دفترچه

نسخه‌ی کامل: گفتگو دات کام
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
گفتگو دات کام دورانی از زندگی مرا در خویش ثبت کرد و من نیز تا حافظه ای باشد آنرا محفوظ میدارم. اما حرفهائی هست ک گفتنشان بخشی از مرا تشکیل میدهد. من یعنی گفتن همین سخنان. سخنانی ک در اینجا خواهم گفت. طی دوران تنهائی (پس از مصیبتی ک بر من وارد آمد) مدتها مجنون وار هیچ نبودم. اما بفاصله ی اندکی پس از بازگشت خانواده ام توانستم بخود آیم و ب مسائل فکر کنم. و یکی از این فکرها گفتگو دات کام بود. راستش حتی یکماه بعد از آغاز بکار مجددم در اینترنت هنوز گفتگو را همان میدانستم ک خودش مدعی بود. اما آرام آرام و پس از محاسبات بسیار مطمئن شدم ک گفتگو دات کام فقط میتوانست مخلوق رژیم باشد. تپقی ک مصاحب تلفنی اسراییلی من پس از بمیان آمدن نام گفتگو دات کام زد خیلی مرا بفکر واداشت. او ناخواسته از اطلاعاتش در مورد این سایت پرده برداشت و آن حالت را جز ب این نمیشد تعبیر کرد ک این سایت متعلق ب رژیم است. اصلا یادم نیست آن نام را چطور و چرا در آن گفتگو ی تلفنی بر زبان آوردم ، و دقیقا نمیدانم چرا همان موقع چیزی از آن نفهمیدم و یکسال بعدش ب آن برخورد فکر کردم و از آن نتیجه گیری کردم. شاید آن موقع اصلا در وادی دیگری بودم و غرق در ساده دلیهائی ک هنوز و تا همیشه با منست و بدان مفتخرم. ب هرشکل این ماجرا کمترین تأثیری در این نتیجه گیری من نداشت ک جز مزدک بیشتر اعضای آن سایت درخدمت رژیم بودند. چند روز بعد از آنکه ب این موضوع معتقد شدم قضیه را با سپهر آنتی رلیجن در هم میهن درمیان گذاشتم اما تو مودش نبودم ک بگویم خودت را هم از آن قماش میدانم. وقت کل کل با او نبود. حالا هم وقت کل کل ندارم. فقط میخواهم آنچه را ک در ذهنم است بگویم و دلیل خارج از من ش هم اینست ک ب هر حال اینهم موضوعی است ک در کل قابل طرح و گفتگوست و چ بسا اگر اشتباهی از آرش بیخدا و.... موجب چنین اندیشه ای در من شده آشکار شود و شاید اصلاحش کنند. مشخصا نظر جناب مزدک را در این خصوص میخواهم و همینطور هرکسی از آن جمع باقیمانده است، زیرا میدانم آرش بیخدا و یکی دیگر ک نامش یادم نمانده آنقدر متفرعن هستند ک حتی در این تاپیک هم سکوت میکنند. E056
متوجه دلیل شما نشدم جناب دارامروئی ؟! به چه دلیل به چنین نتیجه ای رسیدید ؟ این به قول شما مصاحب اسراییلی چه حرفی زد که شما مطمئن شدید ؟ اصلا چه ارتباطی بین اسراییل و گفتگو دات کام وجود داشت ؟
r.daramroei نوشته: گفتگو دات کام دورانی از زندگی مرا در خویش ثبت کرد و من نیز تا حافظه ای باشد آنرا محفوظ میدارم. اما حرفهائی هست ک گفتنشان بخشی از مرا تشکیل میدهد. من یعنی گفتن همین سخنان. سخنانی ک در اینجا خواهم گفت. طی دوران تنهائی (پس از مصیبتی ک بر من وارد آمد) مدتها مجنون وار هیچ نبودم. اما بفاصله ی اندکی پس از بازگشت خانواده ام توانستم بخود آیم و ب مسائل فکر کنم. و یکی از این فکرها گفتگو دات کام بود. راستش حتی یکماه بعد از آغاز بکار مجددم در اینترنت هنوز گفتگو را همان میدانستم ک خودش مدعی بود. اما آرام آرام و پس از محاسبات بسیار مطمئن شدم ک گفتگو دات کام فقط میتوانست مخلوق رژیم باشد. تپقی ک مصاحب تلفنی اسراییلی من پس از بمیان آمدن نام گفتگو دات کام زد خیلی مرا بفکر واداشت. او ناخواسته از اطلاعاتش در مورد این سایت پرده برداشت و آن حالت را جز ب این نمیشد تعبیر کرد ک این سایت متعلق ب رژیم است. اصلا یادم نیست آن نام را چطور و چرا در آن گفتگو ی تلفنی بر زبان آوردم ، و دقیقا نمیدانم چرا همان موقع چیزی از آن نفهمیدم و یکسال بعدش ب آن برخورد فکر کردم و از آن نتیجه گیری کردم. شاید آن موقع اصلا در وادی دیگری بودم و غرق در ساده دلیهائی ک هنوز و تا همیشه با منست و بدان مفتخرم. ب هرشکل این ماجرا کمترین تأثیری در این نتیجه گیری من نداشت ک جز مزدک بیشتر اعضای آن سایت درخدمت رژیم بودند. چند روز بعد از آنکه ب این موضوع معتقد شدم قضیه را با سپهر آنتی رلیجن در هم میهن درمیان گذاشتم اما تو مودش نبودم ک بگویم خودت را هم از آن قماش میدانم. وقت کل کل با او نبود. حالا هم وقت کل کل ندارم. فقط میخواهم آنچه را ک در ذهنم است بگویم و دلیل خارج از من ش هم اینست ک ب هر حال اینهم موضوعی است ک در کل قابل طرح و گفتگوست و چ بسا اگر اشتباهی از آرش بیخدا و.... موجب چنین اندیشه ای در من شده آشکار شود و شاید اصلاحش کنند. مشخصا نظر جناب مزدک را در این خصوص میخواهم و همینطور هرکسی از آن جمع باقیمانده است، زیرا میدانم آرش بیخدا و یکی دیگر ک نامش یادم نمانده آنقدر متفرعن هستند ک حتی در این تاپیک هم سکوت میکنند.

