نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

حالا بچه‌های انجمن یک چیزی هم به کسانی‌ که تهدید به افشای اطلاعات واقعی‌ مدیران انجمن کردند بدهکارند؟ E40d

"A Land without a People for a People without a Land"

پاسخ

ای بابا. دوست باشید با هم.

راسل اینجا هم روابط پنهان دارد؟ E404 در نهایت نت هم محلی برای ژن پراکنی ست :دی
پاسخ

امید نوشته: دختر عین بچه‌ها ناراحت می‌شود و قهر می‌کند و...

به این میگویند تعمیم نابجا.
پاسخ

viviyan نوشته: ای بابا. دوست باشید با هم.

راسل اینجا هم روابط پنهان دارد؟ در نهایت نت هم محلی برای ژن پراکنی ست :دی
اینجا ما مم ِ ژن پراکنی را می‌پراکنیم، بیرون اینجا خود ژن را !!
...
می‌گویم‌ها !!
بگم؟ بگم؟!!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

امید نوشته: ما اینجا با هم شوخی‌های جنسی می‌کنیم و در کاربرآزاری حتی خود من به کاربران توهین‌های رکیک جنسی می‌کردم، اما به نظر من بهتر است به نحوی این نکته را به دختران اینجا بفهمانیم که زبان تیز و تند ما چیزی جز مزاح نیست تا مسائل را اینچنین جدی نگیرند. هم بانو یه نفر و هم بانو آلیس.
من نکته‌ی اخلاقی بحث جاری را اضافه کنم:
مشابه این وقایع در محیط بیرون تحت عنوان «افراط در بازی» رخ می‌دهد. دو سه بار اول زبان تند و تیز و نگ‌هایمان بسیار برای دختران جذاب است، اما اگر از این تکنیک استفاده‌ی نامتناهی و بی‌رویه بکنیم تمام اشتیاق دخترها از بین می‌رود. قانون سه به یک را همیشه رعایت کنید، در ازای هر سه مرتبه‌ای که کل‌کل می‌کنید و به ویژگی‌های جالب دختر بی‌اعتنا هستید یک بار هم او را بستایید و یادتان باشد که در تکنیک‌های مثبت بازی زیاده‌روی نکنید. اگرنه برآیند آن همینی می‌شود که می‌بینیم. دختر عین بچه‌ها ناراحت می‌شود و قهر می‌کند و...

همه که زندگی اشان بر پایه‌یِ کُس نیست اُمید جان, از یکجایی باید کار و رفتار درست را فراگیرانید.
نمیشود به آن دختر با اینکه دروغ گفت تنها بخندیم و بگوییم شوخی کرد, به این یکی گرچه تهمت ناروا زد و
گرچه ناسزا گفت باز بخندیم و بگوییم شوخی کرد, چرا که چون مادینه بوده‌اند و آنجا به هوای کُس اشان کسی فانتزی رفته است.

رفتار درست و فرنودین همواره برگزیدگی و مِهندیِ بیشتر دارد, پس چه بهتر که
بکوشیم ژن‌هایِ بدردنخور و نافرنودین را با گزینش فرنودین در همسری و همبستری, بزداییم.

پارسیگر

.Unexpected places give you unexpected returns
پاسخ

مهربد درست می گوید،در آن بیرون به اندازه ی کافی کردیت اضافی به زنان داده می شود،ایشان باید بیاموزند که چنین محیطی بیش از آنکه تحت تاثیر قوانین مزخرف زنانه باشد، در سیطره ی قوانین عقلی و منطقی است،این است که در چنین محیطی اگر یک زن در گوش دیگری بخواباند با واکنش شدید مواجه خواهد شد اما در آن بیرون احتمالا با ماچ و بوسه همراهی می شود.این لوس بازی ها و بچه بازی های آلیس و یه نفر برای کاربران این انجمن چیز تازه ای نیست،چندی دیگر خودشان با خواهش و التماس باز می گردند [MENTION=1132]امید[/MENTION] جان،به گمانم شما بیش از اندازه از بازی تاثیر پذیرفته اید،طبق تجربه بانوانی که در چنین انجمن هایی حضور دارند معمولا آن اندازه بی ریخت هستند که نیازی به دست آوردن ِ دلشان نیست.E412E411
پاسخ

یه چیز میخوام بگم میترسم یه دعوای دیگه شروع بشه :|
پاسخ

izabel نوشته: یه چیز میخوام بگم میترسم یه دعوای دیگه شروع بشه :|

از گفتن حقیقت نترس, بگو! (:

Nevermore نوشته: ،طبق تجربه بانوانی که در چنین انجمن هایی حضور دارند معمولا آن اندازه بی ریخت هستند که نیازی به دست آوردن ِ دلشان نیست.

اینجور‌ها هم نیست شهریار گرامی, من بسیاری از دختران این سخنگاه‌ها را دیده‌ام (بیشتر اشان چیزی از توصیه‌هایِ
امنیتی سر در نمیاورند و خب, چیزی هم نمینویسند که بخواهد به جایی برسد!) و زیبا و خوشگل هم میان اشان فراوانه.

Nevermore نوشته: ایشان باید بیاموزند که چنین محیطی بیش از آنکه تحت تاثیر قوانین مزخرف زنانه باشد

E00e

هرکس در زندگی اش دو ابزار در دست داد: پاداش + پادافره

هرکس از همینرو, باید به رفتارهایی که درست و سودمند میابد پاداش بدهد, به رفتارهایی که نادرست و زیانآور میابد, پادافره.

فروپیچانیِ این دو ابزار برای رسیدن به هر آماجی نااخلاقی است و فرجام آن هم چیزی بیشتر از سود کوتاه-زمان + زیان بلند-زمان نخواهد بود.

پارسیگر

پاسخ

باشه میگم! خودتون خواستیدا
من چندباری که شاهد جر و بحث های بچه های اینجا بودم متوجه شدم که موضوع بحث هرچی که باشه دوستان یه جوری ربطش میدن به جنس و به این وسیله به همه خانوم ها توهین میکنن
این درست نیست که هر ویژگی اخلاقی رو به جنسیت خاصی ربط بدیم مثلا خود من شاهد این بودم که جنس مذکر خیلی بیشتر از جنس مونث خاله زنک هستن و خاله زنک بازی در میارن

البته اضافه کنم که من از بحث های اخیر و علتشون کاملا بیخبرم و هیچ کاری به این بحث ندارم و کلی گفتم!

با تشکر از فرصتی که به من دادید :)
فقط امیدوارم جیغ نزنید :))))
پاسخ

izabel نوشته: باشه میگم! خودتون خواستیدا
من چندباری که شاهد جر و بحث های بچه های اینجا بودم متوجه شدم که موضوع بحث هرچی که باشه دوستان یه جوری ربطش میدن به جنس و به این وسیله به همه خانوم ها توهین میکنن
این درست نیست که هر ویژگی اخلاقی رو به جنسیت خاصی ربط بدیم مثلا خود من شاهد این بودم که جنس مذکر خیلی بیشتر از جنس مونث خاله زنک هستن و خاله زنک بازی در میارن

Et tu, Soror!!!؟؟

izabel نوشته: البته اضافه کنم که من از بحث های اخیر و علتشون کاملا بیخبرم و هیچ کاری به این بحث ندارم و کلی گفتم!

:e405:

izabel نوشته: با تشکر از فرصتی که به من دادید :)
فقط امیدوارم جیغ نزنید :))))

توپیک گی... ((:

پاسخ