نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاسخ های آیة الله بیات زنجانی به سؤالات محمد نوری زاد

ولی خیلی از پاسخ های زنجانی هم در تعارض با احکام صریح اسلام است مثلا در مورد برده داری به راحتی دروغ می گوید و تا آنجا پیش می رود که به راحتی و بدون شرم می نویسد: موضوع برده و برده داری در دنیای امروز به همت اسلام از بین رفته است، اصلا صحبتی از حلال بودن تجاوز به برده ها در اسلام و تجاوز امام علی و محمد و دیگر صحابه به برده های زن نمی کند و برده داری گسترده پیامبر و امامان را بدون احساس گناه نادیده می گیرد در مورد زندانیان سیاسی هم نمی گوید که در زمان پیامبر دگر اندیشان را مستقیما سر می بریدند و ترور می کردند و کار به زندان و زندانی شدن نمی انجامید! در مورد دزدی های گسترده دوستان آخوندش بحث را منحرف می کند و جوابی نمی دهد. نمی گویم که بگوید فلان کس دزد است! فقط اگر به اینکه دزدی از جامعه بسیار غیر اخلاقی تر از پیدا شدن یک تار موی زنی بیچاره است اعتراف می کرد هم قبول بود در کل خیلی با این جواب هایش حال کردم! نشون داد که آخوندها فقط خوب بلدند قضایا را ماست مالی کنند و دروغ های شیرین بگویند و به هیچ دردی نمی خورند

چه هواییه! به!به!
خدا هم که تا حالا من را سنگ نکرده!
از این بهتر میشه؟

وبلاگ من برای هدایت به راه راست: گرانوم نقد اسلام
23
پاسخ

پیام‌های این موضوع
پاسخ های آیة الله بیات زنجانی به سؤالات محمد نوری زاد - توسط Russell - 07-27-2011, 02:29 PM
پاسخ های آیة الله بیات زنجانی به سؤالات محمد نوری زاد - توسط بهمنیار - 07-30-2011, 08:20 AM
پاسخ های آیة الله بیات زنجانی به سؤالات محمد نوری زاد - توسط havachekhube - 08-01-2011, 08:16 PM
پاسخ های آیة الله بیات زنجانی به سؤالات محمد نوری زاد - توسط Russell - 08-01-2011, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان