دفترچه
صندلی داغ - Ouroboros - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: صندلی داغ (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA)
+--- موضوع: صندلی داغ - Ouroboros (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-Ouroboros)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

صندلی داغ - Ouroboros - iranbanoo - 02-07-2014

Ouroboros نوشته: آنوقت چه کسی با اخم آلفای خود برخی اندام شما را به لرزه و برخی دیگر را به غلغک می‌انداخت؟
بابام:|
معمولا سر چه چیز هایی با دختران بهم میزنید؟(یعنی اینکه بهانه هایتان برای پیچاندنشان چیست؟)

صندلی داغ - Ouroboros - viviyan - 02-07-2014

Ouroboros نوشته: از تماشای آزار دیدن دیگران خیلی لذت می‌برم، اما علاقه‌ی زیادی به اعمال کردن آن شخصا و راسا ندارم.

قضاوت شما معتبر نیست چون خودتان از همه منحرف‌ترید و آدرسهایی می‌گیرید که من پسر به عمرم نشنیده‌ام. E412
اما یک چندتایی را می‌گویم:
۱. اعتیاد شدید به سکس مقعدی، چنانکه اگر ممکن بود اصلا طرف مهبل زن نمی‌رفتم! .. احتمالا در ارتباط با دخترها زیادی برای این کار اشتیاق نشان می‌دهم چراکه پدر مرا در می‌آورند تا بگذارند من به معبودم برسم.. دختر اگر باسن زیبا و خوش‌ترکیبی داشته باشد و آنرا بنمایاند من از خود بی‌خود می‌شود و افسار آرامش و نگاه خیره به دوردست‌ها و «با پا پیش کشیدن، با دست پس زدن» و ... همه از سرم می‌پرد و تنها فکر و خیالم می‌شود زودتر دریدن لباسهای او. پیش آمده که با دختری زیبا با کونی بهشتی رفته‌ام سر قرار اما آنقدر بی‌دست و پا بازی درآورده‌ام که انگار امگا، و یا آنقدر اشارات جنسی زودهنگام کرده‌ام که دختر ترسیده و فرار کرده.. ضمنا به سینه کمابیش بی‌اعتنا هستم، اگر سینه‌های دختر صاف هم باشند چندان برایم مهم نیست.
۲. دوست دارم شریکم را غلغلک بدهم. خیلی لذت می‌برم از اینکه زیر دستانم وول بخورد.
۳. من دوست دارم با زنان خواب سکس داشته باشم. اگر شب کنار دختری بخوابم قطعا صبح در حال تکان خوردن بیدار می‌شود!
...

دستگیر شدن وسط خیابان با تنبان پائین به اندازه‌ی کافی شرم‌آور نیست؟ اسپاگتی، دختران این مملکت را دریاب!
ایران نگو، سودوم..E406

شما منحرف نیستید، در واقع خیلی هم اندیشه معصومانه ای دارید :دی

اگر پارتنرتان را در حال سکس با دوستتان ببینید چه میکنید؟ حاضرید بهشان بپیوندید؟

صندلی داغ - Ouroboros - Anarchy - 02-07-2014

تاپیک بدجوری رنگ و بوی سکسی گرفته ، باید یک تالاری هم تدارک ببینیم برای رفع نیازی های جنسی عزیزان عضو انجمن E415 !!

سوالی که برام پیش اومده اینه که فکر میکنید ریشه فانتزی های جنسی افراد چی هست و چه مقدار صنعت پورن در فراگیر شدن اونها موثر بوده ؟

ضمنا حالا نظرت در مورد این فانتزی ها بگو : تری سام ، گنگ بنگ ، سوینگ E105 !!

بقیه فانتزی ها رو در سوالات بعد میپرسم ...

صندلی داغ - Ouroboros - viviyan - 02-07-2014

Anarchy نوشته: تاپیک بدجوری رنگ و بوی سکسی گرفته ، باید یک تالاری هم تدارک ببینیم برای رفع نیازی های جنسی عزیزان عضو انجمن E415 !!

سوالی که برام پیش اومده اینه که فکر میکنید ریشه فانتزی های جنسی افراد چی هست و چه مقدار صنعت پورن در فراگیر شدن اونها موثر بوده ؟

ضمنا حالا نظرت در مورد این فانتزی ها بگو : تری سام ، گنگ بنگ ، سوینگ E105 !!

