دفترچه
راه‌های دلبری و مخ زدن - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: زنامرد (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B1%D8%AF)
+--- موضوع: راه‌های دلبری و مخ زدن (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%AE-%D8%B2%D8%AF%D9%86)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

راه‌های دلبری و مخ زدن - Theodor Herzl - 11-02-2012

Mehrbod نوشته: اینجورها هم نیست! فریفتن دخترها کار دشواری است و نیاز به انگیزه بالا، بردباری، دوراندیشی و بسیاری زاب‌های دیگر دارد.
من زمان مجردی اصولاً هر دختر برام مثل یک بازی فکری بود :e405:، هرچی‌ مشکل تر و سخت تر بود بیشتر حال میداد.

راه‌های دلبری و مخ زدن - mamad1 - 11-03-2012

Mehrbod نوشته: دخترها ولی چشم‌هایشان را نمیبینند برای اینکه راضی به سکس شوند ممد!

اینجا هم که راه فریفتن به چم کلاه‌برداری نیامده، به چم دلبری و seduction و داشتن one night stand و اینهاست E402

بابا مهربد من منظورم سکس نیست
کلی گفتم

نه یک مورد دها مورد از افراد رو دیدم که وقتی رفتارشونو می بینی پیش خودت فکر میکنی ایا تو کله اینا مغز هم هست؟
مثلا فلان دختر میدونه فلان پسر 10 تا دخترو بالا و پایین کرده اما چون پسره زبون چرب و نرمی داره کور میشه و باز حاظر میشه با پسره رابطه بر قرار کنه

بلعکسشم دیدم

خب ادم به خودش میگه اینها نیاز به فریفتن ندارن
فریفته خدایی هستند

راه‌های دلبری و مخ زدن - Mehrbod - 11-03-2012

mamad1 نوشته: بابا مهربد من منظورم سکس نیست
کلی گفتم

نه یک مورد دها مورد از افراد رو دیدم که وقتی رفتارشونو می بینی پیش خودت فکر میکنی ایا تو کله اینا مغز هم هست؟
مثلا فلان دختر میدونه فلان پسر 10 تا دخترو بالا و پایین کرده اما چون پسره زبون چرب و نرمی داره کور میشه و باز حاظر میشه با پسره رابطه بر قرار کنه

بلعکسشم دیدم

خب ادم به خودش میگه اینها نیاز به فریفتن ندارن
فریفته خدایی هستند

خوب این از دیدگاه نگرنده بیرون که تو بوده باشی ساده آمده ممد جان، اگر از نزدیک
نگاه کنی همین فرایند فریفتن و زبان ریختن خودش یک مهارت است و نیاز به کار کردن و زمان گذاشتن و اینها دارد.

اینجا هم که از همان آغاز درباره سکس (=سانفرانسیسکو) بود نه چیز دیگر.

من نگرش دوستمان کسرا را میپسندم، رابطه برقرار کردن با جنس روبرو را اگر بریخت یک بازی در بیاوریم میشود
یک بازی دشواری که رقابت بسیار سختی هم روی آن انجام میگیرد، بویژه از سوی پسرها برای رسیدن به دخترها.

مانند جستارهای واکافت سیستم (system anylsis)، یک دختر را هم میتوان بمانند یک سیستم انگاشت که
رفتار و اندیشه‌اش در راستای پیشگیری از گول خوردن و همچنین یافتن بهترین و سرترین پسر برای همخوابگی است.

تا جاییکه من میدانم هتا خود طبیعت یک راهکارهایی را هم درآورده که از این دُژسود بردن پسرها پیشگیری کند،
برای نمونه همین پنهان بودن ماهانگی (قاعدگی) از خود دختر مایه‌ی این میشود که پسرها نتوانند با زمانبندی دقیق
تنها زمانی با یک دختر سکس داشته باشند که بچه برسد، از همینرو وادار میشوند در کنارش بمانند تا هم با کس
دیگری در این زمان نخوابد و بچه‌دار نشود (حس غیرت مردانه) و هم سرانجام تخمک‌گذاری شده و دختر بچه‌دار شود.

یا یکی از راهکارهای دیگر طبیعت همین moody کردن دخترها است. دخترهایی که moody میشوند خودبه‌خود پیشبینی‌ناپذیر میشوند.
پیشبینی‌ناپذیری یکی از مهادین‌‌ترین رویکردها در فرازیست است، برای نمونه بیانگار اگر دیگران بدانند که با آزاردن و شوخی کردن با تو
میدانند دقیقا چه زمانی برآشفته شده و به آنها میپری (آستانه خشم)، آنگاه میتوانند بسادگی تنها تا جایی که به مرز نزدیک میشود
تو را آزارانده و درست پیش از اینکه به آستانه برسند دست بردارند.

ولی اگر در این میان random‌وار و هر از گاهی در برابر کوچکترین شوخی‌ای ناگهان "بی‌جنبه" شوی (over-react کنی)، اینجا یک فاکتور پیش‌بینی‌ناپذیری
در رفتارت آورده‌ای و دیگر دوستان و نزدیکان نمیدانند تا چه جایی میتوانند روی اعصابت راه بروند و حواسشان را ناچار جمع میکنند!

