دفترچه
بازی : گفتگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: بازی : گفتگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

بازی : گفتگو - Russell - 10-15-2014

Dariush نوشته: چه شد؟ ناگهان بازی دارای درجاتی از کارآیی شد؟!
بگمانم شاید گزینه‌‌یِ باقی مانده، رجوع به «بازی حلال» باشد !!

بازی : گفتگو - Dariush - 10-15-2014

Russell نوشته: بگمانم شاید گزینه‌‌یِ باقی مانده، رجوع به «بازی حلال» باشد !!
E412
باید دید در توضیح‌المسائل‌شان، چه نوع بازی‌ای حلال شمرده می‌شود؛ من حدس می‌زنم یکی از موارد حلال بازی در آنجا، خود فمنیسم باشد :)))

Dariush نوشته: باید دید در توضیح‌المسائل‌شان، چه نوع بازی‌ای حلال شمرده می‌شود؛ من حدس می‌زنم یکی از موارد حلال بازی در آنجا، خود فمنیسم باشد :)))
آری دیگر شرع مقدس همان فمینیسم است.این هم یک توضیح‌المسائل !!

بازی : گفتگو - Dariush - 10-15-2014

Russell نوشته: آری دیگر شرع مقدس همان فمینیسم است.این هم یک توضیح‌المسائل !!
خیلی باحال بود، این را از کجا پیدا کردی راسل؟ Ethical pickup artistry، به گمانم ظهور امام زمان نزدیک است!!!
یاد دوست قدیمی‌مان، [MENTION=94]Philo[/MENTION] گرامی افتادم، هر جا هست خوش و سلامت باشد...

Dariush نوشته: خیلی باحال بود، این را از کجا پیدا کردی راسل؟ Ethical pickup artistry، به گمانم ظهور امام زمان نزدیک است!!!
یاد دوست قدیمی‌مان، @Philo گرامی افتادم، هر جا هست خوش و سلامت باشد...

لینک این را در وبلاگی دیدم. جالب است که یک بازیکن مثل Neil Strauss عقاید فمینیستی‌ ابراز می‌کرده. بگمان من اگر بازی به این فاز برسد نتایج جالبی خواهد داشت.

بازی : گفتگو - undead_knight - 10-16-2014

Russell نوشته: من هم در تکذیب حرف آندد بگویم !!
من متوجه نمیشوم چطور «مهارتی» که با وقت و انرژی و تمرین بیشتر بهتر می شود (بازده بهتری) میدهد؟ و «کارایی روش کم است ولی بازده بالاتری می دهد» یعنی چه؟
شاید این همان ایراد همیشگی «این‌ها در آمار تفاوتی با نمونه‌یِ رندم ندارند» است که به این شکل عجیب بیان شده؟
------
دوستان لطفا این دو پست ما را به تالار «بحث پیرامون بازی» منتقل کنند.
کارایی و بازده یک مسئله نسبی هست.
یک بازیکن بد نسبت به نابازیکن احتمالا روش کاراتر و موثرتری داره ولی نسبت به یک بازیکن خوب بازده چندان زیادی نداره.
Dariush نوشته: OK.

چه شد؟ ناگهان بازی دارای درجاتی از کارآیی شد؟!
داریوش جان من هیچ وقت مدعی نشدم بازی "به هیچ وجه" کارایی نداره بلکه سر میزان و دلایلش با دوستان اختلاف دارم.

بازی : گفتگو - Russell - 10-16-2014

undead_knight نوشته: کارایی و بازده یک مسئله نسبی هست. یک بازیکن بد نسبت به نابازیکن احتمالا روش کاراتر و موثرتری داره ولی نسبت به یک بازیکن خوب بازده چندان زیادی نداره. داریوش جان من هیچ وقت مدعی نشدم بازی "به هیچ وجه" کارایی نداره بلکه سر میزان و دلایلش با دوستان اختلاف دارم.
بله خب داریوش از امیر بلندتر است و مایکل جردن از او. پس قد ‍(و اصولا هر مقایسه ای) نسبی ست.بگذریم !! من قول میدهم مشکل دلایل حل شود بحث میزانش هم بطور معجزه واری حل شود !!

بازی : گفتگو - Dariush - 10-22-2014

Dariush نوشته: من شخصا یک پرسشی برایم وجود دارد که نمی‌توانم به آن جواب بدهم. شاید @Ouroboros پاسخ‌اش را بدانند. موضوع این است که من پیش از آنکه شروع به بازی بکنم و زمانیکه بتاگی میکردم، شمار ِ دخترانی که شریک جنسی من می‌شدند و رابطه‌ای نسبتا بلندمدت را با آنها تجربه می‌کردم خیلی کمتر از الان بودند (سالی یک، دو یا نهایتا سه نفر!) الان اما، شمار این دختران خیلی بیشتر شده. از آن طرف اما آن موقع‌ها کالیبر زیبایی دختران بطور میانگین به نظرم نیم نمره بیشتر بود! یعنی الان اگر می‌توانم دختر 7 بلند بکنم و هرازگاهی 7.5 ، آن موقع‌ها دختران همیشه بین 7.5 تا 8 بودند
آیا این عارضه‌ی بازی‌ست یا کاهش اعتماد به نفس است و یا آنکه پیر شده‌ایم؟
امیر، شما توضیحی ندارید در این مورد؟ خاصه آنکه یکی دو تا از دوستان نیز تجربه‌ی مشابهی داشته‌اند.

بازی : گفتگو - Ouroboros - 10-23-2014

Dariush نوشته: امیر، شما توضیحی ندارید در این مورد؟ خاصه آنکه یکی دو تا از دوستان نیز تجربه‌ی مشابهی داشته‌اند.
نه والا! بستگی به سطح دخترانی دارد که بهشان پیشنهاد می‌دهید دیگر. من خودم الان مدتی‌ست ۵ و ۶ بیشتر گیرم نمی‌آید.. :e407:
کلا سطح متوسط زیبایی دختران ایرانی کاهش داشته.. یک گروهی شده‌اند «داف» و خودشان را شبیه دوجنسه‌ها کرده‌اند، یک گروه دیگر هم به دام این هیپستربازی‌ها که اخیرا مُد شده افتاده‌اند که واقعا چندش‌آورست و یکی دو نمره زیبایی آنان را کاهش می‌دهد(عینک‌های الکی، موهای آبی و قرمز، لباس‌های گشاد ِ بی‌حالت، آرایش مصنوعی ِ که انگار می‌خواهند بروند روی صحنه تئاتر...)... حداقل این توضیحی‌ست که من برای توجیه زباله‌گردی‌های اخیر خودم اختراع کرده‌امE412

بازی : گفتگو - undead_knight - 10-23-2014

Ouroboros نوشته: نه والا! بستگی به سطح دخترانی دارد که بهشان پیشنهاد می‌دهید دیگر. من خودم الان مدتی‌ست ۵ و ۶ بیشتر گیرم نمی‌آید.. :e407:
کلا سطح متوسط زیبایی دختران ایرانی کاهش داشته.. یک گروهی شده‌اند «داف» و خودشان را شبیه دوجنسه‌ها کرده‌اند، یک گروه دیگر هم به دام این هیپستربازی‌ها که اخیرا مُد شده افتاده‌اند که واقعا چندش‌آورست و یکی دو نمره زیبایی آنان را کاهش می‌دهد(عینک‌های الکی، موهای آبی و قرمز، لباس‌های گشاد ِ بی‌حالت، آرایش مصنوعی ِ که انگار می‌خواهند بروند روی صحنه تئاتر...)... حداقل این توضیحی‌ست که من برای توجیه زباله‌گردی‌های اخیر خودم اختراع کرده‌امE412
it's hard not to love youE40a