بقیه فانتزی ها رو در سوالات بعد میپرسم ...

امیدوارم منظورت من نباشم. E056

صندلی داغ - Ouroboros - sonixax - 02-08-2014

یه نفر نوشته: چجور میشه از نوشته های یه نفر، ظاهرش رو تشخیص داد!!

من رو درست تشخیص داد E41f البته خیلی سفید نیستم ولی از خیلی آلمانیها سفید ترم E421

صندلی داغ - Ouroboros - sonixax - 02-08-2014

خوب امیر جان نوبت منه ، فکر میکنم پاسخ برخی پرسشها رو پیشاپیش بدونم :

1 - Ps3 یا قرمه سبزی مامان جان ؟
2 - اگر حق انتخاب آزادانه داشته باشید به جز ایران و کشوری که پیشتر در آن بودید کجا ؟ چرا ؟
3 - تا حالا کتک کاری کرده اید ؟ اگر آری کتک خورده اید یا زده اید ؟
4 - به جز احمد خاتمی از چه جانوری میترسید ؟
5 - به نظرتان اگر 1400 سال پیش اعراب به ایران حمله نمیکردند وضعیت ایرانِ امروز چگونه بود ؟
6 - بالاتر نوشته بودید که دوج شارژر 68 دوست دارید ، نظرتون راجع به موستانگِ شلبی چیست ؟
7 - سه چیز که بیشتر از همه ازشان نفرت دارید را بنویسید ! (اگر جنبه خصوصی ندارند)
8 - اگر قدرتمندترین فرد زمین میبودید نخستین کاری که میکردید چه بود ؟
9 - نظرتان راجع به هر کدام از این کاربران را بنویسید : Russel , کوروش ، آنارشی ، میلاد ، مزدک بامداد ، مهربد ، کسرا ، یه نفر!!! ، ایرانبانو ، شیرین ، آلیس ، ریکتور.
10 - دیگه چه خبر ؟

با سپاس

صندلی داغ - Ouroboros - Theodor Herzl - 02-08-2014

۱-امیر گرامی‌ آیا میتوانید آدم بکشید؟ اگر مثلا در ایران آزاد فردا خامنه‌ای دست شما بیفتد میتوانید گلوی او را گوش تا گوش ببرید یا یک تیر در مغز او بزنید؟

۲-در مورد لنین با برداشت او از مارکسیسم چه فکر می‌کنید؟ مخصوصا نظریه vangurdism که یک حزب باید پیشروی انقلاب کارگری باشد ، یعنی‌ سیستم تک حزبی در دورهٔ گذار!

۳- چگونه با یک مشت جانور بی‌ فرهنگ در ایران سر می‌کنید؟ رانندگانی که قوانین را رعایت نمیکنند ، مردمی که عین گوسفند از خیابان رد میشوند ، حزب‌الهی‌ها ، و بقیه!

۴- از کی‌ اسلام را کنار گذاشتید؟

۵- آبجو مورد علاقه شما چه هست؟

۶-کدام ماده مخدر را مصرف کردید؟

۷- من شدیدا علاقمند به یادگیری زبان فرانسه هستم ، برای کسی‌ که هیچ از فرانسه نمی‌داند چه کتابی‌ را برای شروع پیشنهاد می‌کنید؟

صندلی داغ - Ouroboros - undead_knight - 02-08-2014

از "بازی" خسته نمیشی!؟

من اون کسایی رو خودشون رو فقط "بازیگر حرفه ای" میدونند درک میکنم ولی کسی که واقعا بعضی چیزها رو "میفهمه" رو نمیتونم درک کنم که انرژی و انگیزه برای بازی،اون هم تقریبا به صورت تمام وقت! داشته باشه.

صندلی داغ - Ouroboros - یه نفر - 02-08-2014

sonixax نوشته: ......مهربد ، کسرا ، یه نفر!!! ، ایرانبانو ، شیرین.....
چرا جلوی اسمم این همه علامت تعجبه؟! :-| ConflictingEmotionsConflictingEmotions

صندلی داغ - Ouroboros - Anarchy - 02-08-2014

viviyan نوشته: امیدوارم منظورت من نباشم. E056

منظورت رفع نیاز جنسیه E404 ؟ من به طور کلی گفتم ، اما امیرم رو که مطمئنم نیازهاش رفع میشه ، حتی ممکنه دچار مسمومیت هم بشه E415 !!