دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 04-21-2014

مانور جنگ درون شهری و تن‌ به تن پیاده نظام ارتش اسرائیل با حزب‌ا‌لله لبنان. در جنگ آینده اسرائیل با حزب‌ا‌لله یکی‌ از برنامه‌ها بمباران هوایی شدید در ابتدا و بعد رفتن نیروی زمینی‌ با حمایت آتش توپ خانه برای گشتن خانه به خانه جهت کشتن یا دستگیری نیروهای حزب‌ا‌لله است

[video=youtube;NKtZSQc3xEs]http://www.youtube.com/watch?v=NKtZSQc3xEs[/video]

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 04-27-2014

انگاری حماس داره آدم می‌شه ، و گفته امکانش هست وجود اسرائیل رو به رسمیت بشناسه ، اگه این اتفاق بیفته ضربه بزرگی‌ به رژیم هست

Hamas open to considering recognition of Israel -- official | The Times of Israel

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - undead_knight - 04-27-2014

Theodor Herzl نوشته: انگاری حماس داره آدم می‌شه ، و گفته امکانش هست وجود اسرائیل رو به رسمیت بشناسه ، اگه این اتفاق بیفته ضربه بزرگی‌ به رژیم هست

Hamas open to considering recognition of Israel -- official | The Times of Israel
و گروه های تندرو اسرائیلی؟!
اگر خطر عمده ای از طرف اسرائیل وجود نداشته باشه مخالفت های اسرائیل با تشکیل کشور فلسطینی هم بی پایه میشه.

undead_knight نوشته: اگر خطر عمده ای از طرف اسرائیل وجود نداشته باشه مخالفت های اسرائیل با تشکیل کشور فلسطینی هم بی پایه میشه.
متوجه منظور جمله نشدم! منظورت خطر گروه‌های فلسطینی هست که باعث مخالفت با تشکیل کشور فلسطینی می‌شه؟

Theodor Herzl نوشته: متوجه منظور جمله نشدم! منظورت خطر گروه‌های فلسطینی هست که باعث مخالفت با تشکیل کشور فلسطینی می‌شه؟
خب وقتی گروه عمده ستیزه جویی با وجود اسرائیل مخالفتی نداشته باشه اسرائیل چه دلیل محکم دیگه ای برای تشکیل نشدن کشور فلسطینی داره؟!

undead_knight نوشته: خب وقتی گروه عمده ستیزه جویی با وجود اسرائیل مخالفتی نداشته باشه اسرائیل چه دلیل محکم دیگه ای برای تشکیل نشدن کشور فلسطینی داره؟!
دلیلش اینه که اون زمین برای ما هست و اگر هم کشور فلسطینی تشکیل بشه Its out of the goodness of our heart ، نه اینکه فلسطینی‌ها هیچ ادعائی به اونجا دارند ، خیلی‌ بین این تفاوت هست:e420:

من خودم به شخصه مخالف تشکیل کشور فلسطینی هستم چون به فلسطینی‌ها اعتماد ندارم ، هر زمان که اسرائیل از یک زمینی‌ بیرون کشیده ترور اون رو پر کرده!

Theodor Herzl نوشته: من خودم به شخصه مخالف تشکیل کشور فلسطینی هستم چون به فلسطینی‌ها اعتماد ندارم ، هر زمان که اسرائیل از یک زمینی‌ بیرون کشیده ترور اون رو پر کرده!
خود اسرائیل هم همچین قابل اعتماد نیست،میزنه فرودگاه غیرنظامی رو بمبارون میکنه! :))
Theodor Herzl نوشته: دلیلش اینه که اون زمین برای ما هست و اگر هم کشور فلسطینی تشکیل بشه Its out of the goodness of our heart ، نه اینکه فلسطینی‌ها هیچ ادعائی به اونجا دارند ، خیلی‌ بین این تفاوت هست:e420:
مال شما؟!کی به شما داده،خدا؟!E412

undead_knight نوشته: مال شما؟!کی به شما داده،خدا؟!
خیر ، من و جناب مزدک اینجا ۳۰-۴۰ صفحه case سکولار برای اینکه کی‌ صاحب اون زمین هست ساختیم ، بجای لوده بازی مثل هر جستار دیگه بروید بخونید از اول

Theodor Herzl نوشته: خیر ، من و جناب مزدک اینجا ۳۰-۴۰ صفحه case سکولار برای اینکه کی‌ صاحب اون زمین هست ساختیم ، بجای لوده بازی مثل هر جستار دیگه بروید بخونید از اول
اصلا من به چیزی به نام مالکیت "دائمی" زمین باور ندارم که بخوام برم بحث شما رو بخونم، هر زمینی ممکنه در گذشته صاحبانی داشته باشه ولی صاحب یا صاحبان قبلی نمیتونند در هر زمانی و در هر شرایطی با استناد به گذشته خودشون رو مالک زمین بدونند،حتی اگر اون زمین رو به زور ازشون گرفته باشند.