نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقاد از قانونهای انجمن

Alice نوشته: مدیران به من گفتند که بازداشت و بیرون کردن من از سوی مدیر اسرائیلی (به خاطر فقط یک پستی که در تالار به ایشان دادم) نادرست بوده و آن را بازپس گرفتند!
من از مدیرانی که این رای را دادند می‌خواهم رسیدگی کنند، چرا کسی که لایق مدیریت نیست کاربران را بازداشت می‌کند؟؟؟ مگر شخصیت هرکس مثل ایشان فرومایه است؟؟؟
آلیس گرامی این اشاره شما به اسرائیلی بودن ایشون زیاد صورت خوشی نداره، انگار که دارید یک صفت زشت و نکوهیده رو نسبت میدید.

ولی موضوع اخراج شما یک موضوعی هست که کل تارنما و انجمن رو تحت تاثیر قرار میده. بنابر این با نظر جمعی مدیران و خصوصن شخص ادمین این تصمیم عوض شد. مدیریت تالارها هم با نظر ادمین تعیین میشه ولی سعی میشه که آدمهای با صلاحیت انتخاب بشند. در مورد موضوع شما و کسرا هم ادمین صحبت هایی با ایشون داشته و موضوع خاتمه پیدا کرده و روش جدیدی در مدیریت تارنما اعمال خواهد شد.

بنابر این از شما و کسرا خواهش میکنم موضوع رو کش ندهید.

[COLOR="royalblue"]
چو بخت عرب بر عجم چیره گشت --- هـمـه روز ایـرانیـان تـیـره گـشـت
جهـان را دگـرگونه شـد رسم و راه --- تـو گـویـی نتـابـد دگـر مـهر و مـاه
ز مـی نشئه و نغمه از چـنگ رفـت --- ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت
ادب خــوار شــد، هـنـر شـد وبــال --- بـه بستـنـد انـدیشـه را پـر و بــال
«توصیف فردوسی بزرگ از تازش اسلام به ایران»
[/COLOR]
خردگرایی و ایمان ستیزی
پاسخ

kourosh_bikhoda نوشته: بنابر این از شما و کسرا خواهش میکنم موضوع رو کش ندهید.

کوروش گرامی، برای اینکه این مبحث در تالار ادامه نگیرد من به ایشان پیام دادم، و خواستم
که مسئله را نهانی حل کنیم و ایشان انگیزه‌ی اخراج من را بگویند تا خودم بدانم! ایشان اما
درخواست کردند که موضوع را عمومی کنیم، من هم چنین کردم.
اگر تصمیم بازداشت من اشتباه بوده، ایشان نباید به جای قلچماق‌بازی از من پوزش بخواهند یا
دستکم مرا تهییج به ادامه‌ی خصومت نکنند؟

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
Batman: Neither am I
پاسخ

Alice نوشته: کوروش گرامی، برای اینکه این مبحث در تالار ادامه نگیرد من به ایشان پیام دادم، و خواستم
که مسئله را نهانی حل کنیم و ایشان انگیزه‌ی اخراج من را بگویند تا خودم بدانم!
شما یک شخصیت پلیدی داری که در هر جستاری که اصلا موضوع چیز دیگری است میایی‌ و حرف‌های نا مربوط میزنی‌ ، هر کاری مدیران انجمن انجام میدهند را یک گیری به آن‌ میدهی‌ و در اخراج کاربران دیگری که اصلا نمی‌دونی قضیه چیست به قصد شانتاژ کردن شروع میکنی‌ به حمله به انجمن و دفاع از هرکه که اخراج شده بدون اینکه بدونی دلیل چیست! به کسی‌ که سنّ پدر بزرگ شما را دارد عین دریده‌ها هی‌ میگویی کودن ، حالا ۵-۶ تا مدیر دیگر به هر دلیلی‌ شما را برگرداندند من دیگر کاری نمیتوانم بکنم ولی‌ از الان می‌گویم ببینید این موجود پلید کی‌ مثل فلانی که برگرداندید پاچه خودتان را خواهد گرفت!

این آخرین پست من در مورد این کاربر است و دیگر سخنی نمی‌گویم!

"A Land without a People for a People without a Land"

پاسخ

Theodor Herzl نوشته: شما یک شخصیت پلیدی داری که در هر جستاری که اصلا موضوع چیز دیگری است میایی‌ و حرف‌های نا مربوط میزنی‌ ، هر کاری مدیران انجمن انجام میدهند را یک گیری به آن‌ میدهی‌ و در اخراج کاربران دیگری که اصلا نمی‌دونی قضیه چیست به قصد شانتاژ کردن شروع میکنی‌ به حمله به انجمن و دفاع از هرکه که اخراج شده بدون اینکه بدونی دلیل چیست! به کسی‌ که سنّ پدر بزرگ شما را دارد عین دریده‌ها هی‌ میگویی کودن ، حالا ۵-۶ تا مدیر دیگر به هر دلیلی‌ شما را برگرداندند من دیگر کاری نمیتوانم بکنم ولی‌ از الان می‌گویم ببینید این موجود پلید کی‌ مثل فلانی که برگرداندید پاچه خودتان را خواهد گرفت!

