نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

سایت مدام قطع میشه
و کلا شکل و شمایلی هم نداره
دلیلش فیلتر شکن هست؟
پاسخ

mosafer نوشته: سایت مدام قطع میشه
دلیلش فیلتر شکن هست؟

دلیلش سیستم جدید فیلترینگ در ایرانه که کمتر از 48 ساعته راه اندازی شده .
این سیستم در صورتی که شما بیش از یک دقیقه از طریق کانکشنهای امن (ssl) به یک IP خاص وصل باشید ارتباطتون رو قطع میکنه و به نظر نمیرسه دایمی باشه چونکه تمام زیر ساخت ارتباطی کشور رو مختل میکنه .

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

mosafer نوشته: سایت مدام قطع میشه
دلیلش فیلتر شکن هست؟

دلیلش مسخره‌بازی جمهوری ناپاک انیرانی اسلام‌زده است که در شرف انتصابات مثل کفتار از مردم هراسیده و اقدام به محدودتر کردن اینترنت همیشه‌ محدود ِ مُلک ِ بدبخت و بلاخیز کرده. این نشانه‌ی خوبی نیست، و یعنی کودتا و انتصاب و سرکوب جدیدی در راه است و تغییری حاصل نخواهد شد.
پاسخ

ساکس وصله چرا پس؟ امنه؟ E40b
پاسخ

sonixax نوشته: آزادی بها دارد ، تا بهایش پرداخت نشود به دست نمی آید . در ضمن آزادی اکتسابیست و برای به دست آوردنش باید مبارزه کرد - کسی آزادی را کادو پیچ به ما هدیه نمیدهد . به نظر من با مماشات با حکومت و آب به آسیای حکومت ریختن تنها به ترمیم پایه های سستش کمک میکنیم و بس .
نهایتن هم همین طوری پیش برویم عوامل خارجی جنگی تمام عیار را علیه کشور به راه میندازند که نه تنها ایران را هزاران برابر بدتر از سوریه میکند بلکه با توجه به شرایط فعلی ی اقوام ایرانی میتواند منچر به تکه پاره شدن ایران هم بشود .
من شخصن ترجیح میدهم ایران سوریه بشود تا ابتدا ابرقدرتهای جهان یک دور با سلاح های فوق پیشرفته شان کشور را شخم بزنند و سپس تکه تکه شود و به تاریخ بپیوندد .

باید ببینید از چه پورتی استفاده میکنه اگر از 80 یا 8080 یا 5060 یا 5050 و مثل اینها استفاده میکند نه خیر امن نیست . اگر از 443 استفاده میکند باز تا حدودی امن است ولی امکان وصل شدنش نیست .

از پورت 443 استفاده میکنم. الان وصلم.
پاسخ

viviyan نوشته: از پورت 443 استفاده میکنم. الان وصلم.

پس خود فیلتر شکنتون به صورت مداوم به یک آی پی خاص وصل نیست وگرنه هر یک دقیقه یک بار باید دی سی شید .

پاسخ

ما املیم یا این کُس خُله ؟!؟!؟!

زیبا ناوک Ziba Nawak

کشف و شهود | زیبا ناوک Ziba Nawak

https://www.facebook.com/sibazinab.memarnobari?fref=ts

[ATTACH=CONFIG]1853[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]1854[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]1855[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]1856[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]1857[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg 533356_10200437756805249_1744402575_n.jpg اندازه 16.75 KB  تعداد دانلود: 1,180
.jpg 2.jpg اندازه 148.06 KB  تعداد دانلود: 10,870
.jpg kharesh.jpg اندازه 38.54 KB  تعداد دانلود: 4,252
.jpg kir1.jpg اندازه 40.56 KB  تعداد دانلود: 2,318
.jpg shohod.jpg اندازه 11.61 KB  تعداد دانلود: 2,090

پاسخ

sonixax نوشته: دلیلش سیستم جدید فیلترینگ در ایرانه که کمتر از 48 ساعته راه اندازی شده .
این سیستم در صورتی که شما بیش از یک دقیقه از طریق کانکشنهای امن (ssl) به یک IP خاص وصل باشید ارتباطتون رو قطع میکنه و به نظر نمیرسه دایمی باشه چونکه تمام زیر ساخت ارتباطی کشور رو مختل میکنه .

Ouroboros نوشته: دلیلش مسخره‌بازی جمهوری ناپاک انیرانی اسلام‌زده است که در شرف انتصابات مثل کفتار از مردم هراسیده و اقدام به محدودتر کردن اینترنت همیشه‌ محدود ِ مُلک ِ بدبخت و بلاخیز کرده. این نشانه‌ی خوبی نیست، و یعنی کودتا و انتصاب و سرکوب جدیدی در راه است و تغییری حاصل نخواهد شد.
سپاس بخاطر توضیحات
و ظاهرا باید سوخت و ساخت
پاسخ

میلاد این کلمه تازینامه رو چه کسی برای اولین بار استفاده کرده؟ چون میبینم زیاد استفاده میکنی.
پاسخ

Bibak نوشته: میلاد این کلمه تازینامه رو چه کسی برای اولین بار استفاده کرده؟ چون میبینم زیاد استفاده میکنی.

نمیدونم ! فکر کنم فولادوند . ولی اسم سایت خودم هم تازینامه هستش :tazinameh.com

پاسخ