دفترچه
آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: سیاست و اقتصاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C%E2%80%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85-%D9%88-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84)

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-02-2014

با یک لبنانی سنّی امروز صحبت می‌کردم ، میگفت حزب‌الله و این فلسطینی‌ها در لبنان ما را بی‌چاره کردند ، میگفت الان انقدر تنفر از حزب‌الله و شیعه‌ها در لبنان هست که مردم; اسرائیل رو به حزب‌الهی‌های لبنانی ترجیح میدهند. واقعا این جمهوری اسلامی باعث ایجاد یک تنفر عجیبی‌ از ایران در منطقه شده.

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-04-2014

عملیات خشم خدا ۲E00e

کشته شدن اکثریت افرادی که در بمبگذاری مرکز یهودیان در آرژانتین نقش داشتند توسط اسرائیل. فقط رفسنجانی‌ و سرلشگر احمد وحیدی از افرادی که مستقیماً در آن عملیات نقش داشتند هنوز زنده هستند!

Israel has killed perpetrators of 1994 Buenos Aires bombing, says ex-envoy | The Times of Israel

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Anarchy - 01-04-2014

Theodor Herzl نوشته: عملیات خشم خدا ۲E00e

کشته شدن اکثریت افرادی که در بمبگذاری مرکز یهودیان در آرژانتین نقش داشتند توسط اسرائیل. فقط رفسنجانی‌ و سرلشگر احمد وحیدی از افرادی که مستقیماً در آن عملیات نقش داشتند هنوز زنده هستند!

Israel has killed perpetrators of 1994 Buenos Aires bombing, says ex-envoy | The Times of Israel

این کار اسرائیل واقعا دست خوش داره... خوشم میاد اونایی رو که باید مجازات بشن ، بدون اغماض و سیاسی کاری های رایج به سزای عملشون میرسونه :e420: !!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 01-04-2014

Anarchy نوشته: این کار اسرائیل واقعا دست خوش داره... خوشم میاد اونایی رو که باید مجازات بشن ، بدون اغماض و سیاسی کاری های رایج به سزای عملشون میرسونه !!

تکذیب کرد که!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-04-2014

sonixax نوشته: تکذیب کرد که!
خوب می‌خواهید چه کند؟ یک تیم رفتند در سرتاسر جهان از جمله ایران تعدادی آدم را کشتند ، می‌خواهید تایید بکنند؟ سفیر سابق از روی باد شکم که حرفی‌ نمی‌زند

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - sonixax - 01-04-2014

Theodor Herzl نوشته: خوب می‌خواهید چه کند؟ یک تیم رفتند در سرتاسر جهان از جمله ایران تعدادی آدم را کشتند ، می‌خواهید تایید بکنند؟ سفیر سابق از روی باد شکم که حرفی‌ نمی‌زند

معمولن نه تکذیب میکرد نه تائید!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Anarchy - 01-05-2014

sonixax نوشته: تکذیب کرد که!

sonixax نوشته: معمولن نه تکذیب میکرد نه تائید!

احتمالا این دفعه چون یه مقام سابق اظهار نظر کرده ، مجبور شدن تکذیب کنن !! دفعات قبل اصولا کسی اظهار نظری نمیکرد که نیاز به تکذیب یا تایید باشه...

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Theodor Herzl - 01-05-2014

برای این اسرائیل تکذیب کرده که خوب قتل بار حقوقی داره! اسرائیل رسما تایید کنه خانواده افرادی که کشته شدند میروند شکایت میکنند ، اسرائیل که خودش رو incriminate نمی‌کنه!

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - undead_knight - 01-06-2014

Theodor Herzl نوشته: برای این اسرائیل تکذیب کرده که خوب قتل بار حقوقی داره! اسرائیل رسما تایید کنه خانواده افرادی که کشته شدند میروند شکایت میکنند ، اسرائیل که خودش رو incriminate نمی‌کنه!
:)))
من دارم به این نتیجه میرسم که پیدا کردن اصول اخلاقی و حقوقی ای که اسرائیل بهش ممکنه پایبند باشه خیلی سخته:))

آشنایی‌ با صهیونیسم و کشور اسرائیل - Dariush - 01-06-2014

undead_knight نوشته: :)))
من دارم به این نتیجه میرسم که پیدا کردن اصول اخلاقی و حقوقی ای که اسرائیل بهش ممکنه پایبند باشه خیلی سخته:))
بی‌تعارف، از نظر من اسرائیل یکی از یاغی‌ترین دولت‌های امروز است که هیچ حد و مرزی برای خود نمی‌شناسد جز حمایتی که ممکن است از سوی متحدانِ غربی‌اش نوسان داشته باشد. پس از WW2 دست اسرائیل را باز گذاشتند و چیزی به او نگفتند تا مجرمان جنگی را به شکل دلخواه خویش سزا دهد، این مسیر اندک اندک به جایی رسید که اکنون اسرائیل کافی‌ست شخص یا گروهی را دشمنِ خویش شناسایی کند، چگونگی برخورد با او را تنها میل خودش تعیین می‌کند.