نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازی : گفتگو

یه نفر نوشته: درود بر همگی
آیا روشی برای مخ پسر رو زدن هم هست؟
خصوصیات پسرا چیه؟
حدود یک ساله که موضوعی بنام زن افسونگر (Femme fatale) بشدت من رو کنجکاو کرده، سعی کردم تا جایی که زمان داشتم دربارش بخونم. ولی خب هنوز فرصتی دست نداده که افکارم در این باره رو بنویسم.
اگر این پرسش رو برای خودتون پرسیدین بنطرم کار خوبی که می‌تونین بکنین اینه که درباره‌ی موضوع "زن افسونگر" تحقیق کنید و سعی کنید به مقام افسونگری برسید (E056)
برای شروع از همین ویکی پدیا شروع کنید بنظرم بد نباشه.
https://en.wikipedia.org/wiki/Femme_fatale
پاسخ

با سلام یکی از بهترین سایت های پی یو ای برای ایرانیان lovesystems.com چند وقتی است برای ورود پسورد میخواهد, آیا کسی از دوستان پسورد برای ورود دارد ؟
پاسخ

لینک دانلود Magic Bullet را کسی دارد ؟
پاسخ

milad_esteghlal نوشته: با سلام یکی از بهترین سایت های پی یو ای برای ایرانیان lovesystems.com چند وقتی است برای ورود پسورد میخواهد, آیا کسی از دوستان پسورد برای ورود دارد ؟

درود، این را من هم الان دیدم، کمی سرچ کردم مطلب خاصی در مورد این تغییر رویه ندیدم.
اغلب مواقع که اینطور می‌شود،نشانه‌ایست از اینکه سایت در آستانه‌ی Down شدن است.:e058:
milad_esteghlal نوشته: لینک دانلود Magic Bullet را کسی دارد ؟
این را فکر کنم دارم روی هاردم، میگردم اگر پیدا کردم تا فردا لینک‌ش را همینجا قرار می‌دهم.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Dariush نوشته: درود، این را من هم الان دیدم، کمی سرچ کردم مطلب خاصی در مورد این تغییر رویه ندیدم. اغلب مواقع که اینطور می‌شود،نشانه‌ایست از اینکه سایت در آستانه‌ی Down شدن است.:e058:

سلام داریوش جان

حقیقتآ NICK SAVOY یکی از پادشانهان پی یو ای است به خصوص در ایران روش <<لاو سیستم ها>> بهتر از روش میستری جواب میدهد.
من با یک دختر 9 قرار گذاشتم در مرحله A2 روش میستری هرچه از خودم بیشتر جذابیت به خرج میدادم دختر با کلمات <<خفه شو>>،<<چقدر حرف میزنی>>،<< ساکت باش>>، جواب من را میداد و من همه آنها را نادیده گرفته و به کار خودم ادامه میدادم گرچه زیاد وراجی نمی کردم.
در مرحله بعد هرچه از دختر سوال میپرسیدم که مرحله A3 را روی او اجرا کنم با کلمات <<به تو چه>>، <<مگه تو فضولی>>، <<به تو ربطی نداره>>، پاسخ من را میداد حتی روش های غیر سوالی هم جواب نمیداد. در مرحله C نیز به همین ترتیب دختر به هیچ عنوان راضی به همکاری نشد. در نتیجه دختری که نه پریود بود و نه مشکلات خانوادگی داشت از دست ما لیز خورد و برای قرار بعدی رغبت به خرج نداد.
با چندین دختر 6 تا 9 دیگر قرار گذاشتم همه به همین ترتیب. بهترین مرحله‌ای که با روش میستری رسیدم C3 بوده است حتی با روش میستری دوستان چندین ساله ام از من ناراضی بودند و کم مانده بود آنها را نیز از دست بدهم.
در این وضعیت تیره و تار بود که ناگهان با پرزیدنت NICK SAVOY آشنا شدم 2 هفته سخت روش او را مطالعه کردم و همین چند روز پیش با دختر 9 دیگر قرار گذاشتم و در قرار دوم تا خوردن آلت بنده در ماشین پیش رفتیم. میدانم با این روش میشود از ایشان در قرارهای بعدی یک سکس مقعدی توپول هدیه بگیرم.

Dariush نوشته: این را فکر کنم دارم روی هاردم، میگردم اگر پیدا کردم تا فردا لینک‌ش را همینجا قرار می‌دهم.

این کتاب تورنت شده است اما همه آنها پسورد میخواهد که باید یکسری آفر پر کرد با اطلاعات دقیق.
پاسخ

چند اختلاف نظر بین مربیان دختر بازی:

1- بعضی از آنها معتقدند در راه رفتن باید سریع باشید نه خیلی سریع که انگار هل هستید و اضطراب دارید طوری قدم ها را بلند و تند بردارید که گویی هدف در زندگی دارید و برای رسیدن به آن سخت در تلاشید. عده ای دیگر میگویند طوری راه بروید انگار در زیر آب هستید.

2- موقع صحبت کردن با دختر تا میتوانید نزدیکش بایستید طوری که دماغ به دماغ شوید و عده ای دیگر میگویند همیشه فضا اشغال کنید اما فضای دیگران را نگیرید و کمی عقب بایستید.

نظر دوستان با توجه به تجربیات ؟ برای من که 50/50 بوده است. اسناد روان شناسی زنانه ؟
پاسخ

بازی در چت نوشتاری کاملآ متفاوت با بازی در روز ملاقات و مکالمه رو در روست.
این لینک رو پیشنهاد میکنم به دوستان:

How to Text A GIrl - Love Systems: Relationship Science | We teach you how to meet the girl next door.

غیر از این موارد تجربیات دیگه‌ای دارید؟
پاسخ

milad_esteghlal نوشته: سلام داریوش جان

حقیقتآ NICK SAVOY یکی از پادشانهان پی یو ای است به خصوص در ایران روش <<لاو سیستم ها>> بهتر از روش میستری جواب میدهد.
من با یک دختر 9 قرار گذاشتم در مرحله A2 روش میستری هرچه از خودم بیشتر جذابیت به خرج میدادم دختر با کلمات <<خفه شو>>،<<چقدر حرف میزنی>>،<< ساکت باش>>، جواب من را میداد و من همه آنها را نادیده گرفته و به کار خودم ادامه میدادم گرچه زیاد وراجی نمی کردم.
در مرحله بعد هرچه از دختر سوال میپرسیدم که مرحله A3 را روی او اجرا کنم با کلمات <<به تو چه>>، <<مگه تو فضولی>>، <<به تو ربطی نداره>>، پاسخ من را میداد حتی روش های غیر سوالی هم جواب نمیداد. در مرحله C نیز به همین ترتیب دختر به هیچ عنوان راضی به همکاری نشد. در نتیجه دختری که نه پریود بود و نه مشکلات خانوادگی داشت از دست ما لیز خورد و برای قرار بعدی رغبت به خرج نداد.
با چندین دختر 6 تا 9 دیگر قرار گذاشتم همه به همین ترتیب. بهترین مرحله‌ای که با روش میستری رسیدم C3 بوده است حتی با روش میستری دوستان چندین ساله ام از من ناراضی بودند و کم مانده بود آنها را نیز از دست بدهم.
در این وضعیت تیره و تار بود که ناگهان با پرزیدنت NICK SAVOY آشنا شدم 2 هفته سخت روش او را مطالعه کردم و همین چند روز پیش با دختر 9 دیگر قرار گذاشتم و در قرار دوم تا خوردن آلت بنده در ماشین پیش رفتیم. میدانم با این روش میشود از ایشان در قرارهای بعدی یک سکس مقعدی توپول هدیه بگیرم.