من واسه شما متاسفم که همینطوری به کسی انگ می‌زنید و قضاوت می‌کنید!
من یادم نمیاد هرگز به مزدک که سن پدر پدربزرگم رو داره «کودن» گفته باشم، اگه راست می‌گید بهم نشون بدید جایی که به مزدک «کودن» گفته باشم؟
برعکس، تنها لفظی که بکار بردم همون "بیجاست" بوده که فکر نمی‌کنم توهینی باشه. پس شما داری الکی به من انگ می‌زنی تا من رو پلید و کثیف جلوه بدی!
شما من رو با "فلانی" مقایسه می‌کنید که کسی ندونه فکر می‌کنه من توی تالار فحش چاله‌میدونی دادم! متاسفم برای شما... همین.
منم دیگه حرفی با شما ندارم و به احترام مدیران دیگه این بحث رو مختوم اعلام می‌کنم.

Catwoman: from here, Bane's men patrol the tunnels. And they're not your average brawlers
پاسخ

Alice نوشته: مدیران به من گفتند که بازداشت و بیرون کردن من از سوی مدیر اسرائیلی (به خاطر فقط یک پستی که در تالار به ایشان دادم) نادرست بوده و آن را بازپس گرفتند!
من از مدیرانی که این رای را دادند می‌خواهم رسیدگی کنند، چرا کسی که لایق مدیریت نیست کاربران را بازداشت می‌کند؟؟؟ مگر شخصیت هرکس مثل ایشان فرومایه است؟؟؟

میشه ازتون بپرسم کدام مدیر چنین حرفی زده که کسرا شما رو اخراج کرده ؟
تصمیم اولیه اخراج شما جمعی بود که خودمان متوجه شدیم سختگیری بیجا و زیاده روی بوده و از آن صرف نظر کردیم از این بابت هم از شما پوزش میطلبیم.
دیگر دعوا و گیس و گیس کشی ندارد که!!!!

خدای ار به حکمت ببندد دری - به کرمک زند قفل محکم تری  
پاسخ

sonixax نوشته: میشه ازتون بپرسم کدام مدیر چنین حرفی زده که کسرا شما رو اخراج کرده ؟

شما چرا پوزش بخوای دوست عزیز؟! کسی که قلچماق‌بازی درمیاره باید معذرت‌خواهی کنه.
من توی تالار "ماهیت دزد بودن کاپیتالیسم" در جواب ایشون گفتم که «سرور شما مزدک هم فلان می‌کند.»
ایشون در همون لحظه با شنیدن کلمه‌ی «سرور» عصبانی شده و بدلیل «یک پست اسپم در بحث جدی» من رو بازداشت می‌کنه! همین.

پاسخ

sonixax نوشته: تصمیم اولیه اخراج شما جمعی بود که خودمان متوجه شدیم سختگیری بیجا و زیاده روی بوده و از آن صرف نظر کردیم از این بابت هم از شما پوزش میطلبیم.
دیگر دعوا و گیس و گیس کشی ندارد که!!!!

یعنی کودن خواندن دیگران و "زر نزن" ناسزا نیستند و ما هم میتوانیم به کار ببریم؟ 39

.Unexpected places give you unexpected returns
پاسخ

Mehrbod نوشته: یعنی کودن خواندن دیگران و "زر نزن" ناسزا نیستند و ما هم میتوانیم به کار ببریم؟

قطعن هستند ولی به این نتیجه رسیدیم که 7 روز زیاده روی بوده و بنا بر طبق قوانینی که خودمان خیر سرمان وضع کردیم میبایستی ابتدا اخطار (کارت) ، سپس 3 روز اخراج و در صورت تکرار یک ماه و الا آخر .

پاسخ

Alice نوشته: شما چرا پوزش بخوای دوست عزیز؟! کسی که قلچماق‌بازی درمیاره باید معذرت‌خواهی کنه.
من توی تالار "ماهیت دزد بودن کاپیتالیسم" در جواب ایشون گفتم که «سرور شما مزدک هم فلان می‌کند.»
ایشون در همون لحظه با شنیدن کلمه‌ی «سرور» عصبانی شده و بدلیل «یک پست اسپم در بحث جدی» من رو بازداشت می‌کنه! همین.

پوزش به خاطر اخراج نیست، به خاطر 4 روز اضافه خدمت است E415
بازداشت شما هم توسط شخص خاصی نبوده . تصمیم جمعی بوده که معلوم شد اشتباه و زیاده روی بوده.

پاسخ

Mehrbod نوشته: یعنی کودن خواندن دیگران و "زر نزن" ناسزا نیستند و ما هم میتوانیم به کار ببریم؟

کاری که شما کردید از اینها زشت‌تر بود، چون می‌دانستید که من را برآشفته و دلخور می‌کند. (پیام زداییده را عکس بگیرید و بالا بیاورید)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 14 مهمان