دفترچه

نسخه‌ی کامل: پدیده ای به نام داریوش سجادی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوستان میخواستم بدونم نظرتون درباره داریوش سجادی چیه؟اولین بار تو کانال هما دیدمش که میگفت قصدم ایجاد رابطه بین ایران و آمریکا هست.بعد از اینکه این کانال تعطیل شد کلا کارش شده سرشاخ با تقریبا همه اپوزیسیون و گیر دادن به هر کسی که مخالف رژیم هست...خیلی هم ادعای فاضل بودن داره.به نظر شما هدفش از این کارها چی میتونه باشه؟!

سُخن

داريوش سجادی

[URL="http://www.facebook.com/dariush.sajjadi"]Dariush Sajjadi
[/URL]
كي هست اصلن ؟ 4
sonixax نوشته: كي هست اصلن ؟ 4
میگن ژورنالیست تشریف دارن...از این لینکایی که دادم یه چند تا از مطالبش رو بخون یا مثلا بحث هایی که تو فیس بوکش راه میندازه!!! انگاره عقده گیر دادن به بقیه رو داره و همزمان اظهار فضل خیلی زیادی میکنه که من حواسم به همه جا و همه کس هست و با همه قبلا ارتباط داشتم.خط و مشی ایشون درست مشخص نیست و اینکه به کجا وصل هستن..
منم تا حالا اسمشم نشنیده بودم
Russell نوشته: منم تا حالا اسمشم نشنیده بودم
آدم زیاد شناخته شده ای نیست یا اینکه جایگاه خاصی در اپوزیسیون داشته باشه..منم اولین بار تو همون کانال هما ایشون رو دیدم و دیگه یادم رفته بود همچین آدمی وجود داره تا اینکه تو فیس بوک دیدم فعال هستن.ایشون الان مقیم آمریکا هستن و تقریبا به تمام شخصیت های خارج نشین یه گیری دادن..این شد که برام جالب شد بدونم این آقا به جایی وصل هست یا اینکه خود درگیری داره اصولا!!! مطالبش رو یه کم دنبال کنید متوجه میشید.
انگار غیر از خودم کسی نمیشناخت این آقا رو...
البته ج.ا فعالیت زیاد میکنه در خارج احتمال اینکه اینجور آدمها برای اونها کار کنند زیاد هست
این آقا توی بالاترین هم گاهی لینک از وبلاگش میده ، خیلی‌ احساس روشن فکری بهش دست داده ، اوایل هم اصلاح طلب بود ، حالا که دیگه اونها نیستند ، طرفدار خامنه‌ای شده و رژیمی هست ، منتظر که یه استخون جلوش بندازند.
David Hume نوشته: این آقا توی بالاترین هم گاهی لینک از وبلاگش میده ، خیلی‌ احساس روشن فکری بهش دست داده ، اوایل هم اصلاح طلب بود ، حالا که دیگه اونها نیستند ، طرفدار خامنه‌ای شده و رژیمی هست ، منتظر که یه استخون جلوش بندازند.
دقیقا...همین اظهار فضل و خودبرتر بینی که داره نشون میده ایشون نوعی بیماری دارن !!! گیر میده به این و اون و هی رهنمود میده به اپوزیسیون و البته هیچ کس هم تحویلش نمیگیره...
من که نمی شناختمش به کنار، حتا اسمش رو هم تا حالا نشنیده بودم !!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9