دفترچه
کافه دومگو - نسخه قابل چاپ

+- دفترچه (https://daftarche.com)
+-- انجمن: تالارهای ویژه (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87)
+--- انجمن: فلسفه و منطق (https://daftarche.com/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%81%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%87-%D9%88-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82)
+--- موضوع: کافه دومگو (/%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%AF%D9%88%D9%85%DA%AF%D9%88)

کافه دومگو - shirin - 11-20-2012

چه صبح دل انگیزی

کافه دومگو - Hezbollah_YaHasan - 11-20-2012

شما غرب زده های هرهری مذهب نمی توانید از نامهای اصیل ایرانی استفاده کنید؟ کافه دومگو چیه دیگه؟ جمال قهوه خانه مشت قنبر را عشق است.

کافه دومگو - mamad1 - 11-20-2012

Hezbollah_yaAli نوشته: شما غرب زده های هرهری مذهب نمی توانید از نامهای اصیل ایرانی استفاده کنید؟ کافه دومگو چیه دیگه؟ جمال قهوه خانه مشت قنبر را عشق است.
شما که خودت همه چیزت عربیه
اول خودتو اصلاح کن بعد بقیه رو موعظه کن تا اونموقع جوابتو بگیری

mamad1 نوشته: شما که خودت همه چیزت عربیه
اول خودتو اصلاح کن بعد بقیه رو موعظه کن تا اونموقع جوابتو بگیری

عربی زبان الله و زبان مردم بهشت است. البته سعادت یادگیری این زبان را نداشته ام ولی خدا بعد از مرگ زبان اهل بهشت را به عربی می گرداند و اهل دوزخ را به عجمی.

Hezbollah_yaAli نوشته: عربی زبان الله و زبان مردم بهشت است. البته سعادت یادگیری این زبان را نداشته ام ولی خدا بعد از مرگ زبان اهل بهشت را به عربی می گرداند و اهل دوزخ را به عجمی.

شما از کجا میدونی زبان الله عربیه
چند کلمه باش حرف زدی ؟
زبان های دیگه بلد نیست؟

بعدشم ما که الان کاری به اون دنیا نداریم
فعلا تو این دنیا هستیم و تو این مملکت
اگر به ایرانی نبود کافه دومگو گیر میدی پس خودت هم باید ایراد نداشته باشی که داری

خارج از شوخی اگر بهشت و جهنمی وجود داشت و بنا بود توی بهشت عربی حرف بزنن و من هم از قضا بهشتی شدم
همون دم در بهشت راهمو کج میکنم به سمت دوزخ که عجمی میحرفنE415

mamad1 نوشته: شما از کجا میدونی زبان الله عربیه
چند کلمه باش حرف زدی ؟
زبان های دیگه بلد نیست؟

بعدشم ما که الان کاری به اون دنیا نداریم
فعلا تو این دنیا هستیم و تو این مملکت
اگر به ایرانی نبود کافه دومگو گیر میدی پس خودت هم باید ایراد نداشته باشی که داری

خارج از شوخی اگر بهشت و جهنمی وجود داشت و بنا بود توی بهشت عربی حرف بزنن و من هم از قضا بهشتی شدم
همون دم در بهشت راهمو کج میکنم به سمت دوزخ که عجمی میحرفنE415

اولا قرآن که کلام خداست به زبان عربیه
ثانیا بهترین انسان و کامل ترین انسان از ازل تا ابد کسی نیست جز محمد رسول الله (ص) که عرب زبان بوده
ثالثا امامان شیعه همگی عرب و عرب زبان بوده اند
رابعا با ظهور آقا امام زمان کلیه بلاد جهان زیر بیرق اسلام خواهد رفت و زبان بین المللی از انگلیسی به عربی تغییر می یابد
خامسا ایرانی اصیل عبد و عبید امامان شیعه است امام شیع هم عرب زبان است

Hezbollah_yaAli نوشته: اولا قرآن که کلام خداست به زبان عربیه
ثانیا بهترین انسان و کامل ترین انسان از ازل تا ابد کسی نیست جز محمد رسول الله (ص) که عرب زبان بوده
رابعا با ظهور آقا امام زمان کلیه بلاد جهان زیر بیرق اسلام خواهد رفت و زبان بین المللی از انگلیسی به عربی تغییر می یابد

من تسلیم شدم وو در حالی که خشتک خویش را پاره میکنم به سمت کلاس های خصوصی اموزش زبان عربی میشتابمE412

کافه دومگو - sonixax - 11-20-2012

Hezbollah_yaAli نوشته: عربی زبان الله و زبان مردم بهشت است.

محض اطلاعتون الله نام بزرگترین بت در مکه بود !
بت هم که حرف نمیزنه !

کافه دومگو - viviyan - 11-20-2012

Hezbollah_yaAli نوشته: اولا قرآن که کلام خداست به زبان عربیه

بترکی حزب الله، تو چقد بامزه ای E414

امیر سپاس. :e303:

کافه دومگو - undead_knight - 11-27-2012

تکنیک سلامتی - وضو و فعاليت‌ چاكراها‌

تا حالا از اثر وضو روی چاکراها! چیزی شنیده بودید؟ :))
اینم برای رونق گرفتن کافه :)