دفترچه

نسخه‌ی کامل: به نظر شما جمهوری اسلامی کی‌ سرنگون میشود ؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
درود ...
در این تاپیک بگید که فکر می‌کنید ج ا اکی سقوط میکند و چرا ؟ چند سال دیگه ... ؟ اگه دوست داشتید اینو هم توضیح بدید که چگونه سرنگون می‌شه ... ؟ با جنگ ؟ انقلاب ؟ یا ....
به زودی ، با جنگ .
هر زمانی‌ که سربازان عزیز ارتش آمریکا و ناتو در تهران باشند ،این رژیم سرنگون میشود !این رژیم‌ها فقط با نیروی نظامی قوی تر از خودشان سرنگون میشوند مثلا هیتلر با مبارزات بدون خشونت و حتی جنگ چریکی سرنگون میشد؟ خیر! جمهوری اسلامی هم مثل همان!:e420:
5-10 سال دیگه بوسیله خود مردم
من که یارای (جرات!) پیشبینی ندارم، آنهم در بازه‌های زمانی 5 ساله ...

برآورد من: یک چیزی در مایه‌های 3 تا 300 سال آینده!
Mehrbod نوشته: من که یارای (جرات!) پیشبینی ندارم، آنهم در بازه‌های زمانی 5 ساله ...

برآورد من: یک چیزی در مایه‌های 3 تا 300 سال آینده!

راستش مساله بر سر دخالت خارجی هستش .
احتمال اینکه نتانیاهو دوباره برنده بشه زیاده ، از اون طرف هم تحریم ها رسیده به نفت در برابر غذا و اگر جمهوری اسلامی باز هم مقاومت کنه لاجرم بهش حمله میکنند . حالا حمله دو حالت داره :

۱ - برای آسیب رساندن به تاسیسات هسته ای ایران حمله کنند .
۲ - برای از بیخ کندن رژیم حمله کنند .

شماره ۱ به نظر من احتمال وقوعش خیلی زیاد نیست به خاطر اینکه غرب مطمئن نیست ایران چند تا تاسیسات مخفی داره که ازشون خبر نداره و برای همین مطمئن نیست که حمله نظامی بتونه برنامه هسته ایران رو دچار آسیب جدی بکنه . در ثانی برخی پایگاههای ایران مثل پارچین در مقابل حملات هوایی مقاوم هستند و بدون پیاده کردن نیرو آسیب چندانی نمیشه بهشون رسوند . در کنار اینها با حمله نظامی به ایران جهان باید منتظر قوت گرفتن تروریسم به شکلی وحشتناک در جهان باشه . و کلی پارامترهای دیگه که هزینه عملیات نظامی برای عقب انداختن برنامه هسته ای ایران رو توجیح نمیکنه و ارزشش رو نداره .

ولی شماره ۲ مساله اش به کل فرق میکنه .
ایران بهترین منطقه جغرافیایی رو در خاورمیانه داره . در صورتی که حکومت ایران یک حکومت دوستدار غرب باشه سوای اینکه بمب اتمی داشته باشه یا نه دیگه خطری برای دنیای غرب محسوب نمیشه . نفوذ کشورهایی مثل چین و روسیه در منطقه کم میشه ، یکی از منابع مالی اصلی تروریستهای مسلمان قطع میشه و خلاصه کلی منافع دیگه که هم برای جهان و هم برای ایران بوجود میاد .

هر چی باشه آمریکا باید در قبال کوتاهی که در مورد ایران در جریان شورش ۵۷ کرده مسئولیت پذیر باشه .
من بعد از انتخابات سال 88، 10 سال رو پیشبینی کرده بودم،البته واقعا آینده چیز پیش بینی ناپذیریه ولی اگر واقعا معجزه ای به لحاظ تاریخی رخ نده کار جمهوری اسلامی رو تموم شده میدونم:)
به نام علم
دوستان بنگرند که حکومتهای مذهبی بسیار ریشه دار و توتالیتر هستند
تا مذهب هست این حکومت هم خواهد بود
متاسفانه استادان فیزیک دانشگاه ما هم تا خره خره تو خرافات و حلبی پرستی غرق شدن
ریس جمهور موسوی تنها ایدالش اجرای فرمان ده ماده ایی امام بود
تمام احزاب خارج وداخل اپوزسیون به معنای واقعی سکولارنیستن
مردم هم تا خرخره در خرافات غرق شدن
اخونده میاد مراسم ختم میگه رخت سیاه نپوشین مراسم عروسی برگزار کنید
ولی موقعی که عربی میمیره باید دو ماه سیاه بپوشن عروسی نکنن
وهزار بدبختی دیگر
خاتمی حرف خوبی زد دمکراسی با کدام مردم؟
این حرفها که چرت و پرت است، جمهوری اسلامی مشروعیت خود را از مقبولیت عمومی نگرفته که تداوم وجود آنرا به گردن «خرافه‌پرستی» می‌اندازید، به زور سرنیزه باقی‌ست.
به نام علم
دوست گرامی کدام سرنیزه
مگر نمیبینید که یک مشت وحشی به تمام معنی برای اعدام دو جوان شب را به صبح پیوند دادند
مگر نمی بینید در مراسمات مذهبی چطور بر سر وکله خود میرنند
مگر نمیبینید سالیانه میلیاردها دلار در مقبره ها پول میریزند
در مطب هر دکتری بروید محال است چند واژ عربی بر در و دیوار نببنید
حتی یک کمونیستی مثل خسرو کلسرخی ملعون در محاکمه خویش از مذهب یاد کرد
اصلا برای چه ما در این سایت سیصد نفریم مثل مردان انجلس؟
چون ایرانی بدبخت شده نان را به نرخ روز میخوره!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10