نامنویسی انجمن درست شده و اکنون دوباره کار میکند! 🥳 کاربرانی که پیشتر نامنویسی کرده بودند نیز دسترسی‌اشان باز شده است 🌺

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[عکس: 347.jpg]

.Unexpected places give you unexpected returns
پاسخ

[عکس: 348.jpg]

پاسخ

iranbanoo نوشته: واقعا؟!
خوب اگرمنظورتون نوع و سک و سیاق نقاشی هست که من هیچ گونه نظری ندارم.
اما فکر میکنم کل تصاویر این تاپیک جذاب اند و متعجب شدم که چرا هنرمندان شرقی زیاد از این سبک تصاویر پیروی نمیکنند(البته تا آنجایی که من میدانم)
اینها که نقاشی نیستند.بیشترشان عکس هستند.آنهاییکه نقاشی هستند ، بدک نیستند ، چرا که حداقل هنرمند مربوطه قدری از خلاقیت و حس هنری خود بهره گرفته و آثارش را تا اندازه ای منحصربه فرد کرده.اما این عکس‌ها واقعا چه جنبه‌ی هنری‌ای دارند؟ بدن خودِ سوژه شاید جذاب باشد، اما صاحبِ اثر چه کرده که کارش را هنری کند؟هیچ. اینجا ما صرفا با بدن‌های لخت زنان روبرو هستیم که تنها مزیت‌اشان نسبت به عکس‌های پورن در این است که قدری لطیف‌تر و طبیعی‌تر هستند.اثری از خلاقیت یا یگانگی میبینید؟خیر. از این عکس‌ها را خودِ من یا شما یا بیشینه مردمان با چند روز تمرین و تکرار میتوانند تولید کنند.

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Mehrbod نوشته: من از شما میخواهم نخست «هنر» را برای ما که اینجا پیشتر کوشیدیم و نتوانستیم تعریف کنید: شناخت «هنر»

آنگاه میتوانیم دریابیم که فرتورهای این جُستار هنری هستند یا نه!
به نظر نمیرسد برای چنین چیزی نیاز باشد مقوله هنر را شخم بزنیم مهربد گرامی.
من قیاسی میکنم که شاید به واسطه آن متوجه نگاه من بشوید و آن اینکه فرض کنید شخصی از جواهرات زیبا عکس های پر زرق و برق و محرک(احتمالا برای بانوان) بگیرد . آیا این به خودیِ خود باعث میشود آن عکسها «هنری» تلقی شود؟

کسشر هم تعاونی؟!
پاسخ

Dariush نوشته: به نظر نمیرسد برای چنین چیزی نیاز باشد مقوله هنر را شخم بزنیم مهربد گرامی.
من قیاسی میکنم که شاید به واسطه آن متوجه نگاه من بشوید و آن اینکه فرض کنید شخصی از جواهرات زیبا عکس های پر زرق و برق و محرک(احتمالا برای بانوان) بگیرد . آیا این به خودیِ خود باعث میشود آن عکسها «هنری» تلقی شود؟

تا زمانیکه سنجه‌ای برایِ شناختِ هنر نداشته باشیم, میتواند یا نمیتواند هنر به شمار برود!

هنر برای نمونه خوبه نوآورانه باشد, ولی نوآوری که سامه‌یِ بایا (شرط لازم) برای هنری دانستن نیست.

پس آری, فرتورنگاری از گوهرهای زیبا میتواند هنر باشد, فراموش نشود خود گوهرها هم میتوانند هنرانه تراشیده و درست شده‌اند!

[عکس: 4.jpeg]

شیدْکوه (کوهِ نور)

تا آنجاییکه من میدانم ریشه‌یِ واژه‌یِ هنر هم این بوده:
هنر = هو+نرین

نرین هم در ایران باستان واژه‌یِ generic برای زن و مرد بوده, پیشوند «هو» هم همان خوب میشود, پس میتوانیم بیانگاریم که به هر چیزی
که کار را زیباتر/خوبتر میکرده هنر میگفته‌اند. اگر یک دختر/پسر برهنه زیباتر از پوشیده باشد میشود هنر, اگر بهمان جامه به تن آدم زیباتر شود میشود هنر.

اگر شما در نگارش از رنگهای گوناگون و ... بهره بگیرید میشود هنر و etc.

پاسخ

[ATTACH=CONFIG]1439[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg ClovisTrouille.jpg اندازه 54.63 KB  تعداد دانلود: 206

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

[ATTACH=CONFIG]1658[/ATTACH]
up :)

فایل‌های پیوست
.jpg 032-550x550.jpg اندازه 24.36 KB  تعداد دانلود: 289

To ravage, to slaughter, to usurp under false titles, they call empire; and where they make a desert, they call it peace
Tacitus-
پاسخ

[ATTACH=CONFIG]1674[/ATTACH]

فایل‌های پیوست
.jpg tumblr_mfwowba5041r600xqo1_500.jpg اندازه 31.63 KB  تعداد دانلود: 158

Tacitus-
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 10 مهمان