نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 11 رای - 4.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتوق شب نشینی

دوستان شما کار و زندگی ندارید؟ همیشه آن هستید؟E414

آمد شدن تو اندرین گیتی چیست؟
آمد مگسی پدید و ناپیدا شد!
پاسخ

دوستان من میروم قدری استراحت کنم.خوش باشید.
مهربد جان فردا روی آن موضوع که گفتم صحبت میکنیم.امروز هرچه خواستم در موردش بنویسم این بحث‌های زنانه مردانه نگذاشتند.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

SAMKING نوشته: آقا خانه عفاف نشنیدین؟
فعلن تو تهران 2-3 تا راه انداختن گویا
100 هزار تومان مهریه-2ساعت صیغه-مکان-بهداشتی-در ضمن زنان پرونده دارند و از بینشان ان را که میخواهید انتخاب میکنید
یکی از آشنایان هم شنیدم میگفت رفته

این خانه عفاف افسانه است !
یک زمانی بحثش بود در همان ابتدا جلویش را گرفتند و هرگز هم خانه عفافی گشوده نشد . هر کسی هم که میگه رفتم و آی برید خانه عفاف صدف و ... دروغ میگه .

خانه عفاف - WiKi

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

SAMKING نوشته: E40bبعد عمری گفتیم بریم کلاس..همین که اومدم از در برم بیرون،مادرم اومد گفت بچه شهادت حضرت فاطمس، همه جا تعطیله کجا میری؟E410هیچی دیگه.. آدم تو شلنگ شنا کنه اینجوری ضایع نشهE403E40e
چه جالب ! منم صبحی داشتم می رفتم دم مغازه بابام گفت امروز که تعطیله کجا میری؟! منم دست از پا درازتر دوباره لباس هامو درآوردم .

بعد میخاستم کامپیوتر رو روشن کنم دیدم برقا نیست دوباره ضایع شدم و تا بیش از این سوتی ندادم زود گرفتم خابیدم ! [عکس: 29.gif]

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

ساعت 2:30 بامداد به وقت تهران سیتی !

بهتر آنست که من کافر عالم باشم

تا که طماع هزار چشمه ی زمزم باشم

گر بهشت جای هوسرانی حور و عربست

پس همان نیک که در کوی جهنم باشم!

چه بهشتی که شود قیمت ویرانی ما

چه ثوابی که فقط در ره ماتم باشم

میهن پاک من اینجا بشود دوزخ درد

تا که با نوح و مسیحای تو همدم باشم!؟

ای که بیهوده بگویی سخن از عاد و ثمود

من نه آنم که پیِ قصه ی مبهم باشم

من نه آنم که درین دشت پر از لاله ی سرخ

به عزای کفن و خون مُحرَم باشم

این همه راز خداوندی او فاش مکن

که به دنبال ره عقل مُسَلَم باشم

در جهانی که خدا مظهر نابودی ماست

بهتر آنست که من کافر عالم باشم

یک روزی ملت ما آزاد می شود و این روز زیاد دور نیست. فرهنگ همیشه غالب می شود بر زور و ستم و قلدری!

"فریدون فرخزاد"
پاسخ

چرا اسم کاربر حزب الله بصورت رنگین کمان در اومده؟ توی لیست کاربران در صفحه نخست سایت و صفحه شخصیص میتونید ببینید. نکنه معجزه ای چیزیه؟E523

تعلیم معلم به كسی ننگ ندارد
سیبی كه سهیلش نخورد رنگ ندارد

پاسخ

Bibak نوشته: چرا اسم کاربر حزب الله بصورت رنگین کمان در اومده؟ توی لیست کاربران در صفحه نخست سایت و صفحه شخصیص میتونید ببینید. نکنه معجزه ای چیزیه؟

پاداش ترولینگ های ایشونه !
فقط اسمشون رنگی شده چیز خاصی نشده .

پاسخ

پست‌ها همه‌اش پر از شکلک‌های خندان شده.داستان چیست؟ نکند تمام :) را به صورتِ خودکار تبدیل به شکلک کرده‌اید؟

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Dariush نوشته: پست‌ها همه‌اش پر از شکلک‌های خندان شده.داستان چیست؟ نکند تمام را به صورتِ خودکار تبدیل به شکلک کرده‌اید؟

آری :e420:

پاسخ

امروز با دختری روبرو شدم كه بسیار شبیه به پارتنرهمجنسم در سالهای دور بود بسی حال نمودیم با خاطرات این ذهن لعنتی:)))
پاسخ