دفترچه
راه‌های دلبری و مخ زدن - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: راه‌های دلبری و مخ زدن (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AE-%D8%B2%D8%AF%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

راه‌های دلبری و مخ زدن - Mehrbod - 11-06-2012

David Hume نوشته: دلبری می‌شه flirting,
seduction معنی‌ اغوا یا فریب رو میده.

نه، flirting میشود همان لاسیدن.
seduction = دلبری
دلربایی = ؟

راه‌های دلبری و مخ زدن - Reactor - 11-07-2012

پارامترهای دختربازی در تیپ و قیافه و هیکل و حرف زدن و شوخ طبعی و ماشین و خونه خلاصه میشه.
بقیه چیزها فرعیاته و مهم نیست. مثلا هر عمله ای که دختربازی میکنه میدونه که نباید دستش رو تا مفرغ تو دماغش فرو کنه. دیگه گفتن نداره.
از اون پارامترهایی که بالا گفتم به نسبت از هر کدوم هر کس یک چیزی داره.
هر کدوم این ها یک امتیازی داره.
به نظر من بهتره هر کس به خودش از هر کدوم این ها یک شماره ای بده تا بدونه در چه رنجی موفقتر عمل میکنه و نقاط ضعف و قوتش کدامند.
یکی ممکنه قیافه و فِیس عالی داشته باشه ولی فاکتورهای دیگه اش ضعیف باشه.
باید روی بقیه اش کار کنه تا بهتر بشه.
برای مخ زدن قیافه و هیکل و حرف زدن و شوخ طبعی تعیین کننده ست و برای ادامه ی دوستی , داشتن ماشین و برای سکس , داشتن یک خونه ی خالی!

حالا شما از هر کدوم نمره ی بیشتری به خودتون بدید شانس بیشتری در اون مرحله در تور کردن داف های شاخ تر دارید:e420:

راه‌های دلبری و مخ زدن - Theodor Herzl - 03-03-2013

راه‌های فریفتن - فصل دوم:E40a

۱-اگر قصد شما فقط سکس یا لاس زدن با یک نفر است از هیچ دروغی ترس نداشته باشید و هرچیزی که فکر می‌کنید به هدف نهایی شما و نزدیک شدن به تخت کمک می‌کند بگویید.

۲-همیشه آدامس نعنا در جیب داشته باشید که وقتی‌ با یک دختری صحبت می‌کنید اگر مشروب خورده باشید دهان شما بوی الکل ندهد.

۳- Randomly از دخترانی که از کنار شما ردّ میشوند تعریف کنید مثلا بگویید که چه موی قشنگی‌ داری یا چه لب‌های قشنگی‌ داری

۴- آهنگ‌های متال در تلفن خود داشته باشید و کلی‌ اطلاعات از گروه‌های مثل black sabath و غیره بدانید که برای چسی آمدن از آنها استفاده کنید اینگونه از ۹۹% بقیه که همش سیاوش قمیشی و ابی گوش میدهند جدا میشوید!

راه‌های دلبری و مخ زدن - Waffen - 03-03-2013

به نظر من بیشتر مسائلی که مطرح شد seductive نبودند... مثلا دست توی دماغ نکردن یا چه میدانم جوراب پاره نپوشیدن چیزهایی نیستند که اونها رو بشه seductive دانست... بیشتر موارد دیگری هم که گفته شد مسائل خیلی عمومی بودند که بیشتر جزو نظافت عمومی و ادب بودند... به نظر من ربطی به فریفتن کسی ندارند... اینها رو هر فردی که حداقل دارای شخصیت متوسط هم باشد چه در مقابل دختر و چه در مقابل پسر رعایت میکند...
من به شخصه همیشه جذب شخصیت و تفکر افراد میشم... چه در دختر ها و چه در دوستی های ساده با هم جنس خودم... همیشه هم علاقه به رابطه های طولانی داشتم و دارم... برای من one night stand لذت بخش نیست...
فکر میکنم اگر با فردی رو به رو میشید که تا حدی سطحی بین و نادان هست که دروغ ها برایش لذت بخش تر و جذاب تر از واقعیت هاست همون بهتر که از این فرد دوری کنید...
متاسفانه 90 درصد افراد به شدت سطحی بین و نادان هستند... در نتیجه بله... دروغ گفتن در اکثر مواقع خیلی بهتر از گفتن واقعیت هاست...

