نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

Theodor Herzl نوشته: من هم زمان ۱۳- ۱۴ سالگی از این خواب‌هایی‌ میدیدم که خوشم میومد خیلی‌، فکر کنم توی سنّ و سال شما درد از کمبود سکس است که خواب جهان و اینها می‌بینید!

نه بابا، اتفاقا من توی چند ماه اخیر کلی پیشنهاد دوستی رو رد کردم که مطمئنم نصفشون فقط به خاطر سکس جلو اومده بودن و نقش پسر عاشق رو بازی می کردن!
آخه اون آدمی که دوسش دارم رو پیدا نمی کنم... Various_054

undead_knight نوشته: دستگاه سنجش هورمون داری؟!:))
حالا یه بار برو، نمیخوان که دارت بزنند :))

نخیر نمی رم، همینطوری تو واسه خودت بگی ناهنجاری هورمونی داری که قرار نیس نگران بشم و به دکتر مراجعه کنم...

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

Alice نوشته: نخیر نمی رم، همینطوری تو واسه خودت بگی ناهنجاری هورمونی داری که قرار نیس نگران بشم و به دکتر مراجعه کنم...
ادمی که به سلامتیش اهمیت بده در چنین شرایطی به دکتر مراجعه میکنه.
حالا امیدوارم مثل همیشه حق با من نباشه:))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: ادمی که به سلامتیش اهمیت بده در چنین شرایطی به دکتر مراجعه میکنه.
حالا امیدوارم مثل همیشه حق با من نباشه:))

آخه آرش از صبح تا الان تنهای تنها بودم، جمعه هم هست... تازه شبم باید تنها بخوابم و هیچکس خونمون نیست...
خب دلم می گیره دیگه...

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

Alice نوشته: آخه آرش از صبح تا الان تنهای تنها بودم، جمعه هم هست... تازه شبم باید تنها بخوابم و هیچکس خونمون نیست...
خب دلم می گیره دیگه...
یکم از تفریحات ناسالم استفاده کن،فیلم و...
بیرون برو،
یه غلطی بکن دیگه:))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

Alice نوشته: منظورت از اون فیلماست؟ نه اصن هیچی از اونا ندارم... خوشمم نمیاد ببینم. حوصله بیرون رفتنم آخه ندارم...
نبابا فیلم عادی:))
ترجیحا کمدی یا رومانتیک کمدی،اکشن، فانتزی، علمی تخیلی و... که زیاد نیازی بتمرکز هم ندارند و ذهنت رو منحرف میکنند.

Tacitus-
پاسخ

من موندم این کسشعر گفتن‌های آلیس کی‌ تموم می‌شه یه جستار مفید باز کنه راجع به فیزیک ، شیمی‌ ، فلسفه چیزی حرف بزنهE105E11b

"A Land without a People for a People without a Land"

پاسخ

Alice نوشته: دوستان این mamad1 کجاست؟ یه مدتی همیشه اینجا بود... خیلی هم مخالف شدید حکومت بود! کسی ازش خبر داره؟ شاید مشکلی واسش پیش اومده باشه؟!

ایشون فکر میکرد که چون مخالف جمهوری اسلامی هستش همه باید براش پپسی باز کنند و بعد که دید در یک بحث خبری از این حرفها نیست احتمالن به این نتجه رسید که بهتره بره با کسانی بحث کنه که یا مخالفش هستند از همه نظر! یا براش مدام پپسی باز میکنند.
برای همین دیگه به اینجا سر نمیزنند.

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

بانو آلیس باید پوست کلفت تر از این حرف‌ها باشید! گفتن اینکه کسشعر می‌گویید به قصد توهین نیست ، مثلا پسر‌ها بین جمع دوستان می‌گویند به رفیقشان هی‌ یابو یا بزغاله برو از یخچال آبجو بیار!Letsdothis

پاسخ

انگار دیروز بود که مهربد 666 اُمین صفحه این تاپیک رو تبریک گفت..
منم به نوبه خودم 777 اُمین صفحه این تاپیکو تبریک می گویم :-)

فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

پاسخ

میلاد اخیرا خیلی‌ از اسرائیلی‌ها برای کار میان برلین ، از چند نفر پرسیدم گفتند که برلین خیلی‌ ارزون هست و چند برابر اسرائیل پول در میارند! برلین ارزونه؟ مثلا توی تلاویو یک آپارتمان ۲ خوابه ۴۰۰۰ شکل اجاره اون هست که چیزی حدود ۸۵۰ یورو می‌شه! توی برلین یک آپارتمان ۲ خوابه چقدر هست برای اجاره‌؟

پاسخ