دفترچه

نسخه‌ی کامل: تبادل و درخواست ِ دعوت‌نامه‌های ِ گوناگون
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
قطعا شما هم به سایت‌های ِ دعوتنامه‌ای برخورده‌اید، حقیقتا عذابی هستند! اینجا را زدم به عنوان ِ محلی برای تبادل و درخواست ِ این قبیل دعوتنامه‌ها.

برای ِ شروع: من 2 دعوتنامه‌ی ِ demonoid.me دارم، دوستان اگر کسی تورنت باز است و علاقه دارد در خدمتشان هستم. خودم هم ماه‌هاست که در به در، بدنبال ِ یک دعوتنامه‌ی ِ Bitme.org هستم، اگر کسی دارد دریغ نورزد!
Ouroboros نوشته: قطعا شما هم به سایت‌های ِ دعوتنامه‌ای برخورده‌اید، حقیقتا عذابی هستند! اینجا را زدم به عنوان ِ محلی برای تبادل و درخواست ِ این قبیل دعوتنامه‌ها.

برای ِ شروع: من 2 دعوتنامه‌ی ِ demonoid.me دارم، دوستان اگر کسی تورنت باز است و علاقه دارد در خدمتشان هستم. خودم هم ماه‌هاست که در به در، بدنبال ِ یک دعوتنامه‌ی ِ Bitme.org هستم، اگر کسی دارد دریغ نورزد!

امیر جان اگر میشود Demonid را برایم بفرستید که ما با ورنت خیلی حال میکنیم - راستی سایت Extratorrent.com هم برای تورنت سایت خیلی خوبی هستش ، به خاطر رهایی از دست اسپم و ... Email ام را برایتان پست خصوصی میکنم .
Ouroboros نوشته: من 2 دعوتنامه‌ی ِ demonoid.me دارم، دوستان اگر کسی تورنت باز است و علاقه دارد در خدمتشان هستم. خودم هم ماه‌هاست که در به در، بدنبال ِ یک دعوتنامه‌ی ِ Bitme.org هستم، اگر کسی دارد دریغ نورزد!

تفاوت این سایت تورنت چی‌ هست؟ من که هرچی‌ بخوام از thepiratebay.com دانلود می‌کنم
shinbet نوشته: تفاوت این سایت تورنت چی‌ هست؟ من که هرچی‌ بخوام از thepiratebay.com دانلود می‌کنم

کاربر های بیشتری داره ، در نتیجه توی جستجوی تورنت خیلی سریع تر و بهتر عمل میکنه . مثل اینکه میشه با پرداخت هزینه ی اضافی تورنت هایی که سیدر کمتری دارند رو هم با سرعت بالا و از روی سرور خودش دانلود کرد 39
پس اگر اینجوریه منم میخوام 4
این تورنت نعمیته برای ما که تو ایرانیم.
Ouroboros نوشته: برای ِ شروع: من 2 دعوتنامه‌ی

اگر سایت دانلوده پس یکی رو هم برای من بفرست دعوتنامه ی بدرد بخور هم که فعلا ندارم 1ایمیل رو هم پی ام میکنم.
برای ِ دوستان Russell و sonixax و sonic دعوتنامه فرستاده شد(یکی دیگر هم ساختم!). فقط یک چیز مد ِ نظر ِ دوستان باشد(البته نیازی به گفتن نیست، وانگهی ضرر هم ندارد): اگر شما به هر نحوی قوانین ِ دیمونوید را بشکنید(آپلود ِ ویروس یا پورن، نظرات توهین آمیز یا نژادپرستانه و یا حتی بحث کردن در بخش نظرات!)هر دوی ِ ما را برای ِ همیشه بن خواهند کرد. حتی در بعضی موارد ممکن است «شما» برای ِ کسی دعوتنامه بفرستید، که گند ِ خیلی بزرگی بار بیاورد(مثل آپلود کردن ِ پورن یا ویروس)در آن صورت نه فقط او و شما را بن می‌کنند، به احتمال ِ زیاد ممکن است سراغ منهم بیایند! پس در دادن ِ دعوتنامه مراقب باشید. 53

shinbet نوشته: تفاوت این سایت تورنت چی‌ هست؟ من که هرچی‌ بخوام از thepiratebay.com دانلود می‌کنم

