نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ریشه برخی افکار و الهامات

m@hdi نوشته: منظور شما دوستان از تله پاتی را فهمیدم ولی جواب سوالات من نبود. بنده مثلا به یکباره یاد موضوعی میافتم (که صرفا با یک اتفاق در جریان در ارتباط نیست) یا یک شاعری مثل حافظ به یکباره ابیاتی آن هم بسیار پر مضمون بهش الهام میشه (در حدی که حافظ را لسان الغیب مینامند!) خب اینها ریشه اش از کجاست؟ بنده میدانم که روحی در کار نیست و این موضوعات هم به احتمال قوی از مغز نشات میگیرد (منظورم مورد اول هست) ولی به نیروهای ماوراالطبیعی اعتقاد دارم و خیال میکنم مثلا ابیاتی پر مضمونی که به شخصی مثل حافظ به یکباره الهام میشود مربوط به ارتباطش با نیروهای ماوراالطبیعی میشود.

1- روح احتمال زیاد وجود دارد. اما آنچیزی نیست که مذهبیون می گویند. ببینید اطلاعات در مفز انسان ذخیره و پردازش میشود که از ترکیبات آلی ساخته شده ولی در رم و ریزپردازنده سیلیکونی هم نوعی ذخیره و پردازش انجام میشود دانشمندان می خواهند ریزپردازنده لیزری بسازند. یعنی در این دنیا کارهای مشابه میتواند توسط مواد و ساختارهای متفاوت انجام شود. روح یکی از اجزای جهان است که هنوز عملا کشف نشده. شاید وسایلی می خواهد که در آینده زیست شناسان با کمک فیزیکدانها کشف خواهند کرد.

2- همه الهامات تله پاتی نیستن ممکن است ضمیر ناخودآگاه مغز هم دخیل باشد. احتمالا بیشتر موارد الهامات کار ضمیر ناخودآگاه است.

سنده سگ تو کس و دهن حضرت زهرا جده جنده سیدهای اولاد پیامبر اسلام.

تمام کادر وزارت اطلاعات و بسیج و سپاه پاسداران و پلیس و انتظامی و حراستی  ایران و مزدورانشان بدون استثنا مادر جنده هستند.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط m@hdi - 05-18-2015, 01:11 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط Agnostic - 05-18-2015, 08:16 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط sonixax - 05-18-2015, 09:38 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط m@hdi - 05-19-2015, 07:46 AM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط kourosh_iran - 05-19-2015, 05:44 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط Agnostic - 05-19-2015, 06:06 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط kourosh_iran - 05-19-2015, 06:13 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط kourosh_iran - 05-19-2015, 06:19 PM
ریشه برخی افکار و الهامات - توسط Agnostic - 05-19-2015, 06:28 PM

پرش به انجمن: