رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

(06-04-2020, 11:36 AM)Scary نوشته:  چرا شکلک ها انقدر بزرگه! من یک شکلک کوچک گذاشتم وقتی پست رو ارسال کردم تبدیل به عظمای وقیح شد که مثل تمساح داره گریه میکنه.

شکلکهای ترولها این طوری هستند! بزرگند که قشنگ دیده شوند.


(06-04-2020, 11:36 AM)Scary نوشته:  واقعا ریدم با این ریپلی کردنم، برای همین گفتم قالب قبلی بهتر است، میخواهی ویرایش کنی تمام پست ها با هم تکرار و ریپلی میشود.

این به خاطر سیستم ترکیب پستهای پشت سر هم است! میشود خاموشش کرد.

 همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب 37
دکتر ساسی 111  
1
پاسخ

میلاد لطفا لینک مبحث در مورد ساختار نظام های متفاوت رو کپی کن اینجا در وقت مناسب بتونم مطالعه کنم، بعد اگر نکته و مطلب و نقدی بود نظرم رو همینجا عنوان میکنم.
میتونی یک لینک معتبر  و بروز از تمام جوامع بفرستی که بر اساس نمودار توضیح داده باشه کدوم جوامع با چه ساختاری موفق بودن و جامعه مرفهی دارند؟
انگلیسی من زیاد خوب نیست اما به زبان فرانسه تایپ کردم نتونستم اطلاعات کافی بدست بیارم.
من اطلاعات نسبی خودم رو دارم و در مورد نظام سوسیالیستی میشه بیشتر بحث کرد، تا ببینیم چه خواهد شد.
پاسخ

Scary نوشته: در مورد خورد و خوراک واقعا اراده قوی و انگیزه بالایی میخواد که من این رو در خودم نیافتم. در ایام قرنطینه واقعا دچار اضافه وزن شدم  Cry

نه, هرکاری برای اینکه در شما نهادینه شود نیاز به این دارد که خوشآیند باشد. برای من خرد‌وخوراک کوچکترین سختی‌ای ندارد, چون تن من میداند زمانیکه خوب میخورم انگیزه و نود (مود) بهتری دارم, و بوارونه آشغال بخورم کم‌انرژی و افسرده میشوم.

خرد‌وخوراک خوب: گوشت بالا, چربی بالا, کربوهیدرات پایین, میوه‌ی کم, بویژه میوه‌ای شیرین کمتر. از شکر و هرگونه شکر افزوده پرهیز شود. من یکی دو سال میشود قهوه را هم بمانند سیگار کرده‌ام, یعنی گاهی, ماهی یک بار شاید پیش بیاید که یک نخ بکشم آنهم با دوستانی مهمانی‌ای جایی, و قهوه هم بمانند کاربرد دارو دارد برای من. بجایش چایی آنهم سبز, سیاه, سفید همه‌جوره خوب است 👍🏻

در کنار آن بالا رفتن وزن نشان میدهد برنامه‌ای درستی ندارید. برای من روزانه ۱۰ دقیقه نرمش و ماساژ پس از بیدار شدن, پیاده‌روی کم‌کم یک ساعت روزانه, و همچنین ۱ ساعت -دو تا نیم ساعت- ورزش فشرده‌ی روزانه برای ماهیچه‌ها و ورزیده ماندن اندام.

انجام اینها هم کوچکترین سختی‌ای ندارند, بوارونه خوشایند و انگیزه‌بخش اند. من رویهمرفته تنها کارهایی را میانجامم که خوشایند باشند, و اگار میخواستم خویی را در خودم بپرورم میگردم ببینم چگونه میشود خوشایندش کرد.
نقل قول:آیا در محفل عمومی یا فضای مجازی تمایل به بحث در مورد دین و خدا و ماهیت ج.ا داری؟ و مثل قبل انگیزه اثبات و علاقه مند وارد شدن در اینگونه مباحث داری؟
ر نیست و من نیازی به این چرندیات مزخرف ندارم.
آیا درست میگم یا نقدی در مورد این حرفم دارید؟گهگاهی چرا که نه. مهند ولی نیستند. تا دلتان بخواهد من آدم دبنگ دیده‌ام, اگر بخواهم برای هر کدام زمان بگذارم که دیگر زمانی برای خودم نمیماند 😁 انگیزه بود پارتیزانی میکوبم سپس گمنشان میشوم.

یک چیزی که نبایست هرگز بفراموشید, باورها دگرگونی‌پذیر اند, ولی روندی نارژگون دارند. به دیگر زبان میتاونید "دان" بپاشید و بروید, میبینید ۱ سال دیگر از دان هایی که پاشیده بودید یهو یک درخت سبز شده است. همچنین هشیار پاشید دیگران هم دان نپاشند یا اگر میپاشیدند از پالاینده‌های خودآگاهی‌تان رد شوند.

هر که با مهربد در افتاد ور افتاد ☺️
1
پاسخ

یادمه سالها پیش که میخواستم مزداییک یاد بگیرم میترسیدم, سپس هربار یاد این گفتآورد میافتادم: کاری که یک میمون (مزداییک دان) دیگر میتواند من هم میتوانم 😂

در ورزش هم به خودتان بگویید کاری که یک گوریل دیگر میتواند من هم میتوانم 👌🏻

هر که با مهربد در افتاد ور افتاد ☺️
1
پاسخ

(06-05-2020, 10:41 AM)Scary نوشته:  میلاد لطفا لینک مبحث در مورد ساختار نظام های متفاوت رو کپی کن اینجا در وقت مناسب بتونم مطالعه کنم، بعد اگر نکته و مطلب و نقدی بود نظرم رو همینجا عنوان میکنم.
میتونی یک لینک معتبر  و بروز از تمام جوامع بفرستی که بر اساس نمودار توضیح داده باشه کدوم جوامع با چه ساختاری موفق بودن و جامعه مرفهی دارند؟
انگلیسی من زیاد خوب نیست اما به زبان فرانسه تایپ کردم نتونستم اطلاعات کافی بدست بیارم.
من اطلاعات نسبی خودم رو دارم و در مورد نظام سوسیالیستی میشه بیشتر بحث کرد، تا ببینیم چه خواهد شد.

https://daftarche.com/%D8%AC%D8%B3%D8%AA...8%B3%D9%85

نگاه کردن به یک نمونه خاص آن هم در کوتاه مدت به هیچ عنوان مثال درستی نیست!
مثلن در همین جستار کمونیسم، کسانی بودند که مدعی شدند نمونه  موفق کمونیسم کمون پاریس بود! چیزی که چند روزی بیشتر دوام نیاورد! (یا دوستان خودشان نمیفهمند یا بقیه را نفهم فرض گرفته بودند).
به طور کلی نظامهی سوسیالیستی/کمونیستی از مزخرف ترین نوع نظامها هستند. باز نظامهای سرمایه داری/سوسیالیستی بهتر هستند ولی آنها هم در نهایت چیز به درد نخوری هستند و نمیتوانند اقتصاد آزاد، سالم و روان را تضمین کنند و وابستگی شدید دارند به نظامهای اقتصادی بزرگتر از خودشان.

 همیشه قبل خواب دو تا شات بزن راحت بخواب 37
دکتر ساسی 111  
1
پاسخ

درود به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام که کیر تمام کفار به ماتحت اولاد کونی حسن ابن علی و حسین و یارانش و ریدم به کعبه الله این ایام رو تسلیت میگم به مادرقحبگان عالم.

چه خبر دوستان من هر از گاهی ارادت دارم اما کم پیدا شدین؟
1
پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 11 مهمان