نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

Dariush نوشته: اگر چنین است، پس بهتر است او را نزدِ روانکاو ببرید. تمامِ آن توصیه‌ها برای مواقعی بود که یک هراسِ معمولی در او باشد. اگر حاد باشد، باید در درازمدت و زیر نظرِ روانکاو با او کار شود.
  • E032

+

به واسطه ی یکی از دوستان با روانکاو هم مشورت کردیم (البته نه در محیط کاری، صحبتی دوستانه در محیط منزل)
ایشون توصیه کرد من همراهی اش کنم در جلسات شنا
خب عملا در اون استخر مقدور نبود
فعلا منتظریم ماه رمضان تمام شود....

هنگامی که کسی آگاهانه افکار تو را نمی فهمد
خودت را برای توجیه خسته نکن . . .
پاسخ

Aquarius نوشته: با این بچه با این پیش فرض ذهنی باید صحبت کرد که تو مانند خیلی کارهای دیگر که دوست نداری از این هم بدت می آید مثلاً از نقاشی با رنگ روغن خوشت نمی آید از دریا و آب و رودخانه و حوض هم بدت می آید ؛می دانی برای اینکه این بچه را با آب آشتی داد ، نیاز به محبت عاطفی دارد نه محبت مادری که همه مادرها دارند یک حس ویژه دوستی که بفهمد درکش می کنی بگوییش (مستقیم ، غیر مستقیم حتی با چشمانت ) و بفهمانیش که عزیزم من هم از آب می ترسم بیا تن خشک و بی روح خود را به آغوش پر مهر آب بدهیم و با ملکه آب ها دوست شویم او از ما نگهداری می کند او در آب ها مراقب ما هست ، سعی نکنید از واژه هایی استفاده کنید که ذهن ناخودآگاه او را فعال می کند و دوباره در خودش فرو می رود .

سپاسE032
+
نظر روانکاو هم همین بود در پیک قبل هم گفتم عملا امکان این کار نیست فعلا
ایران شرایط خاص خودش را دارد، نمیتوان در چنین محیطهایی حضور پیدا کرد مگر شخصی باشد

هنگامی که کسی آگاهانه افکار تو را نمی فهمد
خودت را برای توجیه خسته نکن . . .
پاسخ

امروز موقعِ نهار خوردن، با توجه به اینکه میدانستم پنج نفر از کوهنوردانِ ایرانی در کوه‌های هیمالیا گیر افتاده‌اند( و گویا متاسفانه مرده‌اند)، تلویزیون را روشن کردم و اخبار را گوش دادم تا ببینم آیا خبری از آنها می‌دهد یا نه؟ ابتدا یک ربع سخنانِ خامنه‌ای را پخش کردند و بعد هم چند خبر از اوضاعِ گل و بلبلِ ایران و حالتِ بحرانیِ اقتصادِ کشورهای غربی! راستش مدتها بود اینچنین خشمگین و ناراحت نشده بودمE406

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Dariush نوشته: امروز موقعِ نهار خوردن، با توجه به اینکه میدانستم پنج نفر از کوهنوردانِ ایرانی در کوه‌های هیمالیا گیر افتاده‌اند( و گویا متاسفانه مرده‌اند)، تلویزیون را روشن کردم و اخبار را گوش دادم تا ببینم آیا خبری از آنها می‌دهد یا نه؟ ابتدا یک ربع سخنانِ خامنه‌ای را پخش کردند و بعد هم چند خبر از اوضاعِ گل و بلبلِ ایران و حالتِ بحرانیِ اقتصادِ کشورهای غربی! راستش مدتها بود اینچنین خشمگین و ناراحت نشده بودم
من تا مجبور نباشم پای صدا و سیمای آغا نمیشینم و اخبار اینها را هم میشود از سایت‌ها و ... دنبال کرد، میزان پروپاگاندا و دروغ در آن حقیقتا تهوع آور شده (بخشی از آن هم البته بر میگردد به حساسیت بیشتر من).من نمیدانم چطور بسیاری از کسانی که مثلا با آخوند هم مخالفند میتوانند مدتها پای ان بنشینند.بیرون کشیدن خبر از میان پروپاگاندای اینها مثل غنی سازی 90% میماند، تنها دلیل قابل تصور تماشای آن همان فهمیدن موضع رسمی ج.ا و آغا درباره‌یِ امور است.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: من تا مجبور نباشم پای صدا و سیمای آغا نمیشینم و اخبار اینها را هم میشود از سایت‌ها و ... دنبال کرد، میزان پروپاگاندا و دروغ در آن حقیقتا تهوع آور شده (بخشی از آن هم البته بر میگردد به حساسیت بیشتر من).من نمیدانم چطور بسیاری از کسانی که مثلا با آخوند هم مخالفند میتوانند مدتها پای ان بنشینند.بیرون کشیدن خبر از میان پروپاگاندای اینها مثل غنی سازی 90% میماند، تنها دلیل قابل تصور تماشای آن همان فهمیدن موضع رسمی ج.ا و آغا درباره‌یِ امور است.
راستش به قولِ خودت، همچنان این میزان وقاحت برایم قابلِ باور نیست راسل جان! مدتی پیش از پیروزیِ جوانانِ این سرزمین دیدیم چگونه خود را جر می‌دادند و از آن بهره‌برداری‌ها می‌کردند، اما همان‌ جوان‌ها وقتی اینچنین در ارتفاعِ هشت‌هزار متری در دامِ کولاک می‌افتند، کسی چیزی از آنها نمی‌گوید.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

mosafer نوشته: سپاسE032
+
نظر روانکاو هم همین بود در پیک قبل هم گفتم عملا امکان این کار نیست فعلا
ایران شرایط خاص خودش را دارد، نمیتوان در چنین محیطهایی حضور پیدا کرد مگر شخصی باشد

خب اگر درمان فرزندتان(فرزندتان بود دیگر ؟) برایتان در اولویت هست می توانید حداقل برای یک شب یک استخر ارزان قیمت کرایه کنید ، فقط متوجه هزینه اش هم باشید ؛ سرپرست استخر هم پول برایش مهم است حالا چه به دو نفر بدهد چه به صد نفر ؛ جای نگرانی نیست به زودی فرزندتان را همان طور مثل قبل خواهید دهید.

پاسخ

دوش می‌آمد و رخساره برافروخته بود
تا کجا باز دل غمزده‌ای سوخته بود

کورش بی خدا خوش رنگ شدهE056:e405:

پاسخ

Who to Voodoo
فیس هر کسی رو که میخواید آپلود کنید و بعد تبدیل میشه به عروسک وودو:))و خب طبیعتا میتونید از اپشن های بازی برای ترکوندنش استفاده کنید;)
[ATTACH=CONFIG]2174[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.png Capture.PNG اندازه 277.58 KB  تعداد دانلود: 73

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

هم میهن هتّا ارزش برگشتن هم ندارد.

پاسخ

داریوش جان از کوهنوردان ایرانی خبری نشد؟

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