نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

iranbanoo نوشته: کافر جان شما این شکلک هایتان را از کجا می آورید؟
از یک منبع مشخصی نیست، طی چند سال از داخل سایت های مختلف (ایرانی و خارجی) جمع آوری و اون ها رو آرشیو کردم. در حال حاضر هم از داخل رایانه آپلود و استفاده می کنم . بعضی از شکلک های فارسی رو هم خودم ساختم ( با نرم افزار easy gif animator)

اگر دنبال شکلک خاصی می گردید عنوان کنید تا اگه داشته باشم بذارم یا داخل سایت های دیگه جستجو کنم

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

واقعا شانس آوردیم که مناطق ساحلی ایران کمه و در همین مناطق هم زلزله های شدید رخ نداده،مگرنه سونامی هم یه حالی به کشور میداد:)

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

درود E11b
پاسخ

از علاقه مندیهای اینجانب E056

[ATTACH=CONFIG]1738[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg images (1).jpg اندازه 4.05 KB  تعداد دانلود: 102
پاسخ

اگر به فمنیسم ربطش نمیدهید E404 دوستان به نگرتون تلقین کردن جواب میده در درمان بیماریهای روانی؟
پاسخ

بعضی زنان را وقتی در جامعه نگاه میکنم و در رفتارشان دقیق میشوم و با آنها تعامل میکنم
به این فکر میکنم چه قدر از هم جنسان خودم بدم می آید:e108:
پاسخ

Alice نوشته: پس ذهن ِ ناخودآگاه را چون هوشمند نیست میشود فریب داد و «تلقین» به چم راستین
آن همان فریفتن ضمیرناخودآگاه و بکار انداختن ِ خودکار برنامه‌های ژنتیک و .. میباشد !
:e152:
یک سندی برای این ادعا ارائه می‌کنید؟
پاسخ

Alice نوشته: از دید من آری میتوان !
«تلقین واقعی» فریب دادن ذهن ناخودآگاه است ؛ ذهن ناخودآگاه چون «هوشمند»
نیست (خودآگاهی ندارد) بسادگی فریب میخورد !
نمونه‌ی دم دستی آن تماشای فیلم‌های ترسناک است ؛
اگر شما را در جنگل‌های آمازون رها کنند ، سیستم بیولوژیک بدنتان شما را آماده‌ی
پدافند میسازد و نظام دفاعی شما بگونه‌ی خودکار و بی‌اختیار آدرنالین وارد خون میکند ؛
اکنون اگر به تماشای یک فیلم ترسناک بنشینید ، ذهن خود را گول زده‌اید و سیستم خودکار
بدنتان همان آدرنالین را (به میزان کمتر) ترشح میکند و شما را آماده دفاع میسازد ! (و شما
به ترس و هیجان میایید)

پس ذهن ِ ناخودآگاه را چون هوشمند نیست میشود فریب داد و «تلقین» به چم راستین
آن همان فریفتن ضمیرناخودآگاه و بکار انداختن ِ خودکار برنامه‌های ژنتیک و .. میباشد !

خب البته به نظر من اینقدرام راحت نیست. علم؛ تلقین درمانی رو تا جایی که من اطلاع دارم قبول ندارد، و البته بیماریهای روانیِ شدید هم به عوامل زیادی بستگی دارد (مهمترین عامل ژنتیک هست) و این ژنتیک چیزی نیست که با تلقین بتوان آنرا خنثی کرد؛ چون همیشه هست و منتظر خوراکی در بیرون هست که بیان شود و تا عوامل به وجود آورنده شون از بین نروند درمان نمیشوند. شاید تلقین در بهبود خلق پایین افراد سالم تاثیر مثبت داشته باشد.
پاسخ

بیباک جان صندلی داغت چی شد؟
پیچاندی رفت؟.....
پاسخ

نقل قول:یک سندی برای این ادعا ارائه می‌کنید؟
psychoanalytic traits ؟! :))

نقل قول:پس ذهن ِ ناخودآگاه را چون هوشمند نیست میشود فریب داد و «تلقین» به چم راستین
به جای ناخودآگاه میشه خود "مغز" رو قرار داد:placebo effect :)

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