نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی : گفتگو

iranbanoo نوشته: دخترای دبیرستانی آدم میخورن:))

پسرهایی هم که جلوی دبیرستان دخترونه میرند دختر دبستانی میخورند!!! این شکارچیه که همیشه میره دنبال شکار نه برعکس.

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

iranbanoo نوشته: وای چه بامزست اینجا:))
خدا شفاتون بده.کدوم آدم بیکاری پا میشه میره جلو دبیرستان دخترونه دختر بازی.دخترای دبیرستانی آدم میخورن:))
ولی انصافا هم غیر اخلاقیه.دخترای کم سن و سال احساسی ترن و این کار عملا سواستفاده از خامی و بچگی اونهاست

شوخی می‌کنید. زن ۳۰ به بالای چاق ایرانی ارزش نگاه کردن هم دارد؟
دختر ۱۷ ساله‌ی ترگل مرگل به معنای واقعی عبارت «حورالعین» است. خوشبختانه سوژه‌ی مربوطه ساده به چنگ آمد و بعد از یک روز دوستی آتش معاشقه‌ی لفظی برافروخته شده است.
اما من هم به خاطر کم سن و سالی بازی خیابانی را روی دخترهای دبیرستانی پیشنهاد دادم، کم سال بودن فاکتور مثبتی است. هر چه سوژه‌ی مربوطه بزرگتر و «لاشی‌تر» باشد کالیبر گه‌تست‌های او هم به همان میزان قطور و نفوذناپذیر است.
پاسخ

undead_knight نوشته: ایران بانو جان در ایران زندگی نمیکنی؟!دختربازی جلوی دبیرستان از عادی ترین چیزها در ایرانه:))(الان یه نفر میاد میگه من گفتم پلیس بیاد جمعشون کنه!)

شادی صدر - WiKi
!!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: شادی صدر - WiKi
!!
گفتم "یه نفر"، نه"راسل" :))))))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: گفتم "یه نفر"، نه"راسل" :))))))

آه راست می‌گی یادم رفته بود نیمه‌یِ گمشدت رو پیدا کردی اینجا من مزاحم روابط رمانتیک شما شدم lol

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: آه راست می‌گی یادم رفته بود نیمه‌یِ گمشدت رو پیدا کردی اینجا من مزاحم روابط رمانتیک شما شدم lol
too bad i enjoy being trolled :))
طفلی قیافش بد نیست،حیف یکم باورهای سانتی مانتالیستی داره:))

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: too bad i enjoy being trolled :))
طفلی قیافش بد نیست،حیف یکم باورهای سانتی مانتالیستی داره:))
E105

پاسخ

undead_knight نوشته: ایران بانو جان در ایران زندگی نمیکنی؟!دختربازی جلوی دبیرستان از عادی ترین چیزها در ایرانه:))(الان یه نفر میاد میگه من گفتم پلیس بیاد جمعشون کنه!)

باید عرض کنم که اکثر آنان نوجوانانی ترسو و چاقال هستند که جرات جلو رفتن و «مخ زدن» ندارند! شکارچی اگر ماهر باشد به سوژه امان نمی‌دهد، تته پته نمی‌کند و از ترس مردود شدن عقب نمیایستد. برای چنین «جسارتی» در مواجهه با سوژه باید مردی باشید که تمام زندگی به تخمتان آویزان است!
پاسخ

امید نوشته: باید عرض کنم که اکثر آنان نوجوانانی ترسو و چاقال هستند که جرات جلو رفتن و «مخ زدن» ندارند! شکارچی اگر ماهر باشد به سوژه امان نمی‌دهد، تته پته نمی‌کند و از ترس مردود شدن عقب نمیایستد. برای چنین «جسارتی» در مواجهه با سوژه باید مردی باشید که تمام زندگی به تخمتان آویزان است!
یا به عبارت دیگه اسمش "امید" باشه،درست میگم!؟:)))
:e405:

Tacitus-
پاسخ

undead_knight نوشته: یا به عبارت دیگه اسمش "امید" باشه،درست میگم!؟:)))

یا به عبارتی دیگر «کُس‌لیس» نباشند! درست می‌گویم؟ :e057:
پاسخ