دفترچه
تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - sonixax - 05-08-2014

kourosh_bikhoda نوشته: خب میلاد جان قوانین برای این موارد به خوبی پیش بینی شدند. در عمل ممکنه هر کسی هر کاری بکنه. ضمن اینکه برای موارد اینچنینی و خرده‌پا زیاد سختگیری در عمل نمیشه. وگرنه منم سراغ دارم تخلف بیمه ای که در شرکت محل کار سابق من کشف شد که برای 4 سال قبل از کشفش بود و کلی جریمه بریدند. البته باز هم با دیدن دم بازرس بیمه جریمه کمتر شد ولی کشف باید میشد و شد.

مشکل همینجاست! وقتی سیستم بایگانی اسناد طوری هستش که به کل میشه همه چیز رو از بیخ پاک کرد دیگه اصلن مهم نیست سیستم بر پایه چه اصولی کار میکنه . چون وقتی سند و مدرکی دال بر تخلف نباشه نمیشه خِر کسی رو گرفت.
اونجا نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامیه !!!!

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - kourosh_bikhoda - 05-08-2014

Russell نوشته: یعنی معتقدی اتهام ناروا زدن در این سیستم به کسی سخت/ناممکن است؟
معنی حرفهای من این بود؟

sonixax نوشته: مشکل همینجاست! وقتی سیستم بایگانی اسناد طوری هستش که به کل میشه همه چیز رو از بیخ پاک کرد دیگه اصلن مهم نیست سیستم بر پایه چه اصولی کار میکنه . چون وقتی سند و مدرکی دال بر تخلف نباشه نمیشه خِر کسی رو گرفت.
اینجوریام که میگید نیست. هر موافقت قطعی یا هر تسویه حسابی در چندجا بایگانی میشه. چون تمام نامه نگاری ها به چندجا رونوشت میشه. دیدید زیر نامه های مالیاتی و دستورها رونشت زدن به فلان و فلان. اینها به خاطر نظارت های لایه لایه هست که از زمان رضا شاه کبیر در تار و پود سیستم جاری شده.

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Russell - 05-08-2014

kourosh_bikhoda نوشته: معنی حرفهای من این بود؟
برداشت من این بود، بعد هم مطمئن نبودم دیگر، برای همین پرسیدم.

Russell نوشته: برداشت من این بود، بعد هم مطمئن نبودم دیگر، برای همین پرسیدم.
نه فکر نمیکنم درست باشه. اتهام ناروا در کجای این بحث گم بود اصلن؟

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Russell - 05-08-2014

kourosh_bikhoda نوشته: نه فکر نمیکنم درست باشه. اتهام ناروا در کجای این بحث گم بود اصلن؟
بحث اصلی من بود، گفتم شنیده‌ام اتهام اختلاس 3000 میلیاردی به این شرکت برای تسویه حساب بوده.

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - kourosh_bikhoda - 05-09-2014

Russell نوشته: بحث اصلی من بود، گفتم شنیده‌ام اتهام اختلاس 3000 میلیاردی به این شرکت برای تسویه حساب بوده.
خب اگر هم این سناریو درست باشه، ناروا بودنش رو متوجه نمیشم. برای تسویه حساب ممکنه یکی از دزدی ها رو عیان کنند دیگه. چرا حالا ناروا؟

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Russell - 05-09-2014

kourosh_bikhoda نوشته: خب اگر هم این سناریو درست باشه، ناروا بودنش رو متوجه نمیشم. برای تسویه حساب ممکنه یکی از دزدی ها رو عیان کنند دیگه. چرا حالا ناروا؟

خب وقتی طرف رو میتونند کله پا کنند احتمالا کاری هم نکرده، کسی که واقعا بتونه 3000 میلیارد اختلاس کنه دم کلفت‌تر از اونیه که بشه به این راحتی کشیدش پایین.

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Ouroboros - 05-26-2014

دیروز عجب روزی بود!

Front National wins European parliament elections in France | World news | theguardian.com
Far-right takes victory in Danish European elections | World news | The Guardian
Germany gives Euroskeptic party a voice in EU parliament - The Globe and Mail
Ukip wins European elections with ease to set off political earthquake | Politics | theguardian.com
PORTFOLIO.HU | Right and far-right tops European election in Hungary on low turnout
EXTRA Sweden Democrats win two of Sweden's 20 seats | EUROPE ONLINE
BBC News - Austrias Freedom Party sees vote rise

E404

تاپیک آزاد تالار سیاست و اقتصاد - Theodor Herzl - 05-26-2014

Ouroboros نوشته: دیروز عجب روزی بود!
این چرخه چندین بار تکرار شده است ، هر زمانی‌ که اروپا در مشکل اقتصادی فرو میرود حزب‌های فاشیستی قدرت میگیرند و اول از همه هم خارجی‌‌ها رو باعث مشکل میدونند. البته حزب UKIP در انگلیس یک حزب libertarian هست که من از اونها خوشم میاد ، با بقیه فرق میکنند و حاضر با اتحاد با National Front فرانسه و حزب greet wilders در هلند نشدند!