دفترچه
بازی : گفتگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: بازی : گفتگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

بازی : گفتگو - Dariush - 10-23-2014

Ouroboros نوشته: نه والا! بستگی به سطح دخترانی دارد که بهشان پیشنهاد می‌دهید دیگر. من خودم الان مدتی‌ست ۵ و ۶ بیشتر گیرم نمی‌آید..
کلا سطح متوسط زیبایی دختران ایرانی کاهش داشته.. یک گروهی شده‌اند «داف» و خودشان را شبیه دوجنسه‌ها کرده‌اند، یک گروه دیگر هم به دام این هیپستربازی‌ها که اخیرا مُد شده افتاده‌اند که واقعا چندش‌آورست و یکی دو نمره زیبایی آنان را کاهش می‌دهد(عینک‌های الکی، موهای آبی و قرمز، لباس‌های گشاد ِ بی‌حالت، آرایش مصنوعی ِ که انگار می‌خواهند بروند روی صحنه تئاتر...)... حداقل این توضیحی‌ست که من برای توجیه زباله‌گردی‌های اخیر خودم اختراع کرده‌ام
E413
من به یک چیزی فکر می‌کنم و آن اینکه دختر ِ ایرانی چند برابری از دختر ِ دیگر جغرافیاها از بزن در رو می‌ترسد و اگر دختر مربوطه بالای 7 باشد معمولا به ارزش زیبایی خود آنچنان واقف است که هنوز ما نمی‌توانیم بر آن غلبه کنیم. یعنی به سطح دختران ِ پیشنهادی ربطی ندارد (من به یک نسبت به همه ی بالای شش‌ها پیشنهاد می‌دهم اما نسبت ِ اوکی گرفتن از هر گروه متفاوت است). من به دنبال ِ نقاط ِ ضعف ِ خودم و راهکارهایی هستم که این رادارهای فوق ِ حساسی که در میان ِ دختران ِ ایرانی هست و از همه‌ی دختران ِ کشورهای دیگر پیشرفته‌تر است را دور بزنم. موضوع این است که دختر 6 و 7 چندان فرقی با هم از لحاظ روحیات ندارند جز همانی که گفتم و اعتماد به نفسی که دارد. باید دید چگونه می‌توان بر آن غلبه نمود. E10c

بازی : گفتگو - Ouroboros - 10-23-2014

undead_knight نوشته: it's hard not to love youE40a
That's what she said!

Dariush نوشته: من به یک چیزی فکر می‌کنم و آن اینکه دختر ِ ایرانی چند برابری از دختر ِ دیگر جغرافیاها از بزن در رو می‌ترسد و اگر دختر مربوطه بالای 7 باشد معمولا به ارزش زیبایی خود آنچنان واقف است که هنوز ما نمی‌توانیم بر آن غلبه کنیم. یعنی به سطح دختران ِ پیشنهادی ربطی ندارد (من به یک نسبت به همه ی بالای شش‌ها پیشنهاد می‌دهم اما نسبت ِ اوکی گرفتن از هر گروه متفاوت است). من به دنبال ِ نقاط ِ ضعف ِ خودم و راهکارهایی هستم که این رادارهای فوق ِ حساسی که در میان ِ دختران ِ ایرانی هست و از همه‌ی دختران ِ کشورهای دیگر پیشرفته‌تر است را دور بزنم. موضوع این است که دختر 6 و 7 چندان فرقی با هم از لحاظ روحیات ندارند جز همانی که گفتم و اعتماد به نفسی که دارد. باید دید چگونه می‌توان بر آن غلبه نمود.
همانطورکه گفتم نمی‌دانم، مشکل من الان دسترسی به دختران بالای ۷ هست. بیشتر حلقه‌های اجتماعی که در آنها رفت و آمد می‌کنم کُس‌های کیری ۵ و ۶ را می‌گذارند روی طبق حلواحلوا می‌کنند. اینست که در چنین محیطی اگر یک ۸ هم پیدا بشود مثل یک ۱۰ رفتار خواهد کرد. من خودم را گرفتار کرده‌ام ولی شما که الان دارید زمان و انرژی بیشتری روی زندگی جنسی خودتان هزینه می‌کنید هیچ دلیل ندارد به کس معمولی رضا بدهید.

بازی : گفتگو - Dariush - 10-23-2014

Ouroboros نوشته: همانطورکه گفتم نمی‌دانم، مشکل من الان دسترسی به دختران بالای ۷ هست. بیشتر حلقه‌های اجتماعی که در آنها رفت و آمد می‌کنم کُس‌های کیری ۵ و ۶ را می‌گذارند روی طبق حلواحلوا می‌کنند. اینست که در چنین محیطی اگر یک ۸ هم پیدا بشود مثل یک ۱۰ رفتار خواهد کرد. من خودم را گرفتار کرده‌ام ولی شما که الان دارید زمان و انرژی بیشتری روی زندگی جنسی خودتان هزینه می‌کنید هیچ دلیل ندارد به کس معمولی رضا بدهید.
ما به کمک‌های راهگشای شما امیدها داشتیم امیر جان!
Crusader نوشته: داریوش جان کار درست را شما می‌کنید، پیشنهاد دادن به کُس‌های بالاتر از 6 موجب تقویت اعتماد به نفس می‌شود (فارغ از نتیجه‌ی آن، اگر دست رد هم بخورید مفرح است). اما دست رد خوردن از کُس‌های کیری آدم را نابود می‌کند. مدتی پیش من یک 5 را به بازی گرفتم و چنان قهوه‌ای شدم که هنوز هم در ناحیه‌ی مقعد دچار آتشسوزی هستم... بهتر اینست که اصلا سراغ این کُس‌های متوهم و خودزیباپندار نروید...
چطوری گرامی؟
من می‌گویم من به زودی چندتا از تجربیاتی که داشته‌ام را اینجا خلاصه بکنم و رویشان بحث بکنیم و ببینیم که چرا وقتی روشی یکسان را برای این دو گروه از دخترها اجرا می‌کنم به نتیجه‌ی مشابه نمی‌رسم؟

بازی : گفتگو - undead_knight - 10-23-2014

Ouroboros نوشته: That's what she said!
“Things are not always what they seem; the first appearance deceives many; the intelligence of a few perceives what has been carefully hidden.”

بازی : گفتگو - Ouroboros - 10-24-2014

Dariush نوشته: ما به کمک‌های راهگشای شما امیدها داشتیم امیر جان!

غیرممکن است که مردی دچار خشک‌سالی یا زباله‌گردی نشود. بهترین راه برای بیرون رفتن از آنها اینست که اهمیتی ندهید و خودتان را با کارهای جدی‌تری سرگرم بکنید و همزمان به هرچه دختر زیبا می‌بینید پیشنهاد دوستی بدهید تا اینکه از این وضع خلاص بشوید. من وانگهی مشکلم اینست که فعلا حوصله و علاقه‌ی هزینه کردن زمان روی کس را ندارم و می‌خواهم با یک تلفن بیاید خانه. فارغ از اینکه چقدر مرد آلفایی هستید، هیچ زن بالای ۷ به این آسانی خود را وانخواهد داد.

بازی : گفتگو - Nevermore - 02-17-2015

دوستان عزیز حالا که جمع دختر باز های انجمن جمع شده بیایید کمی هم در مورد جزییات دختر بازی در "ایران" بگویید.بهترین مکان ها برای تور کردن دختر،چگونگی غلبه کردن بر ترس دختر های ایرانی از خانه آمدن،تیکه ها، متلک ها و لاین های کاربردی برای گشایش و شیوه های شماره گرفتن و اینها...بی خیال مباحث فلسفی "بازی" بشوید خواهشا جزییات از همه چیز مهمتر است.E412

بازی : گفتگو - Nevermore - 02-17-2015

به طور مثال من در یکی دو هفته ی اخیر به مورد خیلی جالبی بر خورد کردم.طرف به شیرینی نمره ی 8 می گرفت سعی کردم تمام قواعد بازی را رعایت کنم یکی دوباری با خواهر گرامی هم به خانه آوردمش تمام مراحل تاچ و کینو و اینها را هم به گمان خودم درست انجام دادم بار آخری که دخترک را تنها به خانه آوردم هرچه تلاش می کردم پس می زد.حتی می گفت از لب گرفتن هم بد میاد(جل الخالق) خلاصه ما قدری هم با چاشنی زور لب را چسباندیم و دخترک شروع به جیغ و داد کرد.اعصابمان را گهی کرد مجبور شدم با یه تیپا از خانه بیرون بیاندازمش.حدس خودم بر این بود که طرف تیغ زن بود.تیکه ی خوبی بود لا مصب حیف شد.راهکارتان برای گاییدن اینگونه دختران چیست؟

بازی : گفتگو - Russell - 02-17-2015

برخی از دوستان، درباره‌یِ کارکرد اهمیت دادن به «افکار» دختران قول راهنمایی‌هایی را داده‌اند که بهتر است آنرا به فردا موکول نکنند :D

بازی : گفتگو - Dariush - 02-17-2015

Nevermore نوشته: دوستان عزیز حالا که جمع دختر باز های انجمن جمع شده بیایید کمی هم در مورد جزییات دختر بازی در "ایران" بگویید.بهترین مکان ها برای تور کردن دختر،چگونگی غلبه کردن بر ترس دختر های ایرانی از خانه آمدن،تیکه ها، متلک ها و لاین های کاربردی برای گشایش و شیوه های شماره گرفتن و اینها...بی خیال مباحث فلسفی "بازی" بشوید خواهشا جزییات از همه چیز مهمتر است.