دیمونوید بزرگترین ترکر (نیمه)خصوصی ِ روی نت است(تنها ترکر خصوصی در 15 سایت برتر تورنت است)، درصد ِ سید بسیار خوبی دارد، با کاربرانی که ریت پائینی دارند برخورد نمی‌کند، یک بخش درخواستهای ِ نسبتا قوی دارد و بهترین جا برای پیدا کردن ِ چیزهای نایاب است. درصد ِ فایلهای ِ آلوده به ویروس، خراب، بدون سریال یا کرک نشده، تبلیغاتی و غیره بسیار بسیار کم است چراکه علاوه بر حذف ِ تورنت، کاربر ِ ارسال کننده را هم به همراه دعوت کننده‌اش یکجا اخراج می‌کنند. خیلی از فایلهای بدرد بخور ِ روی همان ترکرهای عمومی را هم اگر دقت کرده باشید از دیمونوید دانلود شده‌اند.

یک ایرادی که دارد سرعت ِ نسبتا پائین ِ آمدن ِ چیزهای جدید روی ِ آنست نسبت به دیگر ترکرهای خصوصی(یکی دو روز تاخیر نسبت به خصوصی های ِ تاپ، و یکی دو روز زودتر نسبت به عمومی‌ها).
دیمونوید همین الان ثبت ِ نام را باز کرد
عجب تایمینگ ِ جالبی!71
اگر ثبت نام نکرده‌اید بلافاصله بشتابید که حداکثر یک/دو روز اینطور خواهد بود.
http://www.demonoid.me/register.php

(دوستان ِ ساکن آلمان_سونیاکس و سونیک_باید از فیلترشکن استفاده بکنند، دیمونوید گویا در آلمان فیلتر است).
یکسری سایتها هستند که نه فقط دعوتنامه‌های ِ شدیدا محدود دارند، بلکه حتی اجازه‌ی ِ منتشر کردن ِ آدرس اینترنتی خود را هم به کسی نمی‌دهند! به اینها اصطلاحا می‌گویند جوامع ِ مخفی ِ تورنت. معروف‌ترین ِ آنها که عضو شدن در آن تقریبا غیرممکن است، FTN است که فقط برای پیدا کردن ِ آدرسش چند ساعتی جستجو لازم است. کلا 6000 عضو گنجایش آنست که 90% آن پر شده، برای گرفتن ِ توانایی ارسال ِ دعوتنامه باید بالای 200 گیگ آپلود ِ متریال داشته باشید(اصلا کاری به Ratio ندارند)و در آنصورت هم حتی ممکن است با درخواست شما مخالفت بشود یا فقط برای پافشاری اخراجتان بکنند! اگر دعوتنامه‌ را بفروشید، یا در جایی تبلیغ ِ دادن و فروش ِ آنرا بکنید، آدرس سایت را ذکر بکنید، یا اسم ِ کامل آن را بیاورید بلافاصله و برای همیشه اخراج خواهید شد. معروف است که سرعت ِ خارق‌العاده‌ای دارد که در تورنت بی نظیر است. سایت در بسیاری کشورها فیلتر است و دعوتنامه‌ی ِ آن گاهی با قیمتهای بالای 300-400 دلار معامله می‌شود..

آدرس ِ آن : feedthe.net
Ouroboros نوشته: دیمونوید همین الان ثبت ِ نام را باز کرد
عجب تایمینگ ِ جالبی!71
اگر ثبت نام نکرده‌اید بلافاصله بشتابید که حداکثر یک/دو روز اینطور خواهد بود.
http://www.demonoid.me/register.php

(دوستان ِ ساکن آلمان_سونیاکس و سونیک_باید از فیلترشکن استفاده بکنند، دیمونوید گویا در آلمان فیلتر است).

من هم برام جالب بود که دیشب که ثبت نام کردم دعوتنامه ازم نخواست،طوری که شک کردم رفتم یه آیدی هم با استفاده از دعوتنامه ساختم. 21
صفحات: 1 2 3