باد زندگی!
پاسخ

من شخصا یک پرسشی برایم وجود دارد که نمی‌توانم به آن جواب بدهم. شاید [MENTION=66]Ouroboros[/MENTION] پاسخ‌اش را بدانند. موضوع این است که من پیش از آنکه شروع به بازی بکنم و زمانیکه بتاگی میکردم، شمار ِ دخترانی که شریک جنسی من می‌شدند و رابطه‌ای نسبتا بلندمدت را با آنها تجربه می‌کردم خیلی کمتر از الان بودند (سالی یک، دو یا نهایتا سه نفر!) الان اما، شمار این دختران خیلی بیشتر شده. از آن طرف اما آن موقع‌ها کالیبر زیبایی دختران بطور میانگین به نظرم نیم نمره بیشتر بود! یعنی الان اگر می‌توانم دختر 7 بلند بکنم و هرازگاهی 7.5 ، آن موقع‌ها دختران همیشه بین 7.5 تا 8 بودند :e108:
آیا این عارضه‌ی بازی‌ست یا کاهش اعتماد به نفس است و یا آنکه پیر شده‌ایم؟

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

در تائید حرف داریوش باید بگم که وقت و انرژی گذاشتن بی تاثیر نیست،مثلا کسی که براش این مسائل اهمیتی نداره شاید تو هفته یک ساعت هم سیستماتیک به این مسئله فکر نکنه ولی بازیکن حتی اگر روشش کارائی کمی هم داشته باشه به خاطر وقت و انرژی که میزاره به هر حال احتمالا بازده بالاتری نسبت به یک نابازیکن داره.

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: در تائید حرف داریوش باید بگم که وقت و انرژی گذاشتن بی تاثیر نیست،مثلا کسی که براش این مسائل اهمیتی نداره شاید تو هفته یک ساعت هم سیستماتیک به این مسئله فکر نکنه ولی بازیکن حتی اگر روشش کارائی کمی هم داشته باشه به خاطر وقت و انرژی که میزاره به هر حال احتمالا بازده بالاتری نسبت به یک نابازیکن داره.
من هم در تکذیب حرف آندد بگویم !!
من متوجه نمیشوم چطور «مهارتی» که با وقت و انرژی و تمرین بیشتر بهتر می شود (بازده بهتری) میدهد؟ و «کارایی روش کم است ولی بازده بالاتری می دهد» یعنی چه؟
شاید این همان ایراد همیشگی «این‌ها در آمار تفاوتی با نمونه‌یِ رندم ندارند» است که به این شکل عجیب بیان شده؟
------
دوستان لطفا این دو پست ما را به تالار «بحث پیرامون بازی» منتقل کنند.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: دوستان لطفا این دوپست ما را به تالار «بحث پیرامون بازی» منتقل کنند
OK.
undead_knight نوشته: در تائید حرف داریوش باید بگم که وقت و انرژی گذاشتن بی تاثیر نیست،مثلا کسی که براش این مسائل اهمیتی نداره شاید تو هفته یک ساعت هم سیستماتیک به این مسئله فکر نکنه ولی بازیکن حتی اگر روشش کارائی کمی هم داشته باشه به خاطر وقت و انرژی که میزاره به هر حال احتمالا بازده بالاتری نسبت به یک نابازیکن داره.
چه شد؟ ناگهان بازی دارای درجاتی از کارآیی شد؟!

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