دفترچه

نسخه‌ی کامل: صفحه اول و بخش خصوصی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7
سلام به همه 53

من دو تا نظر دارم :

1. راه اندازی صفحه اول برای سایت. منظور اینه که ادرس انجمن بشه http://daftarche.com/forum یا http://forum.daftarche.com و در صفحه اول خبر های جدید در مورد انجمن قرار داده باشه تا سایت جنبه رسمی تری به خودش بگیره و تو همون صفحه اول یه لینک می دیم به انجمن ، می تونیم تو صفحه اول چیزای زیاد و جالبی مثل اخبار ، گالری و ... داشته باشیم

2. راه اندازی بخش خصوصی. این بخش مخصوص اعضای فعال سایت باشه و در اون بخش چیز های کمیاب و حتی بحث های جالب که امکانش در بخش عمومی نیست داشته باشیم ، اینجوری رغبت کاربران برای فعالیت بیشتر میشه

لطفا همه کاربران نظرشون رو اعلام کنند تا دفترچه ای بهتر از قبل داشته باشیم

به امید دفترچه ای پایدار و همیشگی 1153
کسی نمی خواد نظر بده؟
من موافق نیستم !
اینجا فقط انجمنه ایران پراود که نیست صفحه اول داشته باشه و ...
در مورد بخش خصوصی هم باز موافق نیستم این مسائل باعث میشه سطح کیفی و علمی یک انجمنی مثل اینجا بیاد پایین و خیلی از مطالبی که باید توسط افراد خوانده بشه ، خوانده نمیشه و این به نفع کسانی مثل من و کورش و سایر دوستان که هدفشون فقط بحث کردن نیست ، نیست .

اگر اینجا یک سایتی بود مثل بازی سنتر اون موقع حرف شما درست بود .
ببینید صفحه اول برای گذاشتن موزیک که نیست !!! ایران پرود که نمی خوایم درست کنیم
هر سایتی از نظر من باید جنبه رسمی داشته باشه ، فقط یه انجمن داشتن خیلی ساده است ، بهتره جنبه رسمی تری داشته باشه
شما فکر کن صفحه اول بشه صفحه اطلاع رسانی یا خبرنامه یا ...

بخش خصوصی هم همونطور که عرض کردم و از اسمش پیداست محل قرار گیری چیز های خصوصی هست
همه ماها با کامپیوتر و اینترنت و ف-ل-ت-ر-ی-ن-گ سرور کار دارم مثلا حالا بیایم بخش خصوصی وی-پی-ان قرار بدیم دلیل بر این نمیشه تو بخش عمومی هم باشه و ...
یا بیایم در بخش خصوصی شورا بزنیم برای انجمن و سایتی بهتر که مدیران شور و مشورت کنن
در کل خیلی چیز ها رو نمیشه عمومی بیان کرد

بقیه هم نظرشون رو بیان کنن لطفا
عوض کردن سایت از یک فاروم به چیزی بیشتر را موافق نیستم.

داشتن انجمن‌های نهانی و خصوصی را موافقم.
داشتن چنین انجمن‌هایی همواره انگیزه‌ای برای دیگران است که خود را هموند کنند.
همین فرم خیلی خوبه و تغییر دیگه ای رو موافق نیستم.
کورش جان من که هر حرفی زدم دلیلش هم بیان کردم
بهتره شما هم حرفتون با دلیل باشه
یه چنین فرومی (اینجا ازادی بیان داریم) باید خیلی گسترده باشه
من خیلی برنامه ها دارم باهاش که با ادمین عزیز در حال گفتگو هستیم
هر فرومی باشه نیاز به یه سری مشوق و ایجاد رغبت و رقابت بین کاربران هم داره که دلایلش هم ذکر کردم
کسایی هم که دوست ندارن دلیلی نداره بخش خصوصی فعالیت کنن

مدیران اصلی لطفا نظرشون رو اعلام کنن
به نظرم یک سری مشوق برای جذب کاربر می‌شه ایجاد کرد ، مثل یک صفحه اصلی‌ ، شامل یک چیزی مثل کتابخانه داشته باشیم ، یا اخبار روز یا فروم مخفی‌ که یک سری کاربر که از سابقه بیشتری برخوردار بودند بتوانند آنجا بیایند ، اینگونه کاربر زیادی جذب می‌کنیم
ممنون shibnet جان که موافقید با این کار
Kamran نوشته: کورش جان من که هر حرفی زدم دلیلش هم بیان کردم
بهتره شما هم حرفتون با دلیل باشه

من دلیلی ندارم بجز اونچه که sonixax گفتند. اینجا یک فاروم گفتگو هست نه اونچه که شما میگید. البته نظر نهایی با کسانی هست که هزینه اینجا رو تامین میکنند ولی من فکر میکنم کسی که مایل به بحث باشه خودش جذب میشه مثل همه کسانی که الان اینجا عضو هستند.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7