نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقایع، اخبار و اطلاعات انتخابات ریاست‌جمهوری 92

من پیش بینی می کنم که عمر جمهوری اسلامی اصلن به سال های بعد کشیده نمیشه که بخاد روش تاثیری بذاره یا نذاره! [عکس: 10.gif]

جمهوری اسلامی خیلی وقته سرنگون شده ،چون در حال حاضر ازش نه جمهوری باقی مونده و نه اسلامیت! اینی هم که مشاهده می کنید فقط لاشه ای از این نظام هست

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

سخنان صادق زیباکلام رو در مورد رد صلاحیت رفسنجانی بشنوید

DrZibakalam-Interview-25khordadOnlineNetwork-RadSalahiatHashemi-920301.mp3

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

Angela نوشته: دوستان به نظر شما رد صلاحیت رفسنجانی چه تاثیری روی جمهوری اسلامی در سالهای بعد داره؟
بالاخره یکی از قدرتمندان بود و عده زیادی هم توی دم و دستگاه طرفدارش بودند, که حالا خامنه ای اجازه دخالت به اونها رو به هیچ وجه نمیده پس کاملا مقابل او قرار می گیرند و شکاف بزرگی بین دو گروه به وجود میاد.
قبلا هم عده ای از اصلاح طلبها از نظام کنار گذاشته شده بودند و بین خود اصولگرایان هم احمدی نژاد یه عده رو جذب کرده, و اینها همه باید از قدرت جمهوری اسلامی کم کنه. جنگ رو هم با این شرایط خیلی ها محتمل می دونند. پیش بینی شما چیه؟
کافر_مقدس نوشته: من پیش بینی می کنم که عمر جمهوری اسلامی اصلن به سال های بعد کشیده نمیشه که بخاد روش تاثیری بذاره یا نذاره!

جمهوری اسلامی خیلی وقته سرنگون شده ،چون در حال حاضر ازش نه جمهوری باقی مونده و نه اسلامیت! اینی هم که مشاهده می کنید فقط لاشه ای از این نظام هست
گویا ایران، سوریه، سودان، کره شمالی، کوبا، ونزوئلا، چین، روسیه و چندی از شورویان سابق یه League of Dictators ساختن که توپم تکونش نمیده، جامعه دهانی هرچقدر هم میخواد زرت وپرت کنه. دلتونو خوش نکنین.E40b
حتی آمریکا هم به خاطر کنترل تروریسم داره به طرف دیکتاتوری میخزه.

Shaking[SIZE=6]!DIG HERE[/SIZE]
پاسخ

جدیدا نوار سخنرانی قالیباف در جمع اوباش بسیجی درآمده که در آن با وقاحتی بی نظیر (حتی با استانداردهای ج.ا) از چماق کشی و نقش خود در جنایات 18 تیر میگوید.
شنیده‌اند دوستان؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

تفاوتی هم می‌کند راسل؟ مردم سردرگم و ترس‌خورده هستند و گویا دیروز دوباره ارز صعود کرده و بورس سقوط. در این بساط به هرکس که او را قادر به ایجاد تغییری در وضعیت اقتصادی ببینند رای خواهند داد و اگر این مردک رذل بتواند در سیمای نظام تصویر مناسبی از خود ارائه بکند بی‌تردید چماق‌کشی‌های او هم فراموش خواهند شد.
پاسخ

اطلاعات غلتی که به امت میدهند جالب است اقای جلیلی را نشان میدهندولی به گمانم قالیباف منتخب و نماینده الیکارشی اقتصادی سیاسیت -ودر روزهای اینده منتظر شک بزرگی باشیدزیرا تنور انتخابات به غایت سرد است -حال این شو ک برای اوردن امت پای صندوق چیست خود نمیدانم به گمانم این بار چماق باشد نوعش نه هویچ -انتخابات قبل یک مقدار ازادی و هیجان کاذب تزریق کردنداین بار تهدید است -مثلا شرکت نکردن مساویست با خیانت به کشور؟-دوستان نظرشان چیست-مهندسان انتخابات در ادامه راه چه میکنند و تا چه حدود قابل پیش بینی است معماری کجشان -شوگ این دوره چه چیز و چگونه انجام میپذیرد ممنون نظر دهید؟
پاسخ

Ouroboros نوشته: تفاوتی هم می‌کند راسل؟ مردم سردرگم و ترس‌خورده هستند و گویا دیروز دوباره ارز صعود کرده و بورس سقوط. در این بساط به هرکس که او را قادر به ایجاد تغییری در وضعیت اقتصادی ببینند رای خواهند داد و اگر این مردک رذل بتواند در سیمای نظام تصویر مناسبی از خود ارائه بکند بی‌تردید چماق‌کشی‌های او هم فراموش خواهند شد.
البته من این را اینجا گذاشتم تنها از این جهت که درآمدن این فایل صوتی در راستای داستان‌هایِ انتصاباتی‌ست.
من گمان نکنم مردم هم در میان اینها امیدی (هر چند کوچک) به تغییر ببینند و از آن مهمتر باور به ارتباط رای آنها با آنچه آغا به عنوان رئیس جمهور معرفی میکند از همیشه کمتر شده.

باز اگر خاتمی آمده بود مثلا یکچیزی.من فکر میکنم قالیباف در نگاه عمومی در لیگ امثال لاریجانی‌ها حساب میشود.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: جدیدا نوار سخنرانی قالیباف در جمع اوباش بسیجی درآمده که در آن با وقاحتی بی نظیر (حتی با استانداردهای ج.ا) از چماق کشی و نقش خود در جنایات 18 تیر میگوید.
شنیده‌اند دوستان؟
این هم پدیده عجیبی هست, قالیباف توی جمع دانشجوها و در رسانه ها برای عموم مردم خودش رو مخالف با زد و خورد معرفی می کنه و دیگران رو مقصر می دونه, و در جمع خودمونی بسیجیان از افتخارات و دستاوردهاش در سرکوب مردم میگه و اینکه هر جا لازم بشه از رفتن به خیابون و چوب زنی ابایی نداره! چون بین بسیجی ها چماق به دستی امتیاز هست نه آروم و معتدل بودن.
ظاهرا توی ایران اولا "کی بود؟ من نبودم" خیلی رایجه و هر کسی سعی می کنه دیگران رو مقصر جلوه بده, و دوم اینکه با حرف و ظاهر خیلی راحت میشه مردم رو فریب داد.

پاسخ

دوستانی که مناظره را دیدند؟ گویا عارف پیروز آن بوده؟

زنده باد زندگی!
پاسخ

مناظره را کامل ندیدم. حدودا یک ساعتش را دیدم، در این یک ساعتی که دیدم، بله عارف بهتر از همه بهتر به مناظره تسلط داشت و جذاب‌تر سخن میگفت. البته عرضی هم به نظرم خوب بود. بقیه خیلی کلی حرف میزدند و مثلا میگفتند باید کشاورزی تقویت شود، تولید داخلی حمایت شود، سرمایه‌گذاری خارجی جذب شود و... اما کسی نمیگفت چگونه و راهکار یا برنامه‌ی مشخصی نداشت.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: