دفترچه

نسخه‌ی کامل: طرح یک مناظره
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5
دوستان بیایید اولین مناظره این انجمن را طرح ریزی کنیم ، قوانین مناظره را میتوانید در تاپیک جدا در همین تالار ببینید ، برای شروع من چندین موضوع پیشنهاد می‌کنم ، افراد میتوانند برای ۲ طرف یک موضوع نام نویسی کنند ، موضوعات خود را نیز پیشنهاد میتوانید بکنید.

۱- ماجرای اسرائیل و فلسطین - کدام طرف بر حق است؟

۲-آیا خدا وجود دارد؟

۳-در دفاع از آمریکا - طرفداران و مخالفان آمریکا دلیل خود را می‌گویند!

۴-نوع حکومت آینده ایران؟

من خودم در ۳ موضوع اول در طرفداری از اسرائیل و آمریکا و بیخدایی حاضر به مناظره هستم. لطفا موضوعات پیشنهادی خود را بنویسید و اینکه در کدام موضوع و در کدام طرف حاضر به مناظره هستید!
شماره یک شماره یک...خیلی رو مخه من هر چی در این مورد میدونم مال دوران جاهلیتم هست!E105
هر چی شنیدم از مخالفای اسرائیل بوده میخوام بدونم موافقای اسرائیل چی میگن
موضوع دیگر موافقین و مخالفین کمونیسم میتوانند مناظره کنند ، من به عنوان یک سوسیال دمکرات مخالف کمونیسم حاضر هستم با طرفدارن کمونیسم مناظره کنم!
نقل قول:۱- ماجرای اسرائیل و فلسطین - کدام طرف بر حق است؟
الان این گزینه سوم نداره مشکل داره دیگه،چون باید بگیم کدوم یکی حتما حق داره:)
undead_knight نوشته: الان این گزینه سوم نداره مشکل داره دیگه،چون باید بگیم کدوم یکی حتما حق داره:)
مناظره معمولا ۲ طرف مخالف باشند بهتر هست ، اگه ۹۰% ۲ طرف با هم موافق باشند که حال نمیدهد!:e420:
David Hume نوشته: مناظره معمولا ۲ طرف مخالف باشند بهتر هست ، اگه ۹۰% ۲ طرف با هم موافق باشند که حال نمیدهد!:e420:
هان پس دویل ادوکیت میخوای:))
بابا یکی از بروبچ حزب اللهی رو باید بیاری اینور چون فکر نکنم دشمن سرسخت اسرائیل پیدا کنی؛منقد چرا:)
undead_knight نوشته: هان پس دویل ادوکیت میخوای:))
بابا یکی از بروبچ حزب اللهی رو باید بیاری اینور چون فکر نکنم دشمن سرسخت اسرائیل پیدا کنی؛منقد چرا:)
من خودم به موضوع آمریکا و آن یکی‌ دیگر در مورد کمونیسم بیشتر علاقه مند هستم برای مناظره ، با حزب‌اللهی هم نمی‌شود از طریق منطق مناظره کرد ، مناظره اسرائیل و فلسطین با چپی‌‌های اسلام زده راحت تر هست!
لطفا اگر میخواید مناظره کنید، کسانی بیارید که دوزار بارشون باشه، نه مثل حزب الله و محمد و ... فقط کپی پیست بلد باشن و طوطی وار و بچگانه پست بذارن. اگر خواستید با همچین افرادی مناظره کنید نیاز نیست دعوتشون کنید، بگید من نقششون رو بازی میکنم.
viviyan نوشته: لطفا اگر میخواید مناظره کنید، کسانی بیارید که دوزار بارشون باشه، نه مثل حزب الله و محمد و ... فقط کپی پیست بلد باشن و طوطی وار و بچگانه پست بذارن. اگر خواستید با همچین افرادی مناظره کنید نیاز نیست دعوتشون کنید، بگید من نقششون رو بازی میکنم.

ویوین جان اینهم از آن پارادوکس‌ها بود ها، اگر کسی چیزی بارش بود که حزب‌اللهی نمیشد!

من در همه زندگی تنها یک خردمندنما دیدم که دوستان شاید آشنایی داشته باشند بنام Iraj و بس.
Mehrbod نوشته: ویوین جان اینهم از آن پارادوکس‌ها بود ها، اگر کسی چیزی بارش بود که حزب‌اللهی نمیشد!

من در همه زندگی تنها یک خردمندنما دیدم که دوستان شاید آشنایی داشته باشند بنام Iraj و بس.

مسلمانانی هم هستند که طرفدار افکار شریعتی هستند. با فلسفه تا حدودی آشنا هستند و میشود متقاعد شوند.
ولی مسلمانان اینجا چیزی که بارشان نیست هیچ، در آخر نصیحت هم میکنن. E40e
صفحات: 1 2 3 4 5