دفترچه

نسخه‌ی کامل: خانواده در اسلام
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
از دیدگاه شما جایگاه نهاد خانواده در اسلام با توجه آیات قرآن و احادیث معتبر و مستندات تاریخی کجاست؟
ساده ترين شكل خانواده يك زن و يك مرد هستش ديني كه هيچ ارزشي براي يكي از طرفين يعني زن قائل نيست اصلن نميتونه درك درستى از خانواده داشته باشه
[ATTACH=CONFIG]156[/ATTACH]

این ارزش زن در اسلام ، شما بقیه آن را پیشبینی‌ کنید
حالا چرا چپ و راستش با هم فرق داره؟!!
نکنه برای اینه که حیلی چیزها رو به چپ ارجاع میدن !!
تفاوت چپ و راست مربوط می شود به حدیثی که در بحارالانوار مجلسی هست که فکر می کنم از جعفر صادق باشه که گفته منی توسط بیضه بیضه راست به وجود میاد (بیخود نبوده که 4000 شاگرد داشته ایشون).21[color="silver"]

---------- ارسال جدید اضافه شده در 11:01 pm ---------- ارسال قبلی در 10:57 pm ----------

[/color]علاوه بر دیدگاه های فوق العاده انسانی اسلام درباره زنان بر طبق آیه 14 سوره آل عمران حتی فرزندان یک مرد هم به همراه همسران او با اسب و چهارپایان در یک رده قرار دارند و جزو اموال دنیوی محسوب می شوند.
kheradgera نوشته: تفاوت چپ و راست مربوط می شود به حدیثی که در بحارالانوار مجلسی هست که فکر می کنم از جعفر صادق باشه که گفته منی توسط بیضه بیضه راست به وجود میاد (بیخود نبوده که 4000 شاگرد داشته ایشون).21

---------- ارسال جدید اضافه شده در 11:01 pm ---------- ارسال قبلی در 10:57 pm ----------

علاوه بر دیدگاه های فوق العاده انسانی اسلام درباره زنان بر طبق آیه 14 سوره آل عمران حتی فرزندان یک مرد هم به همراه همسران او با اسب و چهارپایان در یک رده قرار دارند و جزو اموال دنیوی محسوب می شوند.

الان یادم افتاد که همچین چیزی رو دیده بودم،اما اینجوری که باید برعکس دیه راست بیشتر باشه که؟
خوشم میاد که این فقه اسلامی فوق العاده علمیست !!
Russell نوشته: الان یادم افتاد که همچین چیزی رو دیده بودم،اما اینجوری که باید برعکس دیه راست بیشتر باشه که؟
خوشم میاد که این فقه اسلامی فوق العاده علمیست !!

متاسفانه دلیل اونو دیگه من نمیدونم. باید از نویسندگان قانون فوق مدرن مجازات اسلامی پرسید.!!!!!!!
یه سوال: به نظر شما خانواده باید چطور باشه؟ البته با تاکید بر این نکته که برداشتی که شما از اسلام و زن در اسلام دارید کاملا نادرسته...
سید ابوبکر نوشته: یه سوال: به نظر شما خانواده باید چطور باشه؟ البته با تاکید بر این نکته که برداشتی که شما از اسلام و زن در اسلام دارید کاملا نادرسته...
شما لطفا اول خودت جواب همین سوال رو بده و بگو چرا برداشت ما اشتباه هست....
سید ابوبکر نوشته: یه سوال: به نظر شما خانواده باید چطور باشه؟ البته با تاکید بر این نکته که برداشتی که شما از اسلام و زن در اسلام دارید کاملا نادرسته...

این برداشت من یا هیچ شخص دیگری نبوده. قرآن و اسلام به صراحت چنین چیزی را گفته. شما به عنوان یک مومن مسلمان برداشت خود را بگویید تا ببینیم تا چه میزان با اسلام مطابقت دارد.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10