دفترچه
صندلی داغ - Ouroboros - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: صندلی داغ (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA)
+--- موضوع: صندلی داغ - Ouroboros (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-Ouroboros)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

صندلی داغ - Ouroboros - Russell - 02-07-2014

خب امیر جان:
چه ماده‌ای رو برای booster مناسب میدونی، اصلا بنظرت استفاده از ماده بکل فایده‌ای داره یا همش ضرر هست. اگر نه چطور قابل استفاده هست؟ تماما بستگی به فرد داره یا قانون کلی داره؟

در همین راستا تکنیک‌هایِ ذهنی وجود دارند؟ مثلا دوستان رشنالیست زمانی دنبال روش‌هایی برای رفع خستگی بود.

تکنیک خاصی برای مطالعه بنظرت تاثیر داره یا از بدو تولد با چنین سوالی مواجه نشده‌ای؟ :دی

بنظرت ماهی رو تا کی از آب بگیری تازه هست؟ (جدی!)

صندلی داغ - Ouroboros - Ouroboros - 02-07-2014

kourosh_bikhoda نوشته: امیرجان آیا میتونید با یک زن شوهر دار هم بستر بشید واقعن؟ اگر بله احساس بدی ندارید؟ اگر خیر دلیلتون چیه؟

قبلا همبستر شده‌ام! هیچ احساس بدی هم نداشتم زیرا مسئولیت اخلاقی را بر دوش خود حس نمی‌کنم، من به کسی تعهد نداده‌ام و به پیمانی که نبسته‌اید خیانت نمی‌توان کرد. مسئولیت اخلاقی بر گردن زن است که ازدواج خود را دور می‌اندازد.

kourosh_bikhoda نوشته: ساعت مچی و خودروی مورد علاقه تان چیا هستند؟
ساعت مچی اینرا دوست دارم و به دست هم می‌کنم: Fortis صفحه مشکی ِ بند چرمی. یک چیزی شبیه به این:
[ATTACH=CONFIG]3533[/ATTACH]

ماشین هم دوج شارژر مدل ۱۹۶۸ :

[ATTACH=CONFIG]3534[/ATTACH]

kourosh_bikhoda نوشته: تفریح شب جمعتون چیه؟
معمولا با دوستان بسیار صمیمی می‌نشینم پای میز پوکر. بعضی وقتها هم خانه می‌مانم. اگر می‌خواهید تصویر رازآمیخته و جذابی از خود به جا بگذارید شب تعطیل را نباید با دختر یا غریبه‌های تازه‌آشنا سپری بکنید، زیرا در این معنی‌ست که آنها اهمیتی ویژه در زندگی شما پیدا کرده‌اند و شب جمعه کار بهتری برای انجام دادن و کس بهتری برای گذراندن وقت پیش او ندارید. پس خانه تنها ماندن و وب‌گردی بهتر از هر کار دیگری‌ست، حتی اگر ۴ دختر زیبا برایتان نفری ۵ میسد‌کال می‌اندازند که امشب کجایی و بیا برویم بیرون و ... این «شترسوار دولادولا» را دیده‌اید؟ اینکه پنجشنبه‌ها من کجا هستم برای اطرافیانم معمایی‌ست هزار برابر چالش‌برانگیز... و شماری دختران زندگی مرا به مرز بستری شدن در تیمارستان کشانده .. بی‌شوخی خدمتتان می‌گویم، برخی حاضرند برای این اطلاعات به شما پول نقد بدهند! E415

kourosh_bikhoda نوشته: sonixax
خپل، سفید، با موهای لخت.

kourosh_bikhoda نوشته: Mehrbod
قد و موهای بلند، چشمان درشت و لبان کوچک.

kourosh_bikhoda نوشته: Russell
موهای فرفری، بینی بزرگ با گونه‌های برجسته.

kourosh_bikhoda نوشته: Anarchy
لبخند گرم و صمیمی با صورت روشن و شفاف.

kourosh_bikhoda نوشته: Theodor Herzl
پوست زیادی روشن، دستان ظریف و صدای نازک.

kourosh_bikhoda نوشته: undead_knight
بسیار لاغر و خجالتی(در نگاه و حالا چهره).

kourosh_bikhoda نوشته: Dariush
فک نیرومند و چشمان برنده، احتمال می‌دهم کمی خموده باشند.

kourosh_bikhoda نوشته: Alice
۶.۵، ۷ از ۱۰؟ پتانسیل «داف» شدن دارد اگر به جای سر و کله زدن با مردان بصورت آنلاین برود آرایشگاه.

kourosh_bikhoda نوشته: iranbanoo
۴، دست بالا ۵ از ۱۰. به خاطر نوع برخوردش من او را از این فمینیستهای همیشه پریود تصور می‌کنم که یکی دو نمره خود را پائین می‌کشند(با کوتاه کردن مو، دست به لوازم آرایش نزدن، بهداشت صورت کم..).

kourosh_bikhoda نوشته: Reactor
بدنسازی کار با چربی بدن بالا، شبیه این پاورلیفتی‌ها.

kourosh_bikhoda نوشته: mosafer
«زیبای اسبق». یا زنی متوسط الحال. زیاد مطمئن نیستم.

kourosh_bikhoda نوشته: razi
نمی شناسم.

kourosh_bikhoda نوشته: Nevermore
من نمی‌دانم چرا اما احساس می‌کنم او از این قیافه‌های مهربان و خنگ دارد که دنیا به تخمشان است. مثل Seth Rogen.

kourosh_bikhoda نوشته: Philo
اخمو و برافروخته. با دستان بزرگ و چانه‌ی نخودی.

kourosh_bikhoda نوشته: kourosh_bikhoda
صورت استخوانی با انگشتهای بلند، لبهای پر و چشمان رنگی.

kourosh_bikhoda نوشته: یه نفر
۷، ۷.۵ شاید حتی ۸ از ۱۰. رفتار او گواه آدمی‌ست که منهای رفتارش همه جا پذیرفته می‌شود،
بنابراین یا زیباست یا پولدار. یا هیچکدام.. E412

kourosh_bikhoda نوشته: مزدک بامداد
اسپاک!

یه نفر نوشته: سس کچاپ مهرام یا دلپزیر؟
خب احتمال پولدار بودن شما منتفی شد. E418
هیچکدام، Heinz.

Russell نوشته: خب امیر جان:
چه ماده‌ای رو برای booster مناسب میدونی، اصلا بنظرت استفاده از ماده بکل فایده‌ای داره یا همش ضرر هست. اگر نه چطور قابل استفاده هست؟ تماما بستگی به فرد داره یا قانون کلی داره؟

در همین راستا تکنیک‌هایِ ذهنی وجود دارند؟ مثلا دوستان رشنالیست زمانی دنبال روش‌هایی برای رفع خستگی بود.

تکنیک خاصی برای مطالعه بنظرت تاثیر داره یا از بدو تولد با چنین سوالی مواجه نشده‌ای؟ :دی

راسل جان من هیچ تجربه‌ای در این یک مورد ندارم چون همیشه به دنبال راهی برای آرام کردن ذهن و روانم بوده‌ام نه تشدید قدرت و سرعت و برندگی و ... آن!
من یکی دو سال اصلا برای خفه کردن فریادهای نا آرام مغز خروشان در مقادیر انبوه دکسترومتورفن مصرف می‌کردم که در دُزهای بالا یک Dumb drug است و ای‌کیو را موقتا کاهش می‌دهد.
بعدتر آموختم که پرداختن توجه اضافه به موقعیت اطراف باعث می‌شود غرق شدن در افکار و سپردن افسار خیال به ذهن نظم‌ستیز دشوارتر بشود.

Russell نوشته: بنظرت ماهی رو تا کی از آب بگیری تازه هست؟ (جدی!)
ماهی نر = ۴۵
ماهی ماده = ۲۸

صندلی داغ - Ouroboros - Alice - 02-07-2014

Ouroboros نوشته: ۶.۵، ۷ از ۱۰؟

با این اوصاف بگویید رسما از «انسانیت» بدوریم و خلاص! E412
چراکه در چارت زیبایی زنان (در جستار کناری) رده‌های پنج و شش (و هفت) بیشتر به زادمان آسترالوپیتکس‌ها شبیهند تا انسان. E415
ایرانبانو هم که اگر دست بالا چهار یا پنج باشد یعنی رسما تعطیل، آردیپیتکوس رامیدس! E406E412

صندلی داغ - Ouroboros - یه نفر - 02-07-2014

Ouroboros نوشته: اخمو و برافروخته. با دستان بزرگ و چانه‌ی نخودی.
خدایش سوال کوروش خیلی توهمی بوداااا :-) چجور میشه از نوشته های یه نفر، ظاهرش رو تشخیص داد!!
امیر هم مجبور میشه اینجوری در مورد philo نظر بده که نیم ساعت بخندم!! :-))))))))))

البته ناگفته نمونه که من از صدای مردان غریبه پشت تلفن میتوانم تشخیص بدم که مخاطب کچله یا مودار! مدل موهاش چجوریه.. بعضی وقتها هم با تمرکز زیاد حتی میتونم چاق یا لاغر بودنشو تشخیص بدم. معمولا هم درست تشخیص میدم :-))

Ouroboros نوشته: ماهی نر = ۴۵
ماهی ماده = ۲۸
اینکه تحت‌الفظی بود که بجای جدی E40e

Alice نوشته: با این اوصاف بگویید رسما از «انسانیت» بدوریم و خلاص!
چراکه در چارت زیبایی زنان (در جستار کناری) رده‌های پنج و شش (و هفت) بیشتر به زادمان آسترالوپیتکس‌ها شبیهند تا انسان.
ایرانبانو هم که اگر دست بالا چهار یا پنج باشد یعنی رسما تعطیل، آردیپیتکوس رامیدس!

۷ که زیباست، اما زنان درک واقع‌بینانه‌ای از زیبایی خود ندارند و همه گمان می‌کنند ۱۰ از ۱۰ هستند، یا حالا اگر نشد ۹ از ۱۰. دختر ۷ از ۸۰٪ زنان زیباتر است.
بالاخره تصویر ذهنی را که نمی‌شود عوض کرد..
چرا یک راه دارد، شما و دیگر بانوان انجمن چند فرتور برای راسل گرامی بفرستید، من به داوری ایشان ایمان دارم و هرچه او گفت می‌پذیریم. E40a

Russell نوشته: اینکه تحت‌الفظی بود که بجای جدی
چرا؟ من اینطور گمان می‌کنم.

Ouroboros نوشته: چرا؟ من اینطور گمان می‌کنم.
:e407:
ایراد از گیرنده بود !!