دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-29-2013

الکساندرا رایزمن ژیمناستیک یهودی آمریکایی که ۲ مدال طلا در المپیک لندن برای آمریکا آورد. در فینال جهت یادبود ۱۱ ورزشکار اسرائیلی که کشته شدند در سال ۱۹۷۲ و چهلمین سالگرد آنها, hava nagila را انتخاب کرد و performance خود را به آنها تقدیم کرد.:e420:
[video=youtube;nznDUHj_h14]http://www.youtube.com/watch?v=nznDUHj_h14[/video]

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-31-2013

[ATTACH=CONFIG]1359[/ATTACH]

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 02-04-2013

البته این کاربر شیلا در ایران تنها نیست ، آدولف هیتلر کلا در ایران محبوب است به ۴ نفر که در فروم هستیم و خود را خردگرا می‌دانیم نگاه نکنید ، اکثریت مطلق مردم ایران مسلمان هستند و یهودی را نجس می‌دانند یک سری هم مثل این کاربر طرفدار هیتلر و هیملر هستند به هر دلیلی‌،‌ها باز بگویید چرا اسرائیل لازم است! در مقابل هلوکاستی دیگر من به ایرانی‌‌ها اعتماد نخواهم کرد که برای من به جنگ بروند یک یهودی آلمانی‌ یا آمریکایی به آمریکا و آلمان اعتماد نخواهد کرد ، آدم از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود!:e420:

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 02-05-2013

در آینده تصمیم دارم در مورد آنارشیسم در میان مهاجرین یهودی به اسرائیل در ابتدای قرن ۲۰ و جنبش کیبوتز و زندگی‌ اشتراکی‌ یک سری مطلب اینجا بنویسم و اینکه چگونه آنارشیست‌ها پایه گذار اسرائیل امروزی هستند.:e420:

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - viviyan - 02-05-2013

David Hume نوشته: البته این کاربر شیلا در ایران تنها نیست ، آدولف هیتلر کلا در ایران محبوب است به ۴ نفر که در فروم هستیم و خود را خردگرا می‌دانیم نگاه نکنید ، اکثریت مطلق مردم ایران مسلمان هستند و یهودی را نجس می‌دانند یک سری هم مثل این کاربر طرفدار هیتلر و هیملر هستند به هر دلیلی‌،‌ها باز بگویید چرا اسرائیل لازم است! در مقابل هلوکاستی دیگر من به ایرانی‌‌ها اعتماد نخواهم کرد که برای من به جنگ بروند یک یهودی آلمانی‌ یا آمریکایی به آمریکا و آلمان اعتماد نخواهد کرد ، آدم از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود!:e420:

کاملا درسته. مسئول امور فرهنگی دانشگاه ما گفت که یهودیا طبق نص صریح قرآن بزرگترین دشمنان ما هستند.
برای پخش فیلم منظورش بود، گفت که تمام فیلمای غربی (هالیوودی و اروپایی) از دم صهیونیستی هستند و صهیونیستا هم یهودی ان و دشمن ما. در ادامه هم گفت خودش هنرمنده، مداحی میکنه. E056

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Ouroboros - 02-05-2013

David Hume نوشته: البته این کاربر شیلا در ایران تنها نیست ، آدولف هیتلر کلا در ایران محبوب است به ۴ نفر که در فروم هستیم و خود را خردگرا می‌دانیم نگاه نکنید ، اکثریت مطلق مردم ایران مسلمان هستند و یهودی را نجس می‌دانند یک سری هم مثل این کاربر طرفدار هیتلر و هیملر هستند به هر دلیلی‌،‌ها باز بگویید چرا اسرائیل لازم است! در مقابل هلوکاستی دیگر من به ایرانی‌‌ها اعتماد نخواهم کرد که برای من به جنگ بروند یک یهودی آلمانی‌ یا آمریکایی به آمریکا و آلمان اعتماد نخواهد کرد ، آدم از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود!
یک عده‌ای نوجوان کم‌سواد و احساساتی هستند که در نتیجه‌ی عدم آموزش همچون علف ِ هرز به هر سو که شده روییده‌اند، شما بیش از حد آنها را جدی گرفته‌اید.

پ.ن: مگر اسلام یهودیان را به عنوان اهل کتاب به رسمیت نمی‌شناسد؟ نجس دیگر کدام است؟ E523

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 02-05-2013

Ouroboros نوشته: یک عده‌ای نوجوان کم‌سواد و احساساتی هستند که در نتیجه‌ی عدم آموزش همچون علف ِ هرز به هر سو که شده روییده‌اند، شما بیش از حد آنها را جدی گرفته‌اید.

پ.ن: مگر اسلام یهودیان را به عنوان اهل کتاب به رسمیت نمی‌شناسد؟ نجس دیگر کدام است؟
اهل کتاب و اینها همه پشم است ، خود قرآن منشأ همه چیز‌ها هست ، اینها باور دارند ابراهیم مسلمان اول بوده است! حالا اصلا بگوییم اسلام واقعی‌ چیز دیگری هست ، اینها که در رفتار مردم تأثیری ندارد ، من میرداماد بزرگ شدم در دورهٔ دبستان ، جایی که تازه خیلی‌ هم مذهبی‌ نبود هیچ کس کنار من سر کلاس نمی‌نشست! بوفه مدرسه من راه راه نمیداد ، میگفت اینجا برای شیعه نمی‌شود غذا پخت تو وارد بشی‌ ، یکی‌ پول میدادم برام ساندویچ می‌خرید! خیلی‌‌ها در ایران اینجوری هستند ، خیلی‌‌ها با شما دست نمی‌دهند آنها هم که میدهند با کراهت!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - folaani - 02-06-2013

David Hume نوشته: ژاپن هم با آمریکا آشتی‌ کرد و شهری ۱۰۰ برابر بهتر در هیروشیما ساخت ، حالا هم ژاپن می‌توانست تا ابد به دشمنی با آمریکا ادامه دهد و الان یک کشور گدا گشنه مثل کرهٔ شمالی باشد!
آره منم موافقم.
اتفاقا تازگی یک تاپیک با همین موضوع زدم که فکر کنم دیده باشید.
الان این نوشتهء شما رو دوباره تصادفی دیدم گفتم عجب تقارن واضح و عالی ای شد.
یادم نبود انصافا.

چکار کنیم یکسری الاغ و دروغگو و فریبکار حرفه ای سیاست وضع میکنن.
ما هم که این وسط کاره ای نیستیم.
ولی حداقل باوجود اینترنت تونستیم حرف خودمون رو بزنیم.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - folaani - 02-07-2013

David Hume نوشته: من هم انتظار ندارم که شما این موضوع را درک کنید ، چون goyim که تجربه ما را ندارد .
[ATTACH=CONFIG]1359[/ATTACH]
این عکس و نوشته خیلی تاثیرگذار بود.
من واقعا یهودیان رو درک کردم!
ولی خب هنوزم بنظر من جای تشکیل اسرائیل باید جای دیگری میبود و کسان دیگری باید هزینش رو تقبل میکردن. این یک مسئلهء جداست.

بازهم البته این وسط این بحث مذهب و نمیدونم سرزمین موعود و این حرفها. کلا مذهب رو باید از خرد و حقوق بشر جدا کرد. واقعا که جز گند زدن و فساد و سوء استفاده کار دیگری نیست با مذهب!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 02-14-2013

در اسرائیل الان طوفان به پا شده است ، تلوزیون استرالیا یک برنامه مستند پخش کرده که یک یهودی استرالیایی که به اسرائیل مهاجرت کرده بوده حدود ۲ سال پیش در یک زندان امنیتی توی سلول خودشو دار میزنه و کاشف به عمل اومده که این شخص مأمور موساد بوده و با پاسپورت استرالیایی به ایران و سوریه هم سفر کرده ، معلوم نیست جرم این شخص چی‌ بوده که دستگیر شده ، تلوزیون استرالیا گفته که ماجرای این شخص یکی‌ از محرمانه‌ترین مسائل امنیتی در محافل اطلاعاتی اسرائیل در چند سال اخیر بوده است.

Israel confirms suicide of prisoner unde... JPost - National News