نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

viviyan نوشته: آنارشی چقدر سخت میگیری. اینکه آدم بدش بیاد یه چیزه، اینکه به خاطر آخر و عاقبتش نخواد یه چیز دیگه.
اگر آدم ها اینقد نتیجه گرا و عافیت اندیش نبودند احتمالا دنیا جای زیباتری بود E105

البته من تقریبا در همه مواردی که تو زندگیم میخوام کاری انجام بدم یا تصمیم مهمی داشته باشم ، سخت میگیرم E105 !! اما شما باید ببینی خب چرا بدت میاد ؟ آخر و عاقبتش مگه جز همون دلایل نیستن ؟

به هر حال این هم جزیی از شخصیت من شده ...
پاسخ

Theodor Herzl نوشته: از ابو هریره حدیث معتبر نبوی منقول است که هرکه در این انجمن ثبت نام کند ۳۰۰ حوری در اخرت نسیب او خواهد شد!:e530::e420:

آقا اجازه، آقا اجازه! [عکس: 7.gif]

ما یک بار ثبت نام کردیم، میشه یک بار دیگه هم ثبت نام کنیم؟! [عکس: 2.png]

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

Alice نوشته: یه آهنگ فوق‌العاده غمناک گوش می‌دم در همین لحظه دلم خیلی گرفت... :e408:E413
اگر ایرانی بود لینک یا نام آهنگ پلیز!
Alice نوشته: من شاهین نجفی تا حالا گوش ندادم! یه آهنگ رشتی داره به اسم "بگا مگا" یکی از دوستام که با سلیقه‌ی موسیقیایی من کاملا آشنائه بهم تاکید کرد این آهنگ رو گوش بده حتما عاشقش میشی!

الان ده بار پشت سر دارم گوش میدم، خیلی باحاله! :)

میگه چه بگا مگایی بَرار تونَم وا بدن! دنیا که کربلائه تو تَرا سینه بزن! (یعنی چه شلوغ بازاریه بابا تو هم بی خیال شو، دنیا که کربلاس تو کلاه خودتو بچسب برای خودت سینه بزن! مثل اینکه خواننده میخواسته دنیا رو اصلاح کنه و میره کلی فلسفه و منطق میخونه، بعد میاد توی جامعه و جهان رو که میبینه میگه: ولی وقتی که بوموم دنیا یه گاوی گیفته بو، هرچی که بخوانده بوم دنیا میان واروونه بو! )

خوشمان آمد خوشمان آمد! :)

این رو هم گوش کنید، اگه قبلن نکردید

04 Party Siasi

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

Anarchy نوشته: من بیشتر از 3-4 بار خوردم اما مشتری نشدم !! کلا من تا 18-19 سالگی رنگ مشروبم ندیده بودم ... بعدم مغز من فوق العاده مثبت و عافیت اندیش بار اومده ، پس خلاف ملاف تو کار من نیست ... دیگه ضرر مشروبم که مزید بر علت شده که نخوام زیاده روی کنم !! در این حدم بگم که همه مدل مشروبی دم دستم بود یه زمانی و تست کردم اما خوشم نیومد ...
چه ضرری داره حالا؟
ما که نمیگیم هر شب مست پاتیل باشی! ماهی یکی دوبار مست کردن در جمع رفقا و خانواده نزدیک چنان حالی به آدم میده که نمیدانی. یکی از اعضای خانواده من سالها نمیخورد. تا اینکه 5،6 سال پیش یهو تصمیم گرفت از زندگیش لذت ببره و کلی حسرت میخوره که چرا وقتی برادرش زنده بود دعوتشو رد میکرد و باهاش نمینشست به خوردن.

[COLOR="royalblue"]
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
«توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»
[/COLOR]
خردگرایی و ایمان ستیزی
پاسخ

kourosh_bikhoda نوشته: چه ضرری داره حالا؟
ما که نمیگیم هر شب مست پاتیل باشی! ماهی یکی دوبار مست کردن در جمع رفقا و خانواده نزدیک چنان حالی به آدم میده که نمیدانی. یکی از اعضای خانواده من سالها نمیخورد. تا اینکه 5،6 سال پیش یهو تصمیم گرفت از زندگیش لذت ببره و کلی حسرت میخوره که چرا وقتی برادرش زنده بود دعوتشو رد میکرد و باهاش نمینشست به خوردن.

ضرر که زیاد داره ... یه تاپیک تو بخش پزشکی هست !! خب انگار منم باید سرم به سنگ بخوره تا تصمیم بگیرم به خوردن E404 چون همیشه در حدی میخورم که اگه نخورم سنگین ترم E415 ... هنوز به اون درجه عرفانی نرسیدم که لذت مستی رو درک کنم :e405: !!
پاسخ

Anarchy نوشته: ضرر که زیاد داره ... یه تاپیک تو بخش پزشکی هست !! خب انگار منم باید سرم به سنگ بخوره تا تصمیم بگیرم به خوردن چون همیشه در حدی میخورم که اگه نخورم سنگین ترم ... هنوز به اون درجه عرفانی نرسیدم که لذت مستی رو درک کنم !!