راست‌اش پیاده کردن متدهای خارجی در ایران به طور کلی دشوار است؛
ایران واقعا مدل خاص خودش را می‌خواهد که آن هم جز با تجربه زیاد در
این امر دست‌یافتنی نخواهد بود. خواندن و آشنایی با میستری به طور
خاص پیش‌نیاز مهمی‌ست برای هر بازیکنی که می‌خواهد شروع کند،
چرا که از این طریق زوایای پنهانی از روحیات و رفتارهای دختران، چه از لحاظ
عاطفی و چه از لحاظ جنسی، بر بازیکن تازه‌کار آشکار می‌شود. روش‌های
دیگری که بازیکن خلق می‌کند یا از دیگران عاریه می‌گیرند همگی باید
بر مبنای همان تئوری‌های میستری باشد.

من در ایران پی برده‌ام که دختران زیبا و دست اول، بی‌ادبی و بددهنی
را به شکلی از جذابیت تعبیر می‌کنند! این برای بازیکن همچون جهنم است!
حداقل برای من غیرقابل تحمل است، و هتا یک گام هم پیش رفتن تقریبا
غیرممکن می‌شود برایم! دوستان دیگر هم کم و بیش همین وضع را
دارند! اما یک سوالی اینجا وجود که می‌تواند کلید حل مساله باشد:
مطمئنا مردها یا پسرانی هستند که این دختران مجذوب آنها خواهند
شد، آن مردها چه کسانی می‌‌توانند باشند و چه خصوصیاتی دارند؟

اگر گمان می‌کنید که این مردها را باید در میان اراذل و اوباش و پسرهای
خیابانی یافت در اشتباه هستید، چرا که طبق مشاهده‌ی من اغلب این
دخترها در حال پیروی از مادر خود یا یک زن آلفای دیگر هستند! مرد تحت
حاکمیت، معمولا مرد کارمند ِ کت‌وشلواری ِ خانواده‌دوست بوده است.
دختری که در حال مخ زدن او هستید و او این مدلی رفتار می‌کند،
معمولا چون آن مدل رابطه را جذاب یافته، در حال بازسازی و پیروی از آن
است. در خانواده‌های پدرسالار، دخترها معمولا مهربان و مودب بار می‌آیند!

اکنون مردی که بتواند این دخترها در بند بکشد و آنها را جذب کند، چه مردی‌ست؟
اگرچه من هنوز این معما را به طور کامل نگشوده‌ام، اما گمان می‌کنم این دخترها
اتفاقا به دلیل اینکه به موقعیت و قدرت روانی و کلامی اهمیت بیشتری می‌‌دهند،
از طریق بازی سهل‌التصرف‌تر هستند، چرا که آنها شکلی از سرآمدی و برتری را طلب
می‌کنند که خوشبختانه از طریق بازی جعل آن ساده است.

اما، این بازی باید کاملا منحصر به فرد باشد، بازیکن باید اعصاب پولادی داشته باشد
و هر حرف او را با دو سه تا حرف آبدارتر پاسخ دهد، چندبار هم با عصبانیت، استقلال
خودش را بیش از او به رخ بکشد و ...

من هنوز از عهده‌ی این نوع بازی برنمی‌آیم! E40e

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

milad_esteghlal نوشته: این کتاب تورنت شده است اما همه آنها پسورد میخواهد که باید یکسری آفر پر کرد با اطلاعات دقیق.
E056
پیدایش کردم و در لینک زیر آپلود کردم:

Nick Savoy Magic Bullets 2009 - Download - 4shared - Dariush Dariush

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

milad_esteghlal نوشته: غیر از این موارد تجربیات دیگه‌ای دارید؟
این یل دلاور سیزده ساله‌ی ایرانی:

مهران، سیزده ساله، مدتها از طریق چت با یک زن مطلقه دوست بود
و بعد از مدت‌ها افشا کرد که سیزده سالش است:

[عکس: attachment.php?attachmentid=4945&stc=1]

[عکس: attachment.php?attachmentid=4946&stc=1]

و این آن ویدیویی که تماشایش شهامت می‌خواهد(+18):

video_2015-12-14_23-59-29 - Download - 4shared - Dariush Dariush

فایل‌های پیوست
.jpg photo_2015-12-16_15-30-19.jpg اندازه 106.01 KB  تعداد دانلود: 1,426
.jpg photo_2015-12-16_15-30-25.jpg اندازه 107.04 KB  تعداد دانلود: 2,302

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