دفترچه
صندلی داغ - Ouroboros - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: صندلی داغ (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA)
+--- موضوع: صندلی داغ - Ouroboros (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-Ouroboros)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

صندلی داغ - Ouroboros - iranbanoo - 02-07-2014

Alice نوشته: ایرانبانو هم که اگر دست بالا چهار یا پنج باشد یعنی رسما تعطیل، آردیپیتکوس رامیدس!
تازه اونم دست بالااا:))
ولی زهی خیال باطل که من اهل بازی خوردن نیستم Various_029

صندلی داغ - Ouroboros - Ouroboros - 02-07-2014

iranbanoo نوشته: تازه اونم دست بالااا:))
ولی زهی خیال باطل که من اهل بازی خوردن نیستم
شما سوالی ندارید :e057:

صندلی داغ - Ouroboros - iranbanoo - 02-07-2014

Ouroboros نوشته: شما سوالی ندارید
چرا!
ولنتاین نزدیک است.برای محبوبتان چه می خرید؟
و اینکه قبول دارید که خواستن دل و ریزش دست؟

iranbanoo نوشته: ولنتاین نزدیک است.برای محبوبتان چه می خرید؟
این محل بزرگترین اختلافها میان بازیکنان است. من در جبهه‌ای قرار دارم که هیچ نمی‌خرند و هدیه دادن را ذاتا بتا می دانند. در تمام زندگی فقط یک بار هدیه‌ی ولنتاین برای کسی گرفتم آنهم یک عروسک بامزه‌ی ترسناک(از یک سوسک یا همچو چیزی)بود. این قبیل روزهای تولد، سالگرد، ولنتاین و ... من معمولا یک عذر موجه برای غیب شدن دارم.

iranbanoo نوشته: و اینکه قبول دارید که خواستن دل و ریزش دست؟
بله.

صندلی داغ - Ouroboros - Russell - 02-07-2014

امیر جان در مورد سری سوالات آخرم نمیخواستم شخصی برداشت شود و بیشتر از منظر هدونیستی و روش بهبود کاربستن آن پرسیدم، مخصوصا که میدانم با شیمی و پزشکی و اینها هم آشنایی‌داری. منظورم هم از کمک و بوستر همان روش سر کله زدن با سربالایی‌هایِ زندگی بود و اینکه استفاده از ماده‌یِ کمی از کوکائین و هروئین گرفته تا کافئین و نیکوتین و... را بخاطر اعتیادآوری باید کنار گذاشت یا قابل افسارزدن هستند و میشود برای بهینه کردن زندگی از همه یا برخی از آنها بهره برد؟

Russell نوشته: امیر جان در مورد سری سوالات آخرم نمیخواستم شخصی برداشت شود و بیشتر از منظر هندونیستی و روش بهبود کاربستن آن پرسیدم، مخصوصا که میدانم با شیمی و پزشکی و اینها هم آشنایی‌داری. منظورم هم از کمک و بوستر همان روش سر کله زدن با فراز‌هایِ زندگی بود و اینکه استفاده از ماده‌یِ کمی از کوکائین و هروئین گرفته تا کافئین و نیکوتین و... را بخاطر اعتیادآوری باید کنار گذاشت یا قابل افسارزدن هستند و میشود برای بهینه کردن زندگی از همه یا برخی از آنها بهره برد؟

قطعا می‌شود از آنها بهره‌برداری کرد، یک تحقیقی می‌خواندم که گویا افراد باهوش الکل بیشتری مصرف می‌کنند اما درصد اعتیادشان به آن از همه کمتر است. اما بیش از اینکه هوش موثر باشد به دید من اراده مهم است، زیرا مصرف نکردن اضافی نیازمند توان برای بازایستادن است و هوش یکی از فاکتورهایی‌ست که عاقبت کار را پیش چشمان شما به تصویر می‌کشد و از بازی با آن پروا می‌دهد. من اکنون گاهی ال‌اس‌دی و مورفین مصرف می‌کنم اما اولی به اعتدال است، دومی به ندرت(دو بار در ماه‌های اخیر). یکسری موادها اما هستند که من معتقدم مصرف به اندازه‌ی آنها ممکن نیست، مت‌آمفتامین یکی از آنهاست برای مثال. من کسی را ندیده‌ام که توان مقاومت در برابر کشش آنرا داشته باشد. هروئین و کوکائین هم اغلب شخص را بیش از آنچه می‌خواسته آلوده می‌کنند. موادهای کم‌خطر با وابستگی پائین از دیلر خوب جور بکنید و آنرا متناسب با هدفتان مصرف بکنید به نظر چندان که برخی دوست دارند بنمایند جهان به پایان نمی‌رسد. ولی حواستان باشد که از یک جایی لذت‌جویی تبدیل به خودویرانگری می‌شود.

صندلی داغ - Ouroboros - viviyan - 02-07-2014

من سوال و جواب ها رو نخووندم. اگر خواستید جواب دهید و اگر نخواستید جواب ندهید.
آیا خودتان میدانید شخصیت مجازی اتان برای دخترها خیلی جذاب هست؟ یعنی دخترها زود جذبتان میشوند. (البته من با احترام برای شما حدس میزنم شخصیت حقیقی اتان با مجازی اتان در میزان جذابیت برای دخترها شباهتی چندان به هم ندارند)

viviyan نوشته: من سوال و جواب ها رو نخووندم. اگر خواستید جواب دهید و اگر نخواستید جواب ندهید.
آیا خودتان میدانید شخصیت مجازی اتان برای دخترها خیلی جذاب هست؟ یعنی دخترها زود جذبتان میشوند.
این الان سوال بود؟ E409
بله می‌دانم. :e057:

viviyan نوشته: (البته من با احترام برای شما حدس میزنم شخصیت حقیقی اتان با مجازی اتان در میزان جذابیت برای دخترها شباهتی چندان به هم ندارند)
اشتباه حدس می‌زنید آنلاین و آفلاین من ماشین دخترکشی هستم. :e106:

این ها هم اگر کسی نپرسیده:

به نگرتان چرا بیشینه زنهای ایرانی (براساس تجربیات من) در رابطه عشقی/جنسی تمایل به تحقیر شدن (نقش دوم داشتن) دارند؟

مازوخیست یا سادیست هستید؟

خودتان را منحرف جنسی میدانید؟

به نگر من بیشتر مردها گرایشات نامعمول و خجالت آور جنسی دارند، شما چی؟ آنقدر شجاعت دارید که اگر دارید مثلا اعتراف کنید تمایل دارید در رابطه جنسی اتان برای یک بار هم که شده تحقیر شوید (یا مثل همان عکس های بیضه های سلاخی شده) از این قبیل گرایشات نامعمول.

Ouroboros نوشته: این الان سوال بود؟ E409
بله می‌دانم. :e057:

اشتباه حدس می‌زنید آنلاین و آفلاین من ماشین دخترکشی هستم. :e106:

منظورم این بود که آگاهانه و برای جلب نظر دخترهای مجازی رفتارتان این شکلی هست؟