در ضمن چیزی که من تجربه کردم این هست که حرف زدن در مورد خیلی چیزها که کمی بالاتر از سطح درک عامه است کار درستی نیست... به نظر میاد شوخی های مسخره و دری وری گفتن و حرف زدن بدون توقف و پشت سر هم و خزعبلات بافتن روی خیلی از افراد تاثیر بیشتری داره...
بنده در اینکار بسیار بسیار بی استعداد هستم...

راه‌های دلبری و مخ زدن - Waffen - 03-03-2013

David Hume نوشته: آهنگ‌های متال در تلفن خود داشته باشید و کلی‌ اطلاعات از گروه‌های مثل black sabath و غیره بدانید که برای چسی آمدن از آنها استفاده کنید اینگونه از ۹۹% بقیه که همش سیاوش قمیشی و ابی گوش میدهند جدا میشوید!

that was a nice touch... E404

باز هم تجربه نشان داده که اینکار هم عموما جالب نیست و بعضا تاثیر منفی دارد... E40e

راه‌های دلبری و مخ زدن - Ouroboros - 03-03-2013

Waffen نوشته: در ضمن چیزی که من تجربه کردم این هست که حرف زدن در مورد خیلی چیزها که کمی بالاتر از سطح درک عامه است کار درستی نیست... به نظر میاد شوخی های مسخره و دری وری گفتن و حرف زدن بدون توقف و پشت سر هم و خزعبلات بافتن روی خیلی از افراد تاثیر بیشتری داره...
بنده در اینکار بسیار بسیار بی استعداد هستم...

پیشنهادهای من:
1. اندکی سگ محلی بکنید : هرچه کمتر زنان را بخواهید میل اجتماعی آنها به اخذ تائید شما بیشتر می‌شود. اما مراقب باشید که تمام درها را نبندید، در یک جمع، بیشترین توجه را به معمولی‌ترین دختری که اصلا قصد ارتباط با او را ندارید نشان بدهید. همیشه روی حسادت زنانه حساب ویژه‌ای باز بکنید.

2. یاد بگیرید چطر یک آدم عوضی بامزه باشید: آنها را بخندانید، اما هرگز دلقک جمع نشوید. بهترین راه اینست که خود آنها را به نحو خفیفی مسخره بکنید. خنده باعث می‌شود از تنشها کاسته بشود و خیلی زودتر به صمیمیت برسید. ضمنا بودن کنار شما را به زمان شادی بدل می‌کند و طرف بطور نا-آگاه می‌خواهد بیشتر کنارتان باشد. ضمنا، اعتماد بنفس او را اندکی کاهش می‌دهد و باز در راستای دعوت او به کسب تائید شماست.

3. هرگز برایشان خرج نکنید: باعث می‌شود که روی شما برنامه‌ی دیگری باز بکنند و به نحو دیگری با شما رفتار بکنند. ما می‌خواهیم «رفیق جنسی» آنها باشیم نه «همسران وفادارشان».

4. از آنها تعریف ِ نوام با تودهنی بکنید: مثلا بگویید «موهات زیباترین کلاه‌گیسیه‌ که تا حالا دیدم»، یا «عاشفتم، تو کسخلی»، یا «از سایز سینه‌هات معلوم بود دختر باهوشی هستی» و ... با در نظر داشتن دو نکته: اول اینکه هرگز اینرا در آغاز گفتگو یا یکی دو قرار اول شروع نکنید. دیگر اینکه در یک نوبت هرگز بیش از یکی/حداکثر دوبار از آن استفاده نکنید. پس زدن با یک دست و پیش کشیدن با دست دیگر زنها را شیفته می‌کند.

5. هرگز، تحت هیچ شرایطی، خودتان را فتح شده نشان ندهید: همیشه چیزی داشته باشید که او از آن خبر ندارد، قرار نیست خبر داشته باشد و بخشی مهم از زندگی شما محسوب می‌شود. زنها همانطور با شما رفتار می‌کنند که بهشان اجازه می‌دهید، و آدمها باید بخشی از فضای خصوصی خود را حفظ بکنند. هم از «خفه» شدن جلوتر در رابطه جلوگیری می‌کند، هم سوی رازآمیز و معماگونه‌ی شما را چند برابر تقویت می‌کند.

6. هر از گاهی یک بحث «شبه‌جدی» براه بیاندازید، و نظر او را درباره‌ی آن جویا بشوید: زنها دوست دارند جدی گرفته بشوند. اگر بحثی مثلا درباره‌ی شرایط سیاسی روز درگرفت، نظر خود را با رعایت تمام و کمال اصول «درست‌نمایی سیاسی» بگویید، بعد بلافاصله نظر او را بپرسید و «اندکی» برای کشیدن جواب از او پافشاری بکنید. به جوابهای اغلب چرت و پرت او گوش بدهید(می‌دانم، کار سختی‌ست، باید تمرین بکنید)، و سپس چند سوال ظاهرا مربوط در اینباره از او بپرسید. این نشان می‌دهد که با بقیه‌ی مردها که فقط به فکر سکس و عیش و بدن و ... هستند تفاوت دارید و به «افکار» او هم اهمیت می‌دهید(lol)، حواستان باشد که هرگز با او مخالفت نکنید، اشتباه بودن موضع او را نشان ندهید، و اگر خیلی استاد هستید و در فن مباحثه تجربه دارید، می‌توانید مخالفتی نامربوط و جزئی بکنید که اشتباه بودن آن مشهود است، اجازه بدهید او خطا بودن شما را نشان بدهد و سپس وانمود بکنید در بحث شکست خورده‌اید. اما این یکی ریسک بالایی دارد، بدون اطمینان از توانایی طرف در فهمیدن خطا بودن نقدتان به آن اقدام نورزید.

7. خودتان را همواره به نحوی دوست‌داشتنی(و نه توام با خاک‌برسری و ناتوانی اجتماعی)، در ارتباط با موضوعات بی‌ارزش و اهمیت، بی‌دست و پا نشان بدهید و هرگز، هرگز، تحت هیچ شرایطی، ادای آدمهای باتجربه‌تر را در مواردی که به سودتان نیست درنیاورید: این یکی سخت‌تر و موثرتر از تمام آنهای دیگر است. نشان دادن اینکه آلفای صدرصد نیستید و بخشی از شخصیت شما که البته چندان مهم هم نیست آسیب‌پذیر و حساس است باعث بالا رفتن اعتماد چند برابری می‌شود و در واقع آخرین مرحله از فریبگری‌ست که شما را «واقعی» می‌کند. خیلی از زنها(احتمالا به طرز فرگشتیک)مردانی که زیادی خوب هستند که واقعی باشند را نمی‌پسندند و به آنها اعتماد نمی‌کنند، یک نقطه‌ی ضعف بسیار Cute و «کوچول‌موچول» و بامزه برای خودتان انتخاب بکنید، و به نحو هوشمندانه‌ای آنرا به او نشان بدهید. خودتان را فقط برای لحظه‌ای از اینکه آنرا فهمیده خجالت‌زده و اسیب‌پذر نشان بدهید، از میوه‌های درخت فرگشت که حس «حمایت» از پستانداران بی‌پناه و کوچولو را در زنان قرار داده لذت ببرید.

8. احمق نباشید و از روشهای دهه‌ی هشتار استفاده نکنید: مشروب سفارش بدهید به این خیال که در مستی طرف گارد خود را پائین می‌آورد! دختران بالاتر از 7/10 تا آن لحظه صدها بار فریب این تکنیک را خورده‌اند و به محض اینکه چنین کیسی می‌بینند یا گریزان می‌شوند، از آنهم بدتر، حس انتقام‌جویی درشان زنده می‌شود و چهار/پنج مشروب گران سفارش می‌دهند و آخر شب بی‌سر و صدا جیم می‌شوند.

9. حالا که پیروز شده‌اید و او را به رخت‌خواب کشیده‌اید، آدم باشید، به مردان پس از خودتان خیانت نکنید و ناگهان تبدیل به جانوری که واقعا هستید نشوید. کار را برای کسانی که بناست پس از شما بیایند سخت‌تر نکنید. رابطه را طوری بهم بزنید که گویی همه‌اش تقصیر شماست و از بابت آن متاسفید.

اینها را داشته باشید تا بعد. E40f

راه‌های دلبری و مخ زدن - yasy - 03-03-2013

امیر جان هر خط نوشتتو كه خوندم خندیدم مرسی این همه راهكار:))

نقل قول:. از آنها تعریف ِ نوام با تودهنی بکنید: مثلا بگویید «موهات زیباترین کلاه‌گیسیه‌ که تا حالا دیدم»، یا «عاشفتم، تو کسخلی»، یا «از سایز سینه‌هات معلوم بود دختر باهوشی هستی» و ... با در نظر داشتن دو نکته: اول اینکه هرگز اینرا در آغاز گفتگو یا یکی دو قرار اول شروع نکنید. دیگر اینکه در یک نوبت هرگز بیش از یکی/حداکثر دوبار از آن استفاده نکنید. پس زدن با یک دست و پیش کشیدن با دست دیگر زنها را شیفته می‌کند.

میگم خودتان هم از این روش استفاده كردید؟:))
به شخصه همچین چیزی بشنوم تیكه هایی میندازم كه كلا طرف این راهكار و فراموش كنه:))

راه‌های دلبری و مخ زدن - Mehrbod - 03-03-2013

yasy نوشته: امیر جان هر خط نوشتتو كه خوندم خندیدم مرسی این همه راهكار:))

میگم خودتان هم از این روش استفاده كردید؟:))
به شخصه همچین چیزی بشنوم تیكه هایی میندازم كه كلا طرف این راهكار و فراموش كنه:))

آری, کمابیش همیشه یک برستایش (compliment, admiration) را با یک سخن یا ناسزای نرم میتوان و خوبه که همراه کرد.

نمونه:
عاشقتم —> almost always lame
عاشقتم عزیزم —> bettter, still lame
عاشقتم دیوونه —> okay, sometimes cool

ولی بهترین:
عاشقتم عوضی!

این یکجور همچندی (equation) پنهان گویا دارد, یک اینکه شما تنها دیگری را نبرستوده‌اید, ناسزا هم گفته‌اید, ولی رویهمرفته همچنان یک برستایش هم انجام داده‌اید.

راه‌های دلبری و مخ زدن - yasy - 03-03-2013

Mehrbod نوشته: آری, کمابیش همیشه یک برستایش (compliment) را با یک سخن یا ناسزای نرم میتوان و خوبه که همراه کرد.

نمونه:
عاشقتم —> almost always lame
عاشقتم عزیزم —> bettter, still lame
عاشقتم دیوونه —> okay, sometimes cool

ولی بهترین:
عاشقتم عوضی!

این یکجور همچندی (equation) پنهان گویا دارد, یک اینکه شما تنها دیگری نبرستوده‌اید, ناسزا هم گفته‌اید, ولی رویهمرفته همچنان یک برستایش هم انجام داده‌اید.

:))
شاید در بعضی زمان های خیلی خیلی خاص اگر آمیخته با احساس باشد خوشایند باشد ولی پیشنهاد میكنم روی هر كسی و در هر زمانی امتحان نكنید
چون این گونه سخن ها و لحن ها ساختگی بودن یا نبودنش حد اقل برای من خیلی خیلی ملموس است

راه‌های دلبری و مخ زدن - Theodor Herzl - 03-03-2013

Waffen نوشته: به نظر من بیشتر مسائلی که مطرح شد seductive نبودند... مثلا دست توی دماغ نکردن یا چه میدانم جوراب پاره نپوشیدن چیزهایی نیستند که اونها رو بشه seductive دانست... بیشتر موارد دیگری هم که گفته شد مسائل خیلی عمومی بودند که بیشتر جزو نظافت عمومی و ادب بودند... به نظر من ربطی به فریفتن کسی ندارند... اینها رو هر فردی که حداقل دارای شخصیت متوسط هم باشد چه در مقابل دختر و چه در مقابل پسر رعایت میکند...
این نکات ظریف مثل دست توی دماغ نکردن از اوجب واجبات است!:e420: وقتی‌ یک دختری از دور پسری را ببیند که تا آرنج دستش درون دماغش است دیگر هرچه تلاش هم بکنید فایده ندارد یا حداقل ۲-۳ برابر از شما انرژی می‌گیرد!