رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تک تیراندازان ارتش آمریکا – شاخه ای از تفنگداران نیروی دریایی ا...
#1

[عکس: 6.jpg]


بسیاری از شما فیلم های بسیار زیادی در مورد تک تیرانداران و نبرد آنها دیده اید. در دنیای واقعی، تک تیراندازان تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده از بهترین تیراندازان جهان میباشند. این تک تیراندازان بسیار ماهر و آموزش دیده هستند و در حالیکه خود را کاملا پنهان می کنند توانایی شلیک بسیار دقیق به هدف خود در مسافت طولانی را دارند.

حتی راهیابی به کلاس های ابتدایی آموزش تک تیراندازی ارتش آمریکا هم بسیار دشوار بوده و یک تفنگدار اول باید به درجه سرجوخگی پیاده نظام رسیده و پس از بررسی های دقیق شاید به وی اجازه ورود به این آموزشگاه داده شود.

آموزش های اولیه: شرایط الزامی اولیه در هر گردانی متفاوت است اما پیاده نظامی که برای این امر انتخاب میشود پس از اینکه دو هفته آموزشهای اجباری اولیه را با موفقیت سپری کرد در سطح گردانی تعلیم دیده و خدمت میکند. پس از مدتها خدمت در جوخه تیراندازی شاید این تک تیرانداز برای اعزام به گذارندن دوره مقدماتی تک تیراندازان متحصص فرستاده شود که در صورت موفقیت رسماً بعنوان تک تیرانداز ویژه ارتش آمریکا (scout-sniper MOS) شناخته خواهد شد. بعد از این مرحله برخی از این تک تیراندازان ویژه به دوره های غواصی و چتربازی فرستاده میشوند تا برای سخت ترین عملیات ها در هر زمان و شرایطی آماده باشند.

تک تیراندازان بطور مستقیم برای فرمانده گردان خدمت میکنند و وظایفی همچون ارائه پشتیبانی به واحدهای مانوری داشته و یا ممکن است به طور جداگانه عمل کنند.

تخصص ویژه در تک تیراندازی پنهان شامل:
هدف یابی: مسئول تشخیص، زیر نظر داشتن و تایید اهداف تک تیرانداز، محاسبه مسافت و موقعیت باد در ارتباط با هدف، عملیات شناسایی، کنترل و نظارت بر عملیات
تیر اندازی پنهان: شلیک به هدف در مسافت دور، شناسایی و نظارت بر عملیات

داستان ها و گزارشات بسیاری در مورد تک تیراندازان ارتش آمریکا وجود دارد. در حالی تعداد تک تیراندازان ارتش آمریکا اندک و تنها چند صد نفر میباشد، اما این تک تیراندازان ویژه از قویترین، خطرناک ترین و کشنده ترین نیروهای نظامی جهان هستند.

با سپاس
تیم دیجیتال فارسی
فرماندهی مرکزی ایالات متحده
پاسخ


پیام‌های این موضوع
تک تیراندازان ارتش آمریکا – شاخه ای از تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده - توسط U.S.CENTCOM - 09-11-2014, 07:21 PM
تک تیراندازان ارتش آمریکا – شاخه ای از تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده - توسط Theodor Herzl - 09-12-2014, 05:28 AM
تک تیراندازان ارتش آمریکا – شاخه ای از تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده - توسط Agnostic - 09-12-2014, 02:38 PM

موضوعات مشابه ...
موضوع / نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان