نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از DESKTOP تون عکس بگیرید و اینجا بزارید

mamad1 نوشته: مگر به شیراز ربط دارید شما ها؟
سطح تنبلی در حدیه که باید پرسید شیراز به من ربط داره یا نه E105

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

راسل جان با هیچ شیرازی نمیتونی کورس تنبلی بزاری

یه روز که اومدی مسافرت شیراز

بعد ساعت 9صبح دنبال سوپر مارکت گشتی دیدی همه بسته هستن می فهمیE404
پاسخ

سیستم را آپ‌گرید کردم، گفتم تنوعی بدهم.. اینهم فضای جدید.

[ATTACH=CONFIG]955[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.png Workspace 1_006.png اندازه 1.38 MB  تعداد دانلود: 2,718

زنده باد زندگی!
پاسخ

امیر جان حالا چرا اوبونتو ؟

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

در میان دیستروهای گوناگون گستردگی نرم‌افزاری بسیار خوبی دارد. اُپن‌سوزه هم دارم.. شما چه سیستم‌عاملی دارید؟

زنده باد زندگی!
پاسخ

Ouroboros نوشته: در میان دیستروهای گوناگون گستردگی نرم‌افزاری بسیار خوبی دارد. اُپن‌سوزه هم دارم.. شما چه سیستم‌عاملی دارید؟

من یک مدت زیادی از دبیان استفاده می‌کردم . بعد از اون اومدم سراغ همین اوبونتو ولی‌ در نهیات چون کاربری لازم رو برام نداشت در رابطه با کارم مجبور شدم آویزون ویندوز بشم .

الان هم هر از گاهی‌ به سرم می‌زنه برگردم به لینوکس ولی‌ مانعی به نام کار جلوم رو گرفته . مجبورم که رو همین بمونم .
برای مثال برای ویدئو ادیتینگ نرم افزار مناسب تو لینوکس تقریبا وجود نداره ، یه سینرلا هست که به درد نمی‌خوره .

پاسخ

sonixax نوشته: من یک مدت زیادی از دبیان استفاده می‌کردم . بعد از اون اومدم سراغ همین اوبونتو ولی‌ در نهیات چون کاربری لازم رو برام نداشت در رابطه با کارم مجبور شدم آویزون ویندوز بشم .

الان هم هر از گاهی‌ به سرم می‌زنه برگردم به لینوکس ولی‌ مانعی به نام کار جلوم رو گرفته . مجبورم که رو همین بمونم .
برای مثال برای ویدئو ادیتینگ نرم افزار مناسب تو لینوکس تقریبا وجود نداره ، یه سینرلا هست که به درد نمی‌خوره .
گنو/لینوکس با سرعتی باورنکردنی درحال گسترش است، میزان زیادی از اینرا هم مدیون ِ اوبونتو هستیم.
برای ویدیو ادیتینگ OpenShot را آزموده‌اید؟ البته در سطوح فوق‌حرفه‌ای کم می‌آورد، ولی تازه نسخه‌ی اول آنست و راه پیشرفت گشوده..lightworks هم که تا مدتی دیگر برای لینوکس به بازار می‌آید.. مهم انحصارشکنی‌ در هر عرصه‌ای که خلاقیت و نوآوری در آن نقشی محوری دارد است. E414

زنده باد زندگی!
پاسخ

دوستان اینجا کسی ویندوز 8 رو تست زده؟

شنیدم 128 بیتی هست
پاسخ

امیرجان یه هو مادر بیاد پای سیستمت دخلتو میاره:e057:

در کل برای کارای برنامه نویسی فکر میکنم بهترین و کاربردی ترین نرم افزار ها رو ویندوز ساپورت میکنه
پاسخ

نه ممد جان ، بهشت برنامه نویسان همانا لینوكس است و بس .
امیر گرامی نرم افزاری كه گفتید را امتحان نكرده ام ، یك نگاهی بهش میندازم ولی به طور كلی من از تركیبی از برنامه های مختلف استفاده میكنم كه مهمترینشان در پلاگینهای بوریس خلاصه میشود .

پاسخ