دفترچه

نسخه‌ی کامل: مسابقه نمایار برتر ماه - دور دوم (رای گیری)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
این هم از جستارِ رای‌گیری.این هم قوانینِ رای‌گیری.هرگونه تخطی از این قوانین اشد مجازات را در پی خواهد داشت.
شرکت کننده ها اجبارا باید به غیر از خود رای بدهند.
در دوران رای گیری هم شرکت کننده ها حق تغییر نمایار خود را ندارند.
اگر هم کسی خواست توضیحی در مورد دلیل انتخاب خود بدهد، میتواند همین جا بگوید.
رای گیری هم تا آخر همین هفته ادامه خواهد داشت.
شرکت کننده‌ها:
Amir_2491
Anarchy
Bibak
Dariush
Fiona
Russell
SAMKING
shila
yasy
کافر
خب از آنجا که من گرداننده‌ی این برنامه هستم میخواهم از این مزیت استفاده کرده و اولین تبلیغ را خودم بکنم.
[ATTACH=CONFIG]1682[/ATTACH]

ابشان نیلز ابل هستند. دوستانی که میخواهند در موردِ این شخص بدانند میتوانند به اینجا مراجعه کنند.
گمان کنم اینبار دوستان بدونند این عکس چه کسی هست،من خودم البته این عکس رو از نظر زیبایی و هنری بودن هم جداگانه دوست دارم.

[ATTACH=CONFIG]1683[/ATTACH]

پ.ن:
داریوش جان میخواهی آن نوشته درباره نیلز آبل را بعنوان یک تاپیک مجزا به تالار چهره‌ها منتقل کنم یا بنظرت جایش خوب است؟
Arachne - Wikipedia, the free encyclopedia

نقل قول:In Greco-Roman mythology, Arachne (pron.: /əˈrækn/) was a great mortal weaver who boasted that her skill was greater than that of Athena, goddess of wisdom and strategy

[ATTACH=CONFIG]1684[/ATTACH]
Russell نوشته: داریوش جان میخواهی آن نوشته درباره نیلز آبل را بعنوان یک تاپیک مجزا به تالار چهره‌ها منتقل کنم یا بنظرت جایش خوب است؟
به نظرم اگر یک کپی از آن در تالارِ چهر‌ه‌ها باشد خیلی خوب است.یعنی هم در آن جستار تاریخ مزداهیک باشد هم یک کپی از آن در تالار چهره‌ها.اگر یک جستار برایش باشد در آینده نیز احتمالا در موردش در جستارِ مربوط به تالارِ چهره‌ها خواهم نوشت.نظر خودتان چطور است؟
[ATTACH=CONFIG]1685[/ATTACH]
هنر رو سخت میشه توضیح داد، هر کس برداشت خودش رو داره...
ولی زیبایی قابل درک هست.
[ATTACH=CONFIG]1686[/ATTACH]

تصویری‌ست از مالکوم مک‌داول در نقش «الکس» ضدقهرمان فیلم(و رمان) «یک پرتقال کوکی».
Dariush نوشته: به نظرم اگر یک کپی از آن در تالارِ چهر‌ه‌ها باشد خیلی خوب است.یعنی هم در آن جستار تاریخ مزداهیک باشد هم یک کپی از آن در تالار چهره‌ها.اگر یک جستار برایش باشد در آینده نیز احتمالا در موردش در جستارِ مربوط به تالارِ چهره‌ها خواهم نوشت.نظر خودتان چطور است؟
من هم موافقم فکر خوبیست.اینجوری بیشتر در چشم هم هست جای اضافه کردن مطلب و بحث بیشتر هم همانطور که گفتی خواهد بود. :e420:
خب من به آواتار راسل ارجمند رای دادم از چند جهت ، یکی آنکه دوچرخه را خیلی دوست دارم، دوم آنکه هیچنز را این مدت به واسطه راسل بیشتر در موردش تحقیق کردم و دریافتم چه انسانّ بزرگ و شریفی بوده، دیگر آنکه از فضای کلی فرتور هم خوشم می‌آید که یک اندیشمند برجسته را در حالِ یک بازی کودکانه نمایش میدهد و در انتها هم آن پاکتِ سیگاری که در جیبش هست تیر آخر را زد:دی
[عکس: 1681d1366054624-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8...745.35.jpg]

من هم نتوانستم ازحس خاص فرتور و همچنین خاطره انگیز بودن نمایار راسل چشم پوشی كنم و به ایشون رای دادم
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10