دفترچه
راه‌های دلبری و مخ زدن - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: راه‌های دلبری و مخ زدن (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AE-%D8%B2%D8%AF%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

راه‌های دلبری و مخ زدن - Fiona - 03-04-2013

Mehrbod نوشته: دخترها بر پایه‌یِ یک قانونِ سرانگشتی همیشه چیزهای فراوانی برای بازگویی دارند, واپسین لباسی که دیده‌اند, سخنی که
دوستشان درباره‌یِ کفش‌ شان پریروز در دانشگاه گفته, اینکه استادِ دانشگاه هیزه و اینکه چقدر راه رفته‌اند و سخنان اینچنینی.

اگر بتوانید مانند من یک گرایش راستین در دانستن اینها هم در خودتان بسازید که بسیار خوب میشود, بمانند یک داستان به زندگی وی
بنگرید

راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟ E415

راه‌های دلبری و مخ زدن - Waffen - 03-04-2013

Fiona نوشته: راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟

جدا از گفتمان در مورد راه های فریفتن دیگران و اینجور حرف ها... شخصا کم حرف بودن یک فرد برای من یکی از جذاب ترین خصوصیت ها در شخصیت طرف مقابل است...
به نظرم فقط آدم های نادان خیلی حرف میزنند... E40e

راه‌های دلبری و مخ زدن - Mehrbod - 03-04-2013

Fiona نوشته: راه چاره برای دختری که کم سخن است چیست؟ E415

راه چاره برای چی فیونا جان؟

دخترهای کم سخن (نزدیکِ ١:١٠٠٠) به زبانِ تن یا همان تن‌زبان (body language) روی میاورند, این دسته در آغاز برای پسرهای تازه کار
بسیار خواستنی هستند, زیرا پسرهای تازه کار و کم آروینتر نمیدانند چگونه از پسِ پرسخنی دخترها بربیایند, ولی دیرتر مایه‌یِ دشواری‌هایِ
بزرگتری میشود, چون خواندن زبانِ تن بویژه برای پسرها بسی سخته. یک دختر معمولی‌تر اگر آزرده یا ناخوشنود و .. شود به شما یکجوری سرانجام
در کالبدِ واژگان (همراه با تن) میگوید, ولی اگر کمسخن باشد آنگاه باید چشمتان به نشانه‌هایِ ریز و نابساویدنی (ناملموس) باشد که کار را سخت میکند!

این دسته از دخترها رویهمرفته شمارشان آن اندازه کمه که از دید آمار و گِرایند (probability) نمیارزد اینجا راهکار در راستای فریفتنشان برایِ پسرها بدهیم! (:

جدای آن, همانجور که Waffen در بالا پیشدستی کرد و گفت این دختران بیشتر زمانها خود بمانند یک
آرزوی دست نیافتنی برای پسران هستند و همین کمسخنی‌اشان مایه‌یِ دلباختگی پسر میشود!

Waffen نوشته: جدا از گفتمان در مورد راه های فریفتن دیگران و اینجور حرف ها... شخصا کم حرف بودن یک فرد برای من یکی از جذاب ترین خصوصیت ها در شخصیت طرف مقابل است...
به نظرم فقط آدم های نادان خیلی حرف میزنند... E40e

نه اینجور‌ها نیست, کمسخنان یا همان خموشان دو دسته‌اند, دسته‌ای که نادانی خوشان را با گزیده گویی میپوشانند, دسته‌ای
که براستی بگوییم چند بُرزرایه‌ای (order-of-magnitude) فراتر از دیگران میاندیشند و پس بیشتر زمانها نیازی به سخن دیدن نمیبینند.
دسته‌یِ بزرگتر روشنه که یکمی‌ها هستند و هیچ چیزِ برستاینده‌ای نیز در اینکه شما خاموش بمانید و نادانی خودتان را نیاشکارید نمیباشد:
تا مرد سخن نگفته باشد, عیب و هنرش نهفته باشد

نکته: عیب > هنر

بر پادِ آن کسی که پرسخنی میکند و شما همچنان وی را باهوش میبینید است که بسیار کمیابه!

راه‌های دلبری و مخ زدن - Waffen - 03-04-2013

Mehrbod نوشته: ه اینجور‌ها نیست, کمسخنان یا همان خموشان دو دسته‌اند, دسته‌ای که نادانی خوشان را با گزیده گویی میپوشانند, دسته‌ای
که براستی بگوییم چند بُرزرایه‌ای (order-of-magnitude) فراتر از دیگران میاندیشند و پس بیشتر زمانها نیازی به سخن دیدن نمیبینند.
دسته‌یِ بزرگتر روشنه که یکمی‌ها هستند و هیچ چیزِ برستاینده‌ای نیز در اینکه شما خاموش بمانید و نادانی خودتان را نیاشکارید نمیباشد:

تا مرد سخن نگفته باشد, عیب و هنرش نهفته باشد

نکته: عیب > هنر

بر پادِ آن کسی که پرسخنی میکند و شما همچنان وی را باهوش میبینید است که بسیار کمیابه!

کاملا درست است... بنده هم مسئله را مطلق فرض نمی کنم...
ولی معمولا افراد نادان خیلی زود خودشان را نشان میدهند... چه حرف بزنند و چه حرف نزنند... در مقابل افرادی هستند که بسیار کم حرف میزنند ولی یک گفته ی این افراد به اندازه ی صدها گفته ی دیگران ارزش و بار معنایی دارد... منظور چنین افرادی بود... به شخصه فقط یک نفر را با این خصوصیات می شناسم...

راه‌های دلبری و مخ زدن - undead_knight - 03-05-2013

من این چند روزه دسترسی به نت کمه،اگر روش های فریفتنی که زنان استفاده میکنند رو نگید ازتون ناامید میشما:))

راه‌های دلبری و مخ زدن - Dariush - 03-07-2013

undead_knight نوشته: نکته تکمیلی:همینکه دوستان مرد ما فکر میکنند زنان معمولا ساده هستند و فریب میخورند و چندان به روش های فریبکارانه زنان اشاره نمیشه به نطر من نشون دهنده موثر بودن روش زن هاست:))
اگر کسی شروع نکرد چند تا از این روش ها رو شرح میدم:))
زنان در این حوزه خیلی از مردان قوی‌تر هستند.چه به لحاظ تاکتیکی و چه از لحاظ تکنیکی! به قول خودتان همینکه مردان به دنبال راهکار برای فریفتن زنان هستند به طور ضمنی نشان از چیرگی زنان در این حوزه دارد . زنان از همان کودکی به خوبی روش‌های رخنه به دلها را می‌دانند و آنگاه که بالغ میشوند علاوه بر آنها به جلوه‌نمایی اندامهای جنسی و عشوه‌گری‌ها نیز مجهز میشوند.
[عکس: 21.jpg]

و فراتر از این، هتا بلاهت‌ها و حماقت‌های زنان نیز قدری دلنشین است(و گاها تحسین هم میشوند!) درحالیکه همین کارها اگر از یک مرد سر بزند در کمترین حالت مایه ریشخند دیگران خواهد بود.
نکته دیگر آنکه : بله؛ این امتیاز را باید به حساب زنان نوشت که آنها به مردان اجازه میدهند آنها را بفریبند و حس پیروزمندانه داشته باشند. زیرکی ظریفی‌ست!

راه‌های دلبری و مخ زدن - Ouroboros - 03-08-2013

این خارق العاده است که چطور هزاران مرد در سرتاسر جهان از راه‌های گوناگون به نتیجه‌ی مشترکی رسیده‌اند.
ناشناس در /b درباره‌ی دختربازی می‌نویسد، و جدا از زن‌ستیزی آشکار و طنز تاریک انباشته، چه مایه حقیقت را می‌گوید:

[ATTACH=CONFIG]1463[/ATTACH]

راه‌های دلبری و مخ زدن - iranbanoo - 03-09-2013

Anarchy نوشته: اما موندم بین دو گزینه صداقت و دروغ در مقابل دختر
:))))
از نظر من اگر دروغگوی حرفه ای هستید از این تواناییتون به نحو احسن استفاده کنید:)دخترها در تشخیص راست و دروغ استادن اما اکثریت یکدروغ گوی حرفه ای رو به یک پسر ساده و بوق ترجیح میدن:))

