دفترچه

نسخه‌ی کامل: شگفتی‌های نفرت‌انگیز و چندش‌آور! (18+)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
در این جستار به انتشار وقایع، تصاویر، پدیده‌ها، ویدیوها و ... عجیبی می‌پردازیم که فرط غریب بودن مایه‌ی بیزاری و شگفتی در آدمی می‌شوند.
از آنجاکه اینترنت انباشته از این چیزهاست، تنها بهترینها را در اینجا پست بکنید.

برای شروع:

Babysitter beats a baby for crying while she is watching TV in Russia - YouTube
چه شد کسی علاقه‌ای نشان نداد؟ E417

+18 E107E406:e058:
Ouroboros نوشته: چه شد کسی علاقه‌ای نشان نداد؟ E417

+18 E107E406:e058:

امیرجان نمیخوای بگی که به چنین چیزی احیانا علاقمندی؟؟؟ من که با دیدن این عکس احساس :e140: بهم دست داد...
امیر جان اینجا اینترنت داغون هست،ویدئوها رو حداقل یک خلاصه‌ای تبلیغی چیزی براش باید بکنی من خیلی ویدئوها هست میخوام ببینم بخاطر سرعت نمیبرم طرفشون
Russell نوشته: امیر جان اینجا اینترنت داغون هست،ویدئوها رو حداقل یک خلاصه‌ای تبلیغی چیزی براش باید بکنی من خیلی ویدئوها هست میخوام ببینم بخاطر سرعت نمیبرم طرفشون

ویدٸو نبود, یک فرتور از آمیزش جنسی بگوییم با سوسک بود که دیدنش پیشنهاد نمیشود.
Anarchy نوشته: امیرجان نمیخوای بگی که به چنین چیزی احیانا علاقمندی؟؟؟ من که با دیدن این عکس احساس بهم دست داد...

نه آنارشی جان علاقه کدامست؟ E410
به احساس شوک و شگفتی که به وقت دیدن این قبیل صحنه‌ها به آدمی دست می‌دهد و آزمودن آستانه‌ی تحمل خودم علاقمندم.

Russell نوشته: امیر جان اینجا اینترنت داغون هست،ویدئوها رو حداقل یک خلاصه‌ای تبلیغی چیزی براش باید بکنی من خیلی ویدئوها هست میخوام ببینم بخاطر سرعت نمیبرم طرفشون

دومی که فرتور بود، اولین ویدیویی که قرار دادم فیلم یک زن روسی‌ست که برای مراقبت از بچه‌ی نوزادی استخدام شده، و دوربین مخفی که والدین نوزاد نصب کرده‌اند او را در حال کتک زدن بسیار شدید بچه بخاطر گریه کردن نشان می‌دهد. یکی از اضطراب‌آمیزترین و نفرت‌انگیزترین و دلخراش‌ترین چیزهایی‌ست که من تا بحال در اینترنت دیده‌ام،
و باور بکنید، من سالها عضو 4Chan بوده‌ام،
چیزهای زیادی دیده‌ام.
.
.
.
.
من داشتم غذا میخوردم و متاسفانه با وجود دادن احتمال برخورد با همچین چیزی خطرش را بجان خریدم !!
من به گمانم این ژن psychopath‌ها را داشته باشم, چون هیچ احساسی از دیدن این چیزها بهم دست نمیدهد!
Mehrbod نوشته: من به گمانم این ژن psychopath‌ها را داشته باشم, چون هیچ احساسی از دیدن این چیزها بهم دست نمیدهد!

از اینهم «هیچ» احساسی بهتان دست نمی‌دهد:
+25 (به ریسک خودتان کلیک کنید)
Ouroboros نوشته: از اینهم «هیچ» احساسی بهتان دست نمی‌دهد:
+25 (به ریسک خودتان کلیک کنید)

امیرجان با ترس و لرز این لینک رو باز کردم و نشانگر موشواره رو هم گذاشتم بودم روی علامت بستن صفحه اما با دیدن این منظره لبخندی بر لبانم نشستE105!! این که به نظرم خیلی معمولی بود اما قبلی واقعا نفرت انگیز بودE107
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7