بابا یه کلام بگو من شوتم خلاص! :)

کافر_مقدس نوشته: این رو هم گوش کنید، اگه قبلن نکردید

چشم حتما. اگر خوشم اومد اینجا اعلام می‌کنم..
پاسخ

دیشب عجب خواب هالیوودی و هیجان‌انگیزی دیدم. خیلی باحال بود خوشمان آمد! :)
خواب دیدم یه شب یه جایی توی یه شهر عجیب و غریب بودم که ساختمون و برج‌های ترسناک و غول‌آسایی داشت و بارون شدیدی هم میومد، تنهای تنها بودم، انگار گم شده بودم! بعد یه پسره غریبه رو اونجا دیدم، اونم گم شده بود. تصمیم گرفتیم روی آسفالت خیابون بزرگ بنویسیم HELP که یکی ما رو پیدا کنه! خیلی باحال بود همونطوری که می‌نوشتیم جیغ و داد می‌زدیم و اصلا بکلی ترس و دلهره یادمون رفته بود! خلاصه کلی ماجرای هیجان‌انگیز رو باهاش دیشب تجربه کردم! :) خوشمان آمد.
حالا من چطوری اون پسره رو توی واقعیت پیدا کنم؟ خیلی فکرمو مشغول کرده! E406
پاسخ

Alice نوشته: بابا یه کلام بگو من شوتم خلاص! :)

تو که آره شوتی دخترم E415 ، اما من دلیلی نمیبینم گوسفند باشم و هر کاری بقیه میکنن چشم بسته انجام بدم که مثلا بگم کم نیاوردم E421 !! ملت میگن یه آبجو بزنیم روشن شیم ، خب اگه این طوریه که خر باید نورافکن باشه :e405: ... البته به قول یه نفر خر نوعی جاندار است !!
پاسخ

Alice نوشته: سفسته نکن دیگه! :)

من دقیقا چه سفسته ای کردم ؟ سفسته آلیسکی نیست اسمش یه وقت ؟!
پاسخ

Alice نوشته: اولا حتما نباید یک نوع سفسته‌ی خاصی اسمش رو بگم، شما از هر مقدماتی فرجامیابی نادرست کنی میشه سفسته! حتما نباید اسم داشته باشه.

الان شما مرتکب سفسته سفسته بافی شدی !! نه عزیزم ، هر سفسته ای یه اسمی داره ... شما نشون بده از مقدمه فرجامیابی نادرست کردم !!

Alice نوشته: دوما خر و گوسفند و این جور چیزا چه ربطی داره؟ شما خوشت نمیاد خب بگو من اهلش نیستم. دیگه فلسفه بافی نکن به خاطر ضررهاش نمی‌خورم و ...

حالا شما چرا به خودت گرفتی ؟ ما برای اونایی که مدل گوسفندی برای کم نیاوردن ، خودشونو قاتی هر کاری میکنن گفتیم که همچین چیزی هنر نیست ... اینکه مشروب ضرر داره یه امر مسلم و اثبات شده هست ، چه ربطی به فلسفه بافی داره ؟ من اتفاقا باید بگم شما دوست داری بخوری ، بخور دیگه چرا میخوای توجیه کنی ...

قضیه هم سر این بود که من داشتم به کوروش جواب میدادم ، شما پریدی گفتی شوتی ... من نسبت به الکل نه علاقه خاصی دارم نه اینکه بدم بیاد کلا !!

Alice نوشته: کل دنیا می‌خورن بعدا شما می‌گی نه ضرر داره آخه یعنی چی شراب بخوریم؟

کل دنیا خیلی کارای دیگه میکنن ، دیگه مغلطه توسل به اکثریت که میدونی چیه ؟ بعدم من نظر شخصی خودمو دادم ... نیومدم در خونتون جلوی تو رو بگیرم که !! شما اصلا هر روز تا خرخره بخور ... جای آب اصلا مشروب بخور ، مگه فرقی به حال من داره ...

ولی ضرر هاش رو اگه میخوای بدونی به طور خلاصه :

CDC - Fact Sheets-Alcohol Use And Health - Alcohol

این هم آماری از میزان هزینه ای که مصرف الکل به سیستم بهداشت و درمان وارد میکنه در بعضی جوامع غربی :

Health Care Costs of Alcohol
Overview of alcohol related harm - Alcohol Action Ireland

اون کارتل های اقتصادی که پشت تجارت الکل و مواد هست باید هم جوری تبلیغ کنه تا همه جذبش بشن ...
پاسخ