نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

Dariush نوشته: برای من قدری ملال‌آور شده این بحث‌ها.البته دلیلش این است که در بیرون از این انجمن نیز در چندجا(پارسی و انگلیسی) نیز در حالِ بحث و گفتگو هستم و دارم همزمان چند مبارزه را پیش میبرم!
اینکه فرسایشی شده ، شاید یکی از دلایلش این باشد که موضوعاتِ پیرامونی‌ و جزئی در این مورد بسیار پراکنده شده و در چند جهتِ مختلف دنبال میشود.بهتر است قدری متمرکزتر عمل کنیم.
واقعا که جای آفرین دارد!
من که نمیتوانم به هیچ وجه چند کار را همزمان پیش ببرم!هم خسته میشوم و هم منصرف:)

Dariush نوشته: میدانم در چه وضعی هستید ، دوسه ماه پیش من نیز دقیقا همچین وضعی داشتم و قرار بود نتیجه‌ی تلاش‌های شش ماه‌‌ی خود را بگیرم.
برایتان صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم . جای خوشبختی است که بانوانِ آگاه و خردورزی چون شما در این سرزمین به جایی و جایگاهی برسند.

من نیز بد نیستم.همانطور که وضعیتم مشخص است قدری دلواپس هستم به سببِ مشکلاتی که چندی پیش برایم رخ داده بودند (همانکه باعث شد 50 روز نباشم) و حالیا رو به سوی نابودی یا زندگی میروم!
ممنون و سپاسگزار:e303:
شرایط زندگی حقیقتا سخت شده.احساس میکنم هر حرکتی که میکنم با کوچکترین غفلت یا تغییر وضعیتی دگرگون میشود!هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!
فشارها هم که از تمام جهات وارد می آید !ولی خوب چاره چیست؟
به هر سو از صمیم قلب برایتان آرزوی موفقیت و کامیابی میکنم ....
پاسخ

Dariush نوشته: آنارشی جان من به شما ارادت دارم بزرگوار.حقیقتش چند تن از دوستان اینجا هستند که طوری شده گویا همیشه خوب و خوش هستند.از جمله شما، راسل و مهربد.من تاکنون از شما نشنیده‌ام که بگویید ناخوشم(اسپاگتی‌نکرده) . شما که از شادترین و باطراوت‌ترین شخصیت‌های سایت هستید که آدم همیشه دلش میخواهد چنین شخصی را به عنوان دوستِ نزدیک خود داشته باشد. با همه ی اینها، خوب هستی ؟ عیال چطور هستند؟

اگر دچار کمبود انرژی یا انگیزه نشم دوست دارم حضور فعالی اینجا داشته باشم همیشه، این اواخر که گرفتاری زیاد بوده و آنچنان نتونستم مباحث اینجا رو دنبال کنم یا موضوع جدیدی مطرح کنم خودم و به طور گذرا نوشته های شما و دیگران دوستان رو خوندم...

من خوبم گرامی، عیال هم به طور رسمی که ندارم اما عشق من هم خوب هست و تا نیمه شب با هم بودیم:e106:
پاسخ

Anarchy نوشته: من خوبم گرامی، عیال هم به طور رسمی که ندارم اما عشق من هم خوب هست و تا نیمه شب با هم بودیم
همان عشق را میگفتم دیگر! سلام برسان.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

بلاخره به است اسمارت سکیوریتی خیانت کردم و نورتون 360 خریدم :))

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

نمیدانم چرا اینقدر کوفته و خسته و بی‌حوصله هستم!چایی دم گذاشته‌ام تا ببینم قدری مرا سرِ حال میاورد یا خیر.
ایرانبانو، چه کردید امروز بالاخره؟

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Dariush نوشته: نمیدانم چرا اینقدر کوفته و خسته و بی‌حوصله هستم!چایی دم گذاشته‌ام تا ببینم قدری مرا سرِ حال میاورد یا خیر.
ایرانبانو، چه کردید امروز بالاخره؟
خوش به حالتان که کارتان با چایی راه می افتد:)
من از صبح هر چه که فکر میکردم میتواند آرامم کند امتحان کردم !
کار ما که انجام خوشی نداشت متاسفانه.........
شما چه طور؟کارها رو به راه است؟
پاسخ

iranbanoo نوشته: خوش به حالتان که کارتان با چایی راه می افتد
من از صبح هر چه که فکر میکردم میتواند آرامم کند امتحان کردم !
کار ما که انجام خوشی نداشت متاسفانه.........
شما چه طور؟کارها رو به راه است؟

چای سبز ؟
چای توت فرنکی ؟
چای آلبالو ؟
چای دارجیلینگ ؟
چای کیوی و توت فرنگی ؟
چای گیلاس وحشی ؟
چای آسام ؟
چای پرتغال ؟
و ....
بیش از هزار گونه چای و نوشیدنی دم کردنی داریم ! میوه ای هایش را امتحان کنید حتمن آرامتان میکند .

[ATTACH=CONFIG]1722[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]1723[/ATTACH]

این یکی از Favorite های من است E00e

فایل‌های پیوست
.jpg 6966758-erdbeer-kiwi-tee-mit-frischen-erdbeeren-und-kiwis.jpg اندازه 17.58 KB  تعداد دانلود: 135
.jpg teegschwender-erdbeer-kiwi.jpg اندازه 9.39 KB  تعداد دانلود: 108

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

عجب! متاسفم.امیدوارم دورِ بعد یا در حراحلِ بعدی موفقیت کسب کنید.
حقیقتش چای هم چندان کاری از دستش برنمی‌آید، سیگار و قهوه که تمام شده و این وقتِ شب نه حالش را دارم بروم تهیه کنم و نه جایی باز است، مشروب و مواد مخدر هم که مدتهاست بی‌نصیبم از آنها.ناچاریم با همین چای خودمان را بسازیم !
اوضاع بد نیست.کار زیاد دارم اما همه‌شان را گذاشته‌ام دقیقه‌ی نود!E415 :e108:

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

sonixax نوشته: بیش از هزار گونه چای و نوشیدنی دم کردنی داریم ! میوه ای هایش را امتحان کنید حتمن آرامتان میکند .
ممنونم.همین عکسش را هم دیدیم کلی آرام شدیم.....E056
اما خوب این چای میوه ای ها را من فکر میکردم غیر طبیعی باشند وچندان طرفشان نمیرفتم!
________
میلاد گرامی اینجا مردم را از ریشه میزنند.درمان ما مواجهه با واقعیت هاست
پاسخ

Dariush نوشته: عجب! متاسفم.امیدوارم دورِ بعد یا در حراحلِ بعدی موفقیت کسب کنید.
سپاس:e303:
خوبی ما این است که از رو هم نمیرویمE414
Dariush نوشته: حقیقتش چای هم چندان کاری از دستش برنمی‌آید، سیگار و قهوه که تمام شده و این وقتِ شب نه حالش را دارم بروم تهیه کنم و نه جایی باز است، مشروب و مواد مخدر هم که مدتهاست بی‌نصیبم از آنها.ناچاریم با همین چای خودمان را بسازیم !
نوش جان!
من نمیدانم چرا با آرام بخش هایی اینچنینی ناسازگارم(البته وقتی تنشی وارد آید) و رویم اثر معکوس دارد!
خصوصا مواد مخدر که کاملا مختل میشوم...
Dariush نوشته: اوضاع بد نیست.کار زیاد دارم اما همه‌شان را گذاشته‌ام دقیقه‌ی نود!
کار بسیار خوبی میکنید...
پاسخ