خوب خود من ، راسل ، آنارشی ، کسرا ، کوروش بیخدا به طور مثال از گفتگو دات کام هستیم . دوستان دیگر هم از گفتگو اینجا هستند که کمتر زمان سر زدن دارند مثل Pentageramon و Satan و حتا مدافع اسلام همیشه در صحنه جناب k.k.k.k !!!

من فکر نمیکنم که گفتگو تالار رژیمی باشد . چرا که پس از آنکه برایش مشکلات مالی پیش آمد بسته شد و بعد از بازگشایی اش هم به محض اینکه فهمید از جانبش چند تن از کاربرانش به خطر افتاده اند برای همیشه تعطیل شد رفت پی کارش .

در صورتی که سایتهای رژیمی راستین مانند عَندیشه ها با اینکه خیلی وقت است خُشک شدند و دیگر مگس هم رویشان پرواز نمیکند و فقط بوی گندش باقی مانده هنوز پابرجا هستند و جالبتر اینکه به عنوان سایت خطرناک هم از سوی گوگل و فایرفاکس شناخته شده .

آرش بیخدا هم لازم باشد در وبلاگش یا جایی که لازم بداند پاسخ مناسب میدهد ، برای مثال اگر به وبلاگش سر بزنید میبینید که در مورد همینجا هم با مخاطبینش صحبت کرده و نظر داده و ...
نمیدونم من نظری در موردش نمیدم چون برای من به اندازه کافی شناخته شده نیست و به جز یکی دو بحث و کل کل در گفتگو تاریخچه ای باهاش ندارم .
اسپاگتی از بنیادگذارش اش ولی نگذرد, من چند ماهی سرگردان بودم تا یکجوری هموند شوم, تا اینکه به کل بسته شد! (:
Mehrbod نوشته: اسپاگتی از بنیادگذارش اش ولی نگذرد, من چند ماهی سرگردان بودم تا یکجوری هموند شوم, تا اینکه به کل بسته شد! (:

:))))))
آره همیشه یکی دو ماهی طول میکشید تا نام کاربری را تائید کنند .
sonixax نوشته: :))))))
آره همیشه یکی دو ماهی طول میکشید تا نام کاربری را تائید کنند .

البته برای من این جوری نبود چون فکر کنم جز اولین نفراتی بودم که عضوش شدم E415E00e !!
Anarchy نوشته: البته برای من این جوری نبود چون فکر کنم جز اولین نفراتی بودم که عضوش شدم !!

این آخری ها این طوری بود ! سر من همش 5 روز طول کشید تا تائید کنند .
مدیر مسئول هم که بودیم آنجا :دی
sonixax نوشته: این آخری ها این طوری بود ! سر من همش 5 روز طول کشید تا تائید کنند .
مدیر مسئول هم که بودیم آنجا :دی

آره ... شما دو سال بعد از من عضو شدی :e405: !! البته با سرعتی که تو پست میدادی ، اگر گفتگو چند ماه دیگه مونده بود ، تعداد پست هات از آرش هم بیشتر میشد...

یادش به خیر ، طفلی بودیم در جمع اساتید E403 !!
Anarchy نوشته: آره ... شما دو سال بعد از من عضو شدی !

خوب شما دیگه خیلی قدیمی بودی :دی
من از 17.4.2009 اونجا بودم ، کلن نزدیک 1 سال و دو سه ماه بودم تا اینکه جمع شد . چند ماه بعدش هم اینجا آغاز به کار کرد E032 که از اولش این یکی رو بودم E14c
sonixax نوشته: خوب شما دیگه خیلی قدیمی بودی :دی
من از 17.4.2009 اونجا بودم ، کلن نزدیک 1 سال و دو سه ماه بودم تا اینکه جمع شد . چند ماه بعدش هم اینجا آغاز به کار کرد E032 که از اولش این یکی رو بودم E14c

تو از 2008 عضو بودی فکر کنم !! آخه من از 2006 عضو شدم تو گفتگو دات کام...

خب در مورد اینجا هم ما چند روزی در خوف و رجا بودیم که تقلبی هست یا اصل... برای همین دیر تر عضو شدیم E404!!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10