نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخبار عجیب اسلامگرایان !

همین اراجیف رو این یارو پله نوشته كه ثابت كنه آنارشی شیطان پرسته E421

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: همین اراجیف رو این یارو پله نوشته كه ثابت كنه آنارشی شیطان پرسته
میلاد جان من میگم ازش دعوت کنیم بیاد مدیریت این تالار رو بعهده بگیره،من هی نوشته های رو مجبور نباشم کپی کنم E404

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

Russell نوشته: مناظره امام صادق (ع) با منكر خدا

‏در كشور مصر؛ شخصى زندگى مى كرد به نام عبدالملك ؛ كه چون پسرش عبدالله نام داشت ؛ او را ابوعبدالله (پدر عبدالله ) مى خواندند؛ عبدالملك منكر خدا بود؛ و اعتقاد داشت كه جهان هستى خود به خود آفریده شده است ؛ او شنیده بود كه امام شیعیان ؛ حضرت صادق (ع ) در مدینه زندگى مى كند؛ به مدینه مسافرت كرد؛ به این قصد تا درباره خدایابى و خداشناسى ؛ با امام صادق (ع ) مناظره كند وقتى كه به مدینه رسید و از امام صادق (ع ) سراغ گرفت ؛ به او گفتند: امام صادق (ع ) براى انجام مراسم حج به مكه رفته است ؛ او به مكه رهسپار شد؛ كنار كعبه رفت دید امام صادق (ع ) مشغول طواف كعبه است ؛ وارد صفوف طواف كنندگان گردید؛ (و از روى عناد) به امام صادق (ع ) تنه زد؛ امام با كمال ملایمت به او فرمود:
...

اینو شاید من ده باری خواندم 24

چیزیکه هنوز سر در نیاوردم، چجوری این آدم بیخدا «عبدالملک» نام فرزندش را «عبدالله» گذاشته بود اگر به الله باور نداشت!؟ 21

.Unexpected places give you unexpected returns
پاسخ

وقتی منطق را بمرخصی بفرستیم نقد دو طرف یکچیزی خواهد شد شبیه به این !!
اشتباه میکنید نامش میشود تداخل سیگنال کیهانی 24

نقل قول:نقد مطلب : دوستان همانگونه که می بیند در نگرش استاد ، یزید هم جزئی از کل و دارای نقش و احترام است ! بنظر می رسد ، اینجاست که نحوه تبیین جهان توسط استاد طاهری زیر سوال می رود ! - وقتی در بحث وحدت وجود ، همه موجودات را جزیی از کل بدانیم ، الزاما می بایست برای همه این اجزا هم احترام و تقدیس قائل باشیم ! - اگر انسان ها به گفته ایشان ، اله بالقوه هستند و می روند که در عوالم بعدی عهده دار تمام قدرت الهی شوند ( مورد اشاره در مقاله آزمایش آخر ) ، طبعا جناب یزید هم دارای احترام و ایفا کننده نقش مقدس خود می شود! - واقعا جای سوال است ! - همانطور که قبلا گفته شد ، اگر قرار باشد طبق گفته ایشان همه انسان ها بعد از ورود به جهنم ، گناهانشان پاک شده و وارد بهشت شوند ، دیگر چه فرقی بین مظهر عدالت یعنی امام حسین (علیه السلام) و یزید (لعنت الله علیه) خواهد بود. - ایشان در ادامه اشاره به هم فازی کیهانی داشته و براساس اصل تن واحده ، بعنوان مثال فرعون را مستثنی نمی کنند ، چرا که تن واحده که نمی تواند ، ناخالصی داشته باشد ! - با همین " تئوری غلط و شیطانی " است که ابلیس هم جزئی از این تن واحده تلقی می شود و دیگر خونخوارانی چون فرعون و قیصر و ابن ملجم و یزید و از این دست جنایتکاران مانند اسرائیل و آمریکا در زمان حاضر جزئی از این تن واحده بشمار آمده وطبعا "عمل صالح " هم " صلح با دیگران " تعریف شده و آیات متعدد قرآن مبنی بر دشمن داشتن شیاطین و ظالمین و کفار و آیات جهاد، بگونه ای " صلح آمیز " معنا می شود !! - آنچه که کوتاه می توان عرض کرد اینست که متاسفانه استاد طاهری در درک وحدت وجود دچار تداخل سیگنال دریافتی شده و این وحدت را " وحدت ذاتی " دانسته اند ! - در حالیکه خداوند تنها حقیقت وجود می باشد و تمامی هستی موجوداتی وابسته و دارای محدودیت و احتمال اینکه جزیی از وجود خداوندی تنزل پیدا کرده و بعد هم به او ملحق خواهد شد ، اصل واجب الوجودی خداوند، جزء پذیر محسوب و دارای محدودیت فرض شده ! که البته محال است ! - خوب ایشان که درسی نخوانده و بر اساس دریافت های خود این جملات را بافته اند ولی دوستانی که در این جلسات شرکت داشته و افرادی درس خوانده و آشنا با علوم قرآنی بودند ، چرا نفهمیدند ! دیگر اینکه لعن در لغت و اصطلاح دارای معنایی تعریف شده است که به آن نمی پردازم اما : - این تعبیر که لعن و نفرین از شبکه منفی است امری کاملا غلط است چرا که طبق آیه قرآن ، خداوند خود لعنت کننده است و فعل الهی را به شبکه منفی نسبت دادن امری اشتباه است.
اظهار ظهور طاهری در عرفان کیهانی - طاهری : اگر يزيد نبود امام حسين ارزشي نداشت ؟!

"Democracy is now currently defined in Europe as a 'country run by Jews,'" Ezra Pound

پاسخ

[عکس: 180.jpg]

مقام معظم رهبری:
ما باید علم را خودمان تولید کنیم و آن را بجوشانیم 13

پاسخ

[عکس: 181.jpg]

احمدی نژاد: برای مشکلات اقتصادی مردم اروپا ناراحتم.

13 13

پاسخ

[عکس: 183.jpg]

احمدی نژاد:
آمریکا به ایران حمله نمیکند به این دو دلیل:

1. من مهندسم و مسائل را تحلیل و استدلال میکنم 13

2. به وعده خداوند باور دارم 13 13

24

پاسخ

[عکس: 208.jpg]

بانک زنانه مردانه 13

پاسخ

[عکس: 216.jpg]

اینقدر راجع به مشکلات جامعه در خانه حرف نزنیم.

13

پاسخ

[عکس: 222.jpg]

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: سرعت علم در ایران زیاد است نگران عقب ماندن بقیه هستیم

13
13

24

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 76 مهمان