رویکرد moody بودن دخترها که هورمونها + ماهانگی دو تا از فاکتورهای آن هستند بسادگی آنها را پیشبینی‌ناپذیر میکند.
یک پسر دیگر نمیداند چه زمانی میتواند با آنها کنار بیاید یا چگونه زبان‌‌بازی بکند. یا اگر دروغگو باشد پس از چندبار moody شدن دختر خسته شده و از بازی میافتد بیرون!

راه‌های دلبری و مخ زدن - Anarchy - 11-03-2012

Mehrbod نوشته: تا جاییکه من میدانم هتا خود طبیعت یک راهکارهایی را هم درآورده که از این دُژسود بردن پسرها پیشگیری کند،
برای نمونه همین پنهان بودن ماهانگی (قاعدگی) از خود دختر مایه‌ی این میشود که پسرها نتوانند با زمانبندی دقیق
تنها زمانی با یک دختر سکس داشته باشند که بچه برسد، از همینرو وادار میشوند در کنارش بمانند تا هم با کس
دیگری در این زمان نخوابد و بچه‌دار نشود (حس غیرت مردانه) و هم سرانجام تخمک‌گذاری شده و دختر بچه‌دار شود.

مگر مرد هدفش از سکس با زن رسیدن به بچه هست که نتواند برنامه ریزی کند؟ حتی اگر هدفش همین هم باشد با یک بار دانستن زمان قاعدگی نیازش را میتواند برآورده کند...

Anarchy نوشته: مگر مرد هدفش از سکس با زن رسیدن به بچه هست که نتواند برنامه ریزی کند؟ حتی اگر هدفش همین هم باشد با یک بار دانستن زمان قاعدگی نیازش را میتواند برآورده کند...

مرد و زن دویست سال پیش هم کارکرد و چگونگی بچه‌دار شدن را نمیداند!

آگاهی‌های امروزین درباره تخمکگذاری و بچه‌دار شدن دو هفته پس از ماهانگی و .. را نباید به گذشته برد، اینها را کسی نمیدانست، هتا خود زن.

Mehrbod نوشته: مرد و زن دویست سال پیش هم کارکرد و چگونگی بچه‌دار شدن را نمیداند!

آگاهی‌های امروزین درباره تخمکگذاری و بچه‌دار شدن دو هفته پس از ماهانگی و .. را نباید به گذشته برد، اینها را کسی نمیدانست، هتا خود زن.

من فکر کردم زمان حال منظورت هست چون بحث در این مورد بود...پس این راهکارهای طبیعت امروز کاملا ناکارآمد هستند و مرد هم دیگه به دنبال بچه دار شدن نیست در هر سکسی...

Anarchy نوشته: من فکر کردم زمان حال منظورت هست چون بحث در این مورد بود...پس این راهکارهای طبیعت امروز کاملا ناکارآمد هستند و مرد هم دیگه به دنبال بچه دار شدن نیست در هر سکسی...

راهکار طبیعت برای زنان در پیشگیری از دُژسود (سوء استفاده) از سوی مردان بود آنارشی!

گفتیم اگر زمان بچه‌دار شدن زن روشن بود، دور از باور نیست که غریزه جنسی مردها هم بریختی می‌فرگشت که درست در همین زمانی که زن بارور بود
گرایش جنسی پیدا کرده و با یک سکس و انداختن بار بچه به دوش زن برود سراغ یکی دیگر، ولی چون طبیعت با راهکار خودش زمان باروری را پنهانده، پس بجایش نیز یک سازوکار دیگر به نام همیشه آماده‌باش مرد و زن در سکس فرگشته!

اینجور هر دو جنس سکس میخواهند و آنرا بیش از یکبار میانجامند و یکی از آنها هم سرانجام به بچه میرسد؛
در کنار آن با بزرگتر شدن مغز آدم و دشوارتر شدن زایمان نیاز به سازوکار «عشق» هم پیش آمده.

روی هم رفته ما یک Arms Race میان زن و مرد داریم که هر دو میکوشند از دیگری بهره‌بری کنند و هر کدام نیز به ابزارهای رخنه وپدافند جورواجور مجهز شده‌اند.

راه‌های دلبری و مخ زدن - Russell - 11-03-2012

البته گویا این تئوری که در "انتخاب جنسی" نرها صداقت پیشه میکنند تا باور پذیر بنظر برسند امروزه تئوری مورد قبولیست،نمیدانم چقدر در سازگاری با باقی سخنان روانشناسی فرگشتی درباره انسان میتواند باشد؟!

راه‌های دلبری و مخ زدن - Theodor Herzl - 11-03-2012

در مورد راه‌های فریفتن پسر‌ها فکر می‌کردم که دختر‌ها چه میکنند ، دیدم یک سینه بزرگ همه چی‌ را حل می‌کند ، دیگر مثل ما انقدر دنگ و فنگ نداردE415

David Hume نوشته: در مورد راه‌های فریفتن پسر‌ها فکر می‌کردم که دختر‌ها چه میکنند ، دیدم یک سینه بزرگ همه چی‌ را حل می‌کند ، دیگر مثل ما انقدر دنگ و فنگ نداردE415

کسری تا فریب دادن رو تو چی بدونیم...دختر خیلی کمتر به قصد سکس به دنبال فریب دادن پسر هست و بیشتر زمانی به دنبال فریب هست که میخواد پسر رو پایبند کنه!! اگه مساله سکس تنها باشه من همین الان داوطلبانه اعلام میکنم حاضرم هر روز فریب بخورمE105:e106: