دفترچه

نسخه‌ی کامل: مسابقه نمایار برترِ ماه - دور دوم (نام‌نویسی)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
همانطور که قبلا گفته بودیم پس از تعطیلاتِ نوروز دورِ دوم مسابقه نمایارِ برتر را برگزار میکنیم (که مصادف شد با دوره‌ی غیبتِ من) با اندکی تاخیر این فصل از رقابت‌ها را با استعانت از نامِ مبارکِ اسپاگتی اعظم افتتاح میکنیم. قوانین همچون دور قبل هستند و اگر اعتراض دارید به هیچ اعتنایی نمیشود چرا باید در این مدت یا در زمانِ برگزاری دورِ پیش و یا زمانی که گفتیم نظرتان چیست و چگونه برگزارش کنیم میگفتید، اکنون دیگر دیر شده است . یکبار دیگر قوانین را( با تغییرات جزئی) اینجا می‌آورم که یک وقت نخواهید تقلب کنید یا بگویید «ای وای نمیدانستم»:e152::
1-هر ماه یک دوره برگزار میشود.
2-حد نساب شرکت کننده ها حداکثر 10 عدد میباشد.مدت نام نویسی سه روز است و اگر پیش از این مدت تعداد شرکت کننده ها به حد رسید، رای گیری شروع میشود.
3-شرکت ها کننده اجبارا باید به غیر خود رای دهند.
4-برنده یک دوره ، حق شرکت در دور بعدی با همان آواتار را ندارد.
5-برای شرکت در مسابقه و رای دادن، باید حداقل 50 پست داشته باشید.رای کسانی که زیر 50 پست داشته باشند در شمارش نهایی لحاظ نمیشود.
6-طول دوره رای گیری یک هفته است.
7-شرکت کننده ها تنها مجازند پیش از شروع رای گیری نمایار خود را تغییر دهند و در طول دوره ی رای گیری حق ندارند آنرا تغییر دهند.
تاکید میکنم که آنارشی که در دورِ پیش برنده شد (با تقلب‌های گسترده و خریدنِ آراء در ازای وعده‌های اغوا کننده به نسوان) حقِ شرکت با همان آواتارِ پیشین را ندارد.کسی هم حق ندارد به خودش رای دهد. از هم‌اکنون تا سه روز دیگر نام‌نویسی ادامه دارد.
برادران و خواهرانِ کوشای ما در شعبه‌های شورای نگهبان و ستادهای انتخاباتی وزارت کشور سلامت انتخابات را زیر نظر دارند و با هرگونه تخلف برخورد میکند.هرنوع تبلیغ برای دلسرد کردن هموندان از شرکت در انتخابات هم با اشدِ مجازات روبرو خواهد شد.(زنده باد بهارE011).
نامزدان میتوانند هم اینجا و هم در جستاری که برای رای‌گیری گشوده میشود تبلیغ کنند.

شرکت کننده‌ها تا این لحظه :
Amir_2491
Anarchy
Bibak
Dariush
Fiona
Russell
SAMKING
shila
yasy
کافر
دوباره من از این هماورد بی بهره شدم! :e058:
درود نام مرا هم بنویسیدE414E403
لطفا نام من را هم بنویس. امیدوارم برخورد با تخلفات در حد شعار نباشه!:e057:E032

Fiona نوشته: دوباره من از این هماورد بی بهره شدم!
چرا؟E523
من در جایگاهِ منفورترین چهره‌یِ سال از شرکت خودداشته و تنها حق رای ام را نگه میدارم! :e108:
Fiona نوشته: دوباره من از این هماورد بی بهره شدم!
Bibak نوشته: چرا؟

زیرا:

Dariush نوشته: 5-برای شرکت در مسابقه و رای دادن، باید حداقل 50 پست داشته باشید.رای کسانی که زیر 50 پست داشته باشند در شمارش نهایی لحاظ نمیشود.

:e058:
Mehrbod نوشته: من در جایگاهِ منفورترین چهره‌یِ سال از شرکت خودداشته و تنها حق رای ام را نگه میدارم! :e108:
در هم میهن هم جزو جنجالی ترین کاربر سال شناخته شدید
کلا امسال سال شماست

+
باید مسابقه ی جالبی باشد من هم نظاره گر خواهم بود
Mehrbod نوشته: من در جایگاهِ منفورترین چهره‌یِ سال از شرکت خودداشته و تنها حق رای ام را نگه میدارم!
چه کسی به شما این جایگاه را داده؟ به نظرم من باید برنده‌ی آن بشوم. E11a
من مایل به شرکت کردن هستم، فقط یک دشواری دارم اینکه قادر به تعویض آواتارم نیستم . دیشب خیلی تلاش کردم ولی سودی نداشت [عکس: 5.gif]
کافر نوشته: من مایل به شرکت کردن هستم، فقط یک دشواری دارم اینکه قادر به تعویض آواتارم نیستم . دیشب خیلی تلاش کردم ولی سودی نداشت [عکس: 5.gif]

از اسپاگتی میخوام کمکت کنه تعویضش کنی. میفهمی که!؟E105
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10