نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

به نام ترور
در سلسله انفاجارتی در بوستون تعدادی امپریالیست به حلاکت رسید و چند ین نفر مجروح گشت مسلما باز سازمان سیا و موساد دنبال بن لادنی دیگر میگرد تا مجوزی برای جنگی دیگر صادر نماید
خارج از این باید به بارماندگان حادثه تسلیت گفت که بازیجه دست سازمانهای اطلاعاتی امریکا شدند جان انسان در امریکا اصلا ارزش ندارد هم اهداف شیطانی و منافع امپریالیسمه

E419

عاقبت خاک گل کوزه گرانیم نازنین
پاسخ

من بچه ها رو خیلی دوست دارم و رابطه خوبی هم معمولا باهاشون دارم...اما پدر شدنE40d!! اصلا فکرش رو هم نمیتونم بکنم، از این جهت که واقعا مسوولیت سنگینی هست و نمیدونم اصلا توانش رو داشته باشم یا نه, اینکه اصلا چه دلیل منطقی ای داره بچه دار شدن !!
پاسخ

پدر بودن خیلی‌ چیز خوبی‌ است ، من قبلش می‌ترسیدم ولی‌ الان خیلی‌ هم خوشحال هستم. عوض کردن پوشک بچه رو با دنیا عوض نمیکنی‌E414

"A Land without a People for a People without a Land"

پاسخ

Anarchy نوشته: من بچه ها رو خیلی دوست دارم و رابطه خوبی هم معمولا باهاشون دارم...اما پدر شدن!! اصلا فکرش رو هم نمیتونم بکنم، از این جهت که واقعا مسوولیت سنگینی هست و نمیدونم اصلا توانش رو داشته باشم یا نه, اینکه اصلا چه دلیل منطقی ای داره بچه دار شدن !!
دوستان این دلایل بچه دوست بودن فرگشتیک نیست؟ یا اینکه من در این زمینه مشکل دارم؟ من جایی خوانده‌ام که هتا فرم صورتِ نوزادان هم برای تقویتِ همین حسِ بچه دوستی است.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Theodor Herzl نوشته: پدر بودن خیلی‌ چیز خوبی‌ است ، من قبلش می‌ترسیدم ولی‌ الان خیلی‌ هم خوشحال هستم. عوض کردن پوشک بچه رو با دنیا عوض نمیکنی‌E414

کسری جان شما مگه پدر هم شدی؟؟ بابا خبر ندادی چرا:e106:...حالا پسر هست یا دختر؟
پاسخ

Anarchy نوشته: کسری جان شما مگه پدر هم شدی؟؟ بابا خبر ندادی چرا...حالا پسر هست یا دختر؟
من بچّم ۱ سالش هست الان و دختر هست

"A Land without a People for a People without a Land"

پاسخ

Dariush نوشته: دوستان این دلایل بچه دوست بودن فرگشتیک نیست؟ یا اینکه من در این زمینه مشکل دارم؟ من جایی خوانده‌ام که هتا فرم صورتِ نوزادان هم برای تقویتِ همین حسِ بچه دوستی است.

در این زمینه مهربد بهتر میتونه نظر بده یا امیر !! ظاهرا هر چیزی در رفتار انسان یه ریشه فرگشتیکی هم داره...حالا شما هم اگر دوست نداری بچه ها رو باید برگردی ببینی چه مساله ای عامل این قضیه شد؟ شاید همون بزرگ کردن خواهرتون باشه...
پاسخ

Theodor Herzl نوشته: من بچّم ۱ سالش هست الان و دختر هست

E032 شنیدنش برای من شیرین هست !! شاید فرگشت من رو هم مجبور به همچین چیزی کرد یک زمانی:e106:
پاسخ

ممد جان چرا ساکتی بابا؟
دلمان تنگ شده برایت چیزی بگو.

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Anarchy نوشته: در این زمینه مهربد بهتر میتونه نظر بده یا امیر !! ظاهرا هر چیزی در رفتار انسان یه ریشه فرگشتیکی هم داره...حالا شما هم اگر دوست نداری بچه ها رو باید برگردی ببینی چه مساله ای عامل این قضیه شد؟ شاید همون بزرگ کردن خواهرتون باشه...
نه با بزرگ کردنِ خواهرم مشکلی نداشتم و دوستش هم میداشتم(و دارم) .این ناتوانی در ارتباط و دوستی با بچه‌ها چند سالی هست در من پدیدار گشته.
خودت چطور آنارشی جان؟ چه چیزی از بچه‌ها سبب میشود که بچه‌ها را دوست داشته باشی؟

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