درود شهریار جان، کجا هستی شما؟ خوش می‌گذرد بر شما؟E40a

Russell نوشته: برخی از دوستان، درباره‌یِ کارکرد اهمیت دادن به «افکار» دختران قول راهنمایی‌هایی را داده‌اند که بهتر است آنرا به فردا موکول نکنند :D

Nevermore نوشته: به طور مثال من در یکی دو هفته ی اخیر به مورد خیلی جالبی بر خورد کردم.طرف به شیرینی نمره ی 8 می گرفت سعی کردم تمام قواعد بازی را رعایت کنم یکی دوباری با خواهر گرامی هم به خانه آوردمش تمام مراحل تاچ و کینو و اینها را هم به گمان خودم درست انجام دادم بار آخری که دخترک را تنها به خانه آوردم هرچه تلاش می کردم پس می زد.حتی می گفت از لب گرفتن هم بد میاد(جل الخالق) خلاصه ما قدری هم با چاشنی زور لب را چسباندیم و دخترک شروع به جیغ و داد کرد.اعصابمان را گهی کرد مجبور شدم با یه تیپا از خانه بیرون بیاندازمش.حدس خودم بر این بود که طرف تیغ زن بود.تیکه ی خوبی بود لا مصب حیف شد.راهکارتان برای گاییدن اینگونه دختران چیست؟

دختر را هر طور شده خانه می‌آورید و در حالی که همه‌ی مقدمات را برای برگزاری یک سور اساسی
برای کیر مبارک آماده کرده‌اید، دخترک همچون چوب خشک می‌نشیند روی مبل و هر چه شما این
دست آن دست می‌کنید و می‌کوشید او را به آغوش بکشید، خودش را پس می‌کشد! اینجا یک فرق
اساسی‌ست بین دختری که شما را پس می‌زند و دختری که خودش را پس می‌کشد. دومی بدونِ
شک در حال ناز و عشوه است و یا اینکه از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برد و می‌ترسد شما با
دیدن مثلا بدن لخت‌اش و معایب احتمالی دلزده بشویدو بر شماست که او را نرم کنید. بر اساس ِ
تجربه، برای دختر ایرانی، یک راهکار اصلی وجود دارد در این مورد:

سعی بکنید فضا را طوری بچینید و جوی فراهم بکنید که دختر ِ مربوطه از لاک در آمده و کمتر
احساس رسمی و مهمان بودن بکند. توجه داشته باشید که دختر مورد ِ بحث، دختری‌ست که دو
هفته بیشتر از آشنایی شما با او بیشتر نمی‌گذرد و از این جهت به قول معروف یخ‌هایتان آب نشده‌اند
(که خیلی هم خوب است و این به نفع شماست) وگرنه دختری که بیش از این با او رفت و آمد داشته
و در ارتباط بوده‌اید، به احتمال زیاد در حال ِ تلاش برای فرندزون کردن ِ شماست یا آنکه بر این باور است
که می‌تواند بی‌سکس به رابطه ادامه دهد، و به همین جهت کارتان پیچیده‌تر خواهد بود و دقیقا به همین
خاطر است که تاکید می‌شود رابطه‌ی پیشاگایش را به هیچ عنوان بیش از دو هفته طول ندهید.

آمدن زن به خانه در ایران تماما یک معنا دارد: دادن! هر زنی این را به خوبی از روز اول می‌داند، هتا عمه‌ی 60
ساله‌ی من! اینرا مطمئن باشید که او بعد از مدتها اندیشیدن و کلنجار رفتن با خود، آمده است که بدهد.
جز در مواردی بسیار معدود این قاعده همیشه برقرار است.

برای آب شدن ِ یخ ِ دختر ِ مربوطه که برای اولین بار است که آمده است به خانه‌تان، نخست آنکه باید
رفتار میهمان-میزبان را به کلی کنار بگذارید. فضا را کمی دوستانه و صمیمی بکنید و کارهایی بکنید
از این قبیل:

- پاشو تا من لباسمو عوض می‌کنم، از تو یخچال یه چیزی آماده کن بزنیم
- شوخی بدنی بکنید (قلقلک، نیشگون و ... )
- خانه و وسایل جالب‌تان را به او نشان بدهید
- با شلوارک و رکابی در خانه بچرخید
- او را به حرف بیاورید و سعی بکنید بیشتر شنونده باشید
و....

کار من معمولا این است که سازم (ساز درون شرت‌ام را نمی‌گویم بی‌ادب‌ها، ساز واقعی)
را بیرون می‌آورم و سعی می‌کنم به او یاد بدهم؛ این است که دخترک ناگهان خودش را می‌یابد
که روی پایم و سازم (اینبار آن یکی ساز منظورم است!) نشسته و قه قه می‌خنددE415.

راست‌اش من تاکنون به دختری که بیاید و نخواهد بدهد برنخورده‌ام! من تصور می‌کنم یکی از این موارد
بوده : باکره بوده، پریود بوده یا آنکه قصد اخاذی داشته و می‌خواسته سکس را ابزار بکند. همانکه با
تیپا انداختیدش بیرون، کار بسیار خوبی کردید.

بازی : گفتگو - Russell - 02-17-2015

Dariush نوشته: دختر را هر طور شده خانه می‌آورید و در حالی که همه‌ی مقدمات را برای برگزاری یک سور اساسی
جواب منرا نمی‌دهی چرا نقل قول می‌گیری داریوش؟ داستان چیست ناقلا؟ :e405: