دفترچه

نسخه‌ی کامل: مسابقه نمایارِ برتر ماه -دور سوم (نام‌نویسی)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
درود؛
با یک دور دیگر از مسابقات نمایارِ برتر در خدمتِ دوستان هستیم تا آن دوستانیکه در انتخاباتِ جمهوری اسلامی شرکت نکرده‌اند، در اینجا بتوانند این فریضه‌ی دموکراتیک را به جا آورند. اگر جمهوری اسلامی انتخابات برگزار میکند، پس ما هم حتما می‌توانیم. دوستانی هم که در انتخاباتِ رژیم شرکت کردند، شور انقلابی و بصیرتِ ولاییِ خود را حفظ کرده ،در اینجا هم حماسه سیاسی را متجلی کنند.

از همین لحظه، آنانکه احساس تکلیف در این شرایط حساسِ میکنند ، میتوانند ثبتِ نام کنند و پس از آنکه شورای محترمِ نگهبان صلاحیتِ کاندیدهای اصلح را احراز کرد، میتوانند برای کسبِ اطمینانِ امتِ اسلام، تبلیغ کنند. طبقِ قانونِ اساسی، وظیفه شورای نگهبان این است که صلاحیتِ نامزدها را بر اساسِ معیارهای زیر بررسی کنند و تمامِ نامزدها هم باید «تمکین» کنند:

1-رجلِ سیاسیِ متدینِ ولایت‌مدارِ عادلِ کاردانِ مدیرِ مدبرِِ مردمیِ باشد.
2-حداقل چهل پست داشته باشد.4

حدنصابِ تعدادِ نامزدها 10 نفر است و در صورتیکه به حدِنصاب نرسیم، تا سه روز دیگر، انتخابات را اجرا میکنیم.

نامزدهای احراز صلاحیت شده تا کنون :

Alice
Anarchy
Dariush
Iranbanoo
Russell
Nevermore
Shlomo Shumbulowitz
Sonixax
Ouroboros
کافر_مقدس
راسل‌ جان از هم‌اکنون به فکرِ معرفی یک کتاب به من باشE414
من هم میام تو میدون.اما شاید وسط کار به نفع یه نفر دیگه بکشم کنار.از همین الان ائتلاف را به بالاترین قیمت می فروشم.
انتخابات باید آزاد باشه !!!! و رای دهنگان هم مشخص نشند کی به کی رای داده :دی
من این دوره قصد شرکت ندارم تا به جونترهای میدون بدم
  • E105

اجازه؟منم بازی!Qq_15
Russell نوشته: من این دوره قصد شرکت ندارم تا به جونترهای میدون بدم
  • E105
اصلاحیه جدید قانونِ مسابقات که به جای قانونِ «معرفی کتاب توسطِ برنده هر دور به برندهی دورِ بعد» بند زیر را جایگزین میکند:
-برنده‌ی هر دور ملزم به شرکت در دور بعدی است.
.
.
.
4
Shlomo Shumbulowitz نوشته: اجازه؟منم بازی!
نام‌تان نوشته شد.
نام مرا هم بنویسید، دارم می‌شوم مثل این برادر پاسدار محسن رضایی E402E403:e108:
Ouroboros نوشته: نام مرا هم بنویسید، دارم می‌شوم مثل این برادر پاسدار محسن رضایی
اختیار داری برادر، اگر شما محسن رضایی هستید، پس من هم حتما رفسنجانی هستم که از اول انقلاب همیشه در صحنه و صحنه‌گردان بوده‌امE411
نوشته شد.
صفحات: 1 2 3 4 5 6