دفترچه
قهوه خانه مش قنبر - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای همگانی (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: قهوه خانه مش قنبر (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%B4-%D9%82%D9%86%D8%A8%D8%B1)

صفحات 1 2 3 4 5 6

قهوه خانه مش قنبر - Hezbollah_YaHasan - 11-20-2012

دیدم اخوی کافرمان که دچار خودباختگی فرهنگی است کافه دومگو زده من برای پاس داشت فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی قهوه خانه مشت قنبر زدم برای اینکه محلی امن برای تراوشات ذهنی بصورت فله و نیز دانه‌ای‌ باشد.
در کنار «پاتوق شب‌نشینی»، قرار است پاتوق شب‌ و روزنشینی باشد.

قهوه خانه مش قنبر - mamad1 - 11-20-2012

یعنی عالی هستیاE404

استقبال میکنیم

چرا که نه

میگم دوستای شبیه خودت نداری ؟
برشون دار بیارشون اینجاE105

قهوه خانه مش قنبر - Russell - 11-20-2012

حزبلی جان خیلی باحالی E00e

تکدی‌گری؛ نقابی برای به درد آوردن دل مردم

حزب الله نیوز:کمتر روزی است که هر یک از ما از خیابان‌ها و چهارراه‌های شهر عبور کنیم و انسان‌هایی را نبینیم که دست تمنا به سوی رهگذران و سواره‌ها دراز می‌کنند، حالا ممکن است که دارای مشاغلی چون دود کردن اسفند، فال‌گیری، پاک کردن شیشه اتومبیل‌ها باشند، یا به سان درویشان کلاه و عبایی یا چون هنرمندان سازی به دست، یا حتی چون محصلان کتابی در بغل داشته باشند.

حزب الله نیوز - تکدی‌گری؛ نقابی برای به درد آوردن دل مردم

قهوه خانه مش قنبر - mamad1 - 11-20-2012

Hezbollah_yaAli نوشته: تکدی‌گری؛ نقابی برای به درد آوردن دل مردم

حزب الله نیوز:کمتر روزی است که هر یک از ما از خیابان‌ها و چهارراه‌های شهر عبور کنیم و انسان‌هایی را نبینیم که دست تمنا به سوی رهگذران و سواره‌ها دراز می‌کنند، حالا ممکن است که دارای مشاغلی چون دود کردن اسفند، فال‌گیری، پاک کردن شیشه اتومبیل‌ها باشند، یا به سان درویشان کلاه و عبایی یا چون هنرمندان سازی به دست، یا حتی چون محصلان کتابی در بغل داشته باشند.

حزب الله نیوز - تکدی‌گری؛ نقابی برای به درد آوردن دل مردم

حالا وظیفه ما نسبت به این تکدی گری ها چیه؟

mamad1 نوشته: حالا وظیفه ما نسبت به این تکدی گری ها چیه؟

[COPY]وی با اشاره به رسالت دستگاه‌های حمایتی سطح شهر و رساندن صدقات و خیرات شهروندان به دست فقرا و نیازمندان واقعی از همه شهروندان سنندجی درخواست کرد صدقات و خیرات خود را تنها از طریق نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد­، بهزیستی، هلال احمر و موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج موثرترین قدم در جلوگیری از فعالیت متکدیان را نحوه رفتار شهروندان با آنها دانست و افزود: اگر شهروندان به آنها بی‌توجهی کنند آنها خود به خود حذف و در صورت نیاز به نهادهای حمایتی مراجعه می‌کنند.

وی کاهش متکدیان و حذف آنها را در سطح شهر بهترین خدمت به سیما و منظر شهر خواند و شهروندان را برای تحقق این امر مهم به همکاری با شهرداری فرا خواند. [/COPY]

حضور بچه حزب اللهی در عرصه سایبری مثل موشک فجر صهیونیست شکن است و می بینم تو سایت نیستین و همگی به پناه گاه ها رفتین.
نصر من الله و فتح قریب

Alice نوشته: و اینکه بله ؛ آنقدر وقیح هستم که جمع خودمان را با مطهری و شریعتی و طباطبایی مقایسه بکنم !

[عکس: 52.jpg]

مطهری و طباطبایی سرور دانشمندان ایران زمین هستند. شریعتی که مغالطه می کرد و سعی داشت نقش روحانیت را کمرنگ کند منهای آن مشت محکمی بر دهان روشنفکرنماها کوبید و من فاطمه فاطمه است او را می پسندم.

قهوه خانه مش قنبر - Unknown - 11-20-2012

Hezbollah_yaAli نوشته: حضور بچه حزب اللهی در عرصه سایبری مثل موشک فجر صهیونیست شکن است
دقیقا! از هر پونصدتاش یکی میخوره به هدف! E415

پ.ن. حقیقتا باورش برام سخته که این دوست ما قصد سربه‌سر گذاشتن با ما رو نداشته باشه!

قهوه خانه مش قنبر - undead_knight - 11-20-2012

جون من آنارشی نیستی؟!:))
ناکس گاهی میرفت توی جلد مسلمین:))