نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

یه نفر نوشته: سلام
میشه لینک دانلود یک فیلترشکن خوب و ایمن به من بدید؟
احساس میکنم اکثر فیلترشکن ها کار دست برادران پلیس و.. هست.
یا مثلا ایمیل کنید برام..

Tor ایمنه فقط کنده!
پاسخ

به نام خداوند مهرگستر خیلی مهربان "یوم نطوی السماء کطی السجل للکتب کما بدأنا اول خلق نعیده وعدا علینا انا کنا فاعلین""زمانی می پیچانیم آسمانُ جور پیچاندن نگهدار برای نوشته ها جورِ چه پدیدار کردیم آغازِ آفرینش برمی گردانیمش پیش پیمانیست بر ما چونیم بودیم انجام دهندگانی "
Theodor Herzl نوشته: دوستان من یک سفر کاری رفته بودم به برزیل لامصب چه باسن های خوشگلی‌ دارند این خواهران برزیلی‌ در حد تیم ملی‌!E00e
بایستی با همهء توان خر وار بمانید که چیزی نفهمید هم پرچمِ خران را بالا بدارید پناه بر خداوند یگانه که دشمنِ رویگردانانست همچنین بندگانِ باورمندش دشمنِ رویگردانانند
پاسخ

مهسا: امن ترین فیلترشکنی که وجود داره توره. جاهایی که تو اینترنت میری، امکان ردیابیشون با تور تقریبا صفره. روی تور هرجایی بری هیچ کس متوجه نمیشه و همه چیز کاملا پنهانه و فقط خودت میبینی. ولی چون رفت و آمدای اینترنتی رو کدینگ میکنه سرعتش یه کمی پایینه. اگه میخوای جای خاصی بری که کاملا پنهان باشی میتونی از تور استفاده کنی. مثلا من تو این سایت همیشه با تور میام. اینم لینک دانلود: Tor Browser

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

آلیس E032
خوبی دختر؟ کم پیدایی.. حالت بهتره؟

فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

پاسخ

مرسی مهسا. نه والا حال روحیم داغونه .. تو خوبی؟ هنوزم تدریس میکنی؟ همون دانشگاهی؟ تو رو جون من به دانشجوات نمره بده هـــا؛ من این ترم ورق سفید دادم استاده بهم 10 داد؛ کلی به امواتش صلوات فرستادم خدایی.. ولی یه زنه سفیدمو 9 داد؛ کلی به امواتش فحش و لعن و نفرین فرستادم. خداییش استادایی که همه رو قبول میکنن همیشه بچه ها پشت سرشون حرفای خوب خوب میزنن ولی بقیه استادا ک میندازن همش فحش میخورن تو جمع بچه ها. حالا چه خبرا؟ چرا میخوای پنهان باشی؟ راستی اینم بگما روی تور گزینه new identitfy رو بزنی آی اس پی و آی پی و تمام اطلاعاتت عوض می شه؛ مثلا از سروز هلند می پری لس آنجلس ؛ خلاصه هیچ جوره نمی شه فعالیت هات رو روی تور شناسایی کرد ؛ برای هر سایتی هم اطلاعات خاص خودشو باز میکنه. خیالت از بابت امنیت صد در صد جمع باشه. من توصیه میکنم این سایتم با تور بیای.

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

[ATTACH=CONFIG]4786[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg hug.jpg اندازه 201.16 KB  تعداد دانلود: 204

شراب اولی تر ...
پاسخ

iranbanoo نوشته: [ATTACH=CONFIG]4786[/ATTACH]

زمانی میفهمید این عکس چه قدر بی ربط و ساده لوحانه هستش که فلسطینی ها رو از نزدیک دیده باشید!

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

Alice نوشته: مرسی مهسا. نه والا حال روحیم داغونه .. تو خوبی؟ هنوزم تدریس میکنی؟ همون دانشگاهی؟ تو رو جون من به دانشجوات نمره بده هـــا؛ من این ترم ورق سفید دادم استاده بهم 10 داد؛ کلی به امواتش صلوات فرستادم خدایی.. ولی یه زنه سفیدمو 9 داد؛ کلی به امواتش فحش و لعن و نفرین فرستادم. خداییش استادایی که همه رو قبول میکنن همیشه بچه ها پشت سرشون حرفای خوب خوب میزنن ولی بقیه استادا ک میندازن همش فحش میخورن تو جمع بچه ها. حالا چه خبرا؟ چرا میخوای پنهان باشی؟ راستی اینم بگما روی تور گزینه new identitfy رو بزنی آی اس پی و آی پی و تمام اطلاعاتت عوض می شه؛ مثلا از سروز هلند می پری لس آنجلس ؛ خلاصه هیچ جوره نمی شه فعالیت هات رو روی تور شناسایی کرد ؛ برای هر سایتی هم اطلاعات خاص خودشو باز میکنه. خیالت از بابت امنیت صد در صد جمع باشه. من توصیه میکنم این سایتم با تور بیای.
درود بانو.
خیر متاسفانه اونجا دیگه نیستم. دو ترم بیشتر درس ندادم :-(
لامصب همه جا پارتی بازی شده..
یه شغل خوب توی یه کارخانه مقواسازی پیدا کرده بودم.. عالی بود. الان برای اولین بار تصمیم جدی گرفتم و مصمم هستم که وارد دنیای توریست بشم.
دفتر گردشگری و جهانگردی..
تازه بعد از عمری شغل دلخواهمو پیدا کردم..
درباره دیگران نمیدونم ولی خودم نتونستم وارد شغل متناسب با رشته ام بشم.. بنظرم ایران همینه. هیچکس جای خودش نیست..
یعنی نمیشه کسی جای خودش باشه!
در مورد نمره دادن الکی الکی به دانشجوها، اینو بگم که وقتی دانشجویی الکی الکی نمره بگیره و فارغ التحصیل بشه، میشه امیر! میلاد! :-)
باعث ننگ جامعه :-)))))
من به کسی نمره الکی نمیدادم ولی میانگین نمره ها خوب بود خدایش.
بابت فیلترشکن ممنون. کار خاصی نمیکنم. این فیلترشکنم هات اسپات شیلد هم خوبه ولی خب قطع میشه بعضی سایت ها باز نمیکنه..
میخواستم یه فیلترشکن خوب بدون قطعی رایگان پیدا کنم :-)

فرودگاه ها بوسه های بیشتری از سالن عروسی به خود دیده اند و
دیوارهای بیمارستان بیشتر از عبادتگاه ها دعا شنیده اند!

پاسخ

sonixax نوشته: زمانی میفهمید این عکس چه قدر بی ربط و ساده لوحانه هستش که فلسطینی ها رو از نزدیک دیده باشید!
خوب که چی؟ همدیگرو بخورن چون به هم نمیخورن؟:))

شراب اولی تر ...
پاسخ

iranbanoo نوشته: خوب که چی؟ همدیگرو بخورن چون به هم نمیخورن؟:))

نه آبجی! فلسطینه تنهایی اون یهودیه رو خواهد خورد اگر به هم برسند :)))
این عکسهای علمی تخیلی هم فقط به درد شیره مالیدن سر امثال شماست جانم.

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