راه‌های دلبری و مخ زدن - Dariush - 03-09-2013

iranbanoo نوشته: :))))
از نظر من اگر دروغگوی حرفه ای هستید از این تواناییتون به نحو احسن استفاده کنید:)دخترها در تشخیص راست و دروغ استادن اما اکثریت یکدروغ گوی حرفه ای رو به یک پسر ساده و بوق ترجیح میدن:))
ساده و بوق را نمیدانم اما زنانی که من میشناسم و با آنها در ارتباط بوده‌ام نوع خاصی از صداقت را دوست میداشتند: صداقتی که در نهایت همه چیز به نحوی فداکارمآبانه به نفع آنها نشان داده شود!؟
من بیش از همان یکبار هرگز عاشق نشده‌ام ( و نخواهم شد) که آنهم در سنین 18 سالگی بود و تجربیاتی که از همان یک مورد آموختم آنقدر غنی هستند که به تمام جنبه‌های رفتارها و واکنش‌های زنان احاطه دارم ، طوری که معمولا میدانم وقتی چیزی میگوید یا کاری میکند به چه می‌اندیشد و در نهایت مقصودش چیست.و یکی از سرگرمی‌هایم این است که مثلا در یک رابطه خاص پیش‌بینی کنم که اولین بوسه کی ردوبدل میشود و یا فلان اتفاق برای اولین بار کی میفتد.در اکثر مواقع هم پیش‌بینی‌هایم درست از آب درمی‌آیند.اما برایم بسیار بسیار شگفت‌انگیز است که در حالیکه من به پشتوانه همان یکی دو تجربه نخستین به تمام زیر و بم‌های زنان پی برده‌ام و از همان گام نخست میدانم این رابطه به کجا می‌انجامد و من از آن چه میخواهم، ولی زنان انگار همیشه با یکسری ترفندهای مشخص و از پیش تعیین شده به دام میوفتند. انگار هزار بار هم که عاشق شوند بازهم باید همان راه پیشین را بروند.چنین است که میبینید پسرها معمولا یکبار بیشتر شکست عشقی نمیخورند اما دخترها در هر فصل از سال یک شکست عشقی را تجربه میکنند!
و به همین دلیل به دوستان میگویم که تجربیات و آموخته‌های خود را همین‌جا با دیگر هموندان به اشتراک بگذارند؛ بدون اینکه کمترین نگرانی از ناکارآمد شدن این ترفندها روی بانوانی که اینها را میخوانند به دل خود راه بدهند.
یک چیزی را بگویم و آن اینکه سلطه یافتن بر دل یک زن هوشمند و سرآمد تجربه‌ایست بی‌نظیر و مرد را تا حد خدایی بالا میبرد.این میتواند به سادگی تمام سوراخهای اعتماد به نفس مرد را وصله پینه کند.
هیچ چیز چون تایید یک زن فرزانه مرد را تسکین نمیدهد(نیچه).از سویی سلطه بر دل کسی چون من را یک زن میتواند در سند افتخارات خود ثبت کندE417 . چرا که واقعا تاکنون بی‌احساس‌تر و سنگتر از خودم کسی را ندیده‌ام!
اما ترفندی برای به چنگ آوردن زنان : بگذارید برایتان نقش یک مادر را بازی کند که میخواهد فرزندش را خوشبخت کند و نیازهای او را برطرف کند. این ترفند بسیار موزیانه و پلید است اما همیشه جواب میدهد! چرا که براساس مسائل فرگشتیک بنا شده است.اما به هیچ وجه نگذارید نقش خواهر را بازی کند.هرگز این خطای مهلک را مرتکب نشوید.

راه‌های دلبری و مخ زدن - undead_knight - 03-09-2013

Dariush نوشته: بگذارید برایتان نقش یک مادر را بازی کند که میخواهد فرزندش را خوشبخت کند و نیازهای او را برطرف کند. این ترفند بسیار موزیانه و پلید است اما همیشه جواب میدهد! چرا که براساس مسائل فرگشتیک بنا شده است.اما به هیچ وجه نگذارید نقش خواهر را بازی کند.هرگز این خطای مهلک را مرتکب نشوید.
کلا علاقه والدین به فرزندان از علاقه فرزندان به هم(خواهر و برادر)رویکرد فرگشتیک بهتری هست و به همین خاطر سواستفاده از این حس هم راحت تره:))