دفترچه
راه‌های دلبری و مخ زدن - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: راه‌های دلبری و مخ زدن (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AE-%D8%B2%D8%AF%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

راه‌های دلبری و مخ زدن - Mehrbod - 03-03-2013

David Hume نوشته: این نکات ظریف مثل دست توی دماغ نکردن از اوجب واجبات است!:e420: وقتی‌ یک دختری از دور پسری را ببیند که تا آرنج دستش درون دماغش است دیگر هرچه تلاش هم بکنید فایده ندارد یا حداقل ۲-۳ برابر از شما انرژی می‌گیرد!

کسرا جان این همان بیشتر به نکته‌هایِ بهداشتی و گاه آداب معاشرت میخورد! بیشتر اینها را تنهایی هم نباید کرد, پیوندی به اینکه دختری کسی آنجا بود نبود ندارد.

راه‌های دلبری و مخ زدن - Theodor Herzl - 03-03-2013

Ouroboros نوشته: رابطه را طوری بهم بزنید که گویی همه‌اش تقصیر شماست و از بابت آن متاسفید.
این جمله که its not you its me از ۱۰۰۰ تا فحش برای بهم زدن بدتر است. یک دختر به من فحش میداد و میرفت از اینکه این جمله را بگوید کمتر سوزش داشت!

Mehrbod نوشته: کسرا جان این همان بیشتر به نکته‌هایِ بهداشتی و گاه آداب معاشرت میخورد! بیشتر اینها را تنهایی هم نباید کرد, پیوندی به اینکه دختری کسی آنجا بود نبود ندارد.
خوب دفعه بعدی که به کلاب رفتید یک دست را از پشت درون ماتحت بکنید و مشغول خارش شوید و دست دیگر را در دماغ ببینید تا آخر شب کسی‌ طرف شما می‌‌آید یا نه!:e420:

[ATTACH=CONFIG]1450[/ATTACH]

راه‌های دلبری و مخ زدن - Ouroboros - 03-03-2013

yasy نوشته: میگم خودتان هم از این روش استفاده كردید؟:))
به شخصه همچین چیزی بشنوم تیكه هایی میندازم كه كلا طرف این راهكار و فراموش كنه:))

من سالها این روشها را با موفقیت آزموده‌ام. دوستان زن‌باز دیگر هم کم و بیش روشهای مشابه/همسانی دارند. جدا از آنکه درصد موفقیت آنها استثنایی‌ست و به نحو بین‌المللی با بیشینه‌ی زنان جواب می‌دهند، در تمام این سالها حتی یک بار مهر تائید هیچ زنی که آنها را می‌دانسته یا به نحوی از آنها مطلع شده را دریافت نکرده‌ام. «این روی من کار نمی‌کند»، «هه‌هه، بامزه بود»، «اصلا همچو چیزی نیست»، «اینها خیالات شماست»، «واقعا برای شما متاسفم که عشق و صمیمت را اینطور به بازی گرفته‌اید»، «به پست من اگر می‌خوردی نشانت می‌دادم» و ... اما چیزی که از اینهم جالبتر است: تمام این زنان هم با وجود دانستن این تکنیکها باز «فریب» آنها را می‌خورند!

(پس خطری نیست، تا می‌توانید آنها را بگسترانید. زنان روش دیگری برای جفت‌یابی ندارند، شما دارید تمام ویژگی‌هایی که زنان برای یافتن مرد سکسی دارند را بازی می‌کنید).

yasy نوشته: شاید در بعضی زمان های خیلی خیلی خاص اگر آمیخته با احساس باشد خوشایند باشد ولی پیشنهاد میكنم روی هر كسی و در هر زمانی امتحان نكنید
چون این گونه سخن ها و لحن ها ساختگی بودن یا نبودنش حد اقل برای من خیلی خیلی ملموس است

مطمئنا نگرانی شما بانوی گرامی برای ما نیست که یک وقت نتوانیم با این روشها دختران را فریب بدهیم؟E404
دختر مجردی که خودآراسته به بار(یا معادل ایرانی آن پارتی)آمده قصدش اینست که شب خوبی را سپری بکند و از همنشینی/سکس با مرد جذابی لذت ببرد، تنها می‌ترسد از اینکه مبادا «لاشی» و «خراب» و «آن کاره» و ... تلقی بشود و بخشی از جایگاه اجتماعی خود رااز دست بدهد. تنها کاری که شما باید بکنید اینست که فضای اعتماد بوجود بیاورید که طرف با خیال آسوده کارش را بکند(تنها دلیلی که تکنیک «مشروب خوراندن» و «مست کردن» هم کار می‌کند همینست).

David Hume نوشته: این جمله که its not you its me از ۱۰۰۰ تا فحش برای بهم زدن بدتر است. یک دختر به من فحش میداد و میرفت از اینکه این جمله را بگوید کمتر سوزش داشت!
خُب این جمله‌ی کذایی را نگویید، به جای آن یک داستانی سرهم بکنید!
همه چیز بهتر از آنست که به طرف بگویید «من فقط می‌خواستم تو را بگایم، یک وقت مزاحمم نشوی».

راه‌های دلبری و مخ زدن - yasy - 03-03-2013

Ouroboros نوشته: در تمام این سالها حتی یک بار مهر تائید هیچ زنی که آنها را می‌دانسته یا به نحوی از آنها مطلع شده را دریافت نکرده‌ام. «این روی من کار نمی‌کند»، «هه‌هه، بامزه بود»، «اصلا همچو چیزی نیست»، «اینها خیالات شماست»، «واقعا برای شما متاسفم که عشق و صمیمت را اینطور به بازی گرفته‌اید»، «به پست من اگر می‌خوردی نشانت می‌دادم» و ... اما چیزی که از اینهم جالبتر است: تمام این زنان هم با وجود دانستن این تکنیکها باز «فریب» آنها را می‌خورند!

(پس خطری نیست، تا می‌توانید آنها را بگسترانید. زنان روش دیگری برای جفت‌یابی ندارند، شما دارید تمام ویژگی‌هایی که زنان برای یافتن مرد سکسی دارند را بازی می‌کنید).

خوب این یك امر كاملا بدیهی است كه هر كسی كه متوجه میشود فریب خورده آن را تكذیب میكند:e058:
ولی من صادقانه عرض كردم پیش آمده كه با شنیدن این گونه صحبت ها و یا اجرای این راهكار ها خندیدم و به طرف برخورده یا اینكه هیچی نگفتم چون حوصله نداشتم و دارای هدف مشترك با طرف مقابل بودم:))
زیاد زنان را ساده فرض نكنید:) در خیلی مواقع برای هر چه زودتر رسییدن به هدفش كه احتمالا نزدیك شدن به تخت یا هر چیز دیگری است وانمود میكند كه فریب خورده چون هدفش همان لذت بردن از همنشینی با مرد سكسی است
وقتی یك راهكار برای مدت های طولانی جواب داد باید شك كرد:)

راه‌های دلبری و مخ زدن - Nevermore - 03-03-2013

من هم در این میان گوشه ای از تجربه ام را در اختیار دوستان می گذارم.
هرگاه سخن از فلسفه شد نیچه را از یاد نبرید.نمی دانم چرا اما تاکنون هرگاه در جمعی دوستانه از نیچه گفته ام همگی شیفته ام شده اند.

در مورد فریفتن پسران هم روشن است.فقط کافی است گوشه ای از ممه را نشان دهید.تمام استE40dE105

[ATTACH=CONFIG]1451[/ATTACH]

کسری جان همینمان مانده که برای فریفتن دختران از حرفهای یک مرد گی استفاده بکنیم. E414E